Dejvid007

Banderas v nejlepší roli, božská Salma Hayek, nezapomentulná menší role Tarantina a parádní "Mexická" atmosféra, dělají tento film kultovní jízdou! 90% ()

Stíba

Živelná akce se skvělou atmosférou, Rodriguezovým charakteristickým rukopisem a v neposlední řadě parádním obsazením. Banderas je pro tuhle roli naprosto ideální, Šelma má sexappealu na rozddávání a v menších rolích tu září i Buscemi a Trejo. Výborná věc. ()

tranquill

"Každej, koho jsem zabil, byl něčí otec, něčí syn..." Ale tohle je klasika. Sice je to také především střílečka, ale ten černohumorný nadhled s osobitým vyprávěním a znamenitý výkon Antonia Bandasky posunuly Rodriguezovo dílo mezi nesmrtelné. Kultovka. "Jednoho krásnýho dne si na to lehneš a vystřelíš si mozek!" ()

VerteX

Velmi povedený kousek Roberta Rodigueze, ale myslím, že už o něm tady bylo napsáno až moc. Proto stručně - slušný Antonio Banderas, nádherná Salma Hayek, ale nejlepší roli má rozhodně Quentin Tarantino :-) A hudba? Běsivé španělské rytmy Vám nedají na jedinou chvíli odpočinout. ()

LordMysti

Originální a svým způsobem vyjímečné akční dobrodružství velice hezky odvyprávěno s hereckými hvězdami které se zde opravdu vytáhli. ()

Saimon

Film ve kterém si jeden desperád pohrává s velkou bandou poloslepých,úplně slepých,trpících šedým,zeleným a buhvijakym jeste zakalem....Nebo ne? ALE ANO! Musi tomu tak byt jinak nechapu,proc strili kazdej uplne mimo akorat nas Antonio do cerneho..Nemam takove filmy rad. "Bond a spol ke stene! ...A Vy bando z rychle roty PALTE!" ()

jda23

Partia kamošov z videopožičovne, ktorým nechybaju prachy a herci, natočili svoj oblubeny zaner - zbohom zbraniam.Kultové Mega Béčko !!!!! ()

Acrobat

Tetno film obcas vsetci potrebujeme. Jednoducho sa usadit, mat vysnivaneho hrdinu, ktory bude mat vsetky zbrane, vie s nimi zaobchadzat, mat peknu babu pri sebe, ktora sa o nas postara, pomstu v sebe a vsetkych nepriatelov pred hlavňou svojho kanóna. A potom uz len sledovat ako sa tato "doomovka" skonci. Co na tom, ze pri mensom zvazeni co to vlastne pozeram pridem na to, ze uplnu blbost. Je vsak kratka, silna, rychla, na nic sa nehrajuca, dobre spravena. Jednoducho rydzy akcny film s absolutne vsetkym co k tomu patri okorenení práve tým Rodriguezovým šibalským nadhľadom, ale aj vierou v seba samého. Stále svojský a dobrý Robert. ()

RajAthen

Film, který bych se nebál nazvat kultovním. No dobrá, alespoň první polovinu či dvě třetiny. Salva hlášek má skutečně slušnou kadenci, škoda jen, že nevydržela i do konce. Moji oblíbenou scénou je zaplivaný bar, který skutečně nemá chybu (Obsluha stojí za hovno.Pivo chutná jako chcánky, a přesto sem pořád někdo leze.) Melancholičtější konec zachraňuje trochu Salma Hayek, ale film pouhý pohled na ni skutečně neutáhne. Rozhodně jde však o zábavnou jízdu, kterou stojí za to shlédnout, pokud je to váš šálek kávy. ()

Forty-

Kvalita. Celý film ma trápila myšlienka, či to Rodriguez s tými hollywoodskými prestrelkami myslel vážne. Záverečná scéna s gitarami dáva odpoveď, že to treba brať s nadhľadom ;-) Antonio Banderas podal jeden z jeho najlepších výkonov, keď ho vidím napadne ma "hej, desperado!". Inak toto je skutočný dôkaz, že Rodriguez nie je 100% úchyl a sem-tam natočí aj relatívne normálny film ako tento. Ale niekedy mám pocit, že sa lepšie bavím pri takom Grindhouse alebo From Dusk Till Dawn ... ()

Kvasekus

Skvělej film a navíc úžasně převyprávěnej vtip Tarantinem...ta scénka mě hodně pobavila. Jinal filmu neni opravdu téměř co vytknout ()

frooost

Film, ktory sa da pozriet kedykolvek. Charizmaticky Banderas ako neohrozeny pomstitel by zvladol aj Chucka Norrisa. Skvela hudba, v podani (okrem inych) Tito & Tarantula. Cheech Marin ako "short bartender" vynikajuci. Rodriguezov najlepsi pocin - tesne poraza Sin City. "I'm sitting......and in walks.......the biggest Mexican I have ever seen" ()

Henry Morgan

Hromada slavných, rodriguezem oblíbených herců, ale trošku fádní zpracování ve srovnání s tím, co v poslední době natočil. Asi se jedná o umělecký vývoj, jeho styl je tam markantně znát, ovšem není to tak hravé a zábavné jako jiné filmy. V podstatě se jedná o seriozní akční film s dávkou originality a s puncem netuctovosti. ()

Vousatá Salma Hayek?

Vousatá Salma Hayek?