Snímek se odehrává o silvestrovské noci v bývalém hollywoodském grandhotelu, který nyní prochází těžkými časy. Zachycuje groteskní útrapy Teda (Tim Roth), smolařského hotelového poslíčka. Ten při své první službě prožívá trpkou noční můru, když ho čarodějnice, které mají slet v novomanželském apartmá, požádají o pomoc. Všechno se ještě zhorší, když omylem doručí led do špatného pokoje a ve vskutku špatný čas se tak stane svědkem domácího násilí. Následně pošetile přistoupí na gangsterovu prosbu, aby mu v době jeho nepřítomnosti dohlédnul na děti. A aby toho nebylo málo, stane se v závěru noci rozhodčím strašlivé sázky. Bruce Willis, Madonna, Jennifer Bealsová a Antonio Banderas excelují v hlavních rolích této netradiční povídkové komedie, která je dílem čtyř režisérských hvězd - Allison Andersové, Alexandra Rockwella, Roberta Rodrigueze a Quentina Tarantina. (Cinemax)

Skratchy

U prvních 2 povídkách(hlavně u 1.) jsem si říkal WTF,naštěstí Rodriguezova a hlavně Tarantinova to alespoň trochu zachraňují.I tak mě ovšem film velmi zklamal,hlavně se mi vůbec nelíbil Tim Roth,který mi svými pohyby a gestikulacemi spíše připomínal retarda.Jenom kvůli Banderasovi a Tarantinovi dám 3* ()

Marcos

Pekelnej první den v práci Tima Rotha,který nás provede čtyřmi povídky jedné silvestrovské noci v hotelu. Jako správný pikolík neodmítne žádnou možnost si přivydělat něco navíc a díky tomu s ním prožijeme absurdní situace s ještě absurdnějšími hosty. První dvě povídky jsou slabé,ale vyplatí se počkat na druhou polovinu,nejdříve neobvykle pojatá povídka Roberta Rodrigueze a nakonec nás rozsekne Quentin Tarantino. ()

PanPaniscus

Rodriguez zaválel, už jen za scénář bych dával víc jak pět, přitom ho v tomhle ohledu (a taky v kameře) překonává povídka Tarantino-Hitchcockovská... druhá výrazně pokulhává se svou průměrností, no a ta první? to je hlavní příčina, proč jen slabé, odřené čtyři hvězdy... pointa: přečkat úvodních čtyřicet minut přinese odměnu. ()

Sundance.cz

Hodně rozporuplný film, respektive soubor povídek. Nadprůměr zvyšuje třetí povídka s dětmi, ta byla prostě úžasná a samotná by měla 5*. Sečteno podtrženo ale 60 %. ()

himor

Ach ach ach. Ja si chcem pri pozeraní filmu oddýchnuť a nie ho stále pretáčať a snažiť sa rozhýbať tie malé závity v hlave. Nesadlo mi to vôbec. Jediné vtipné na celom filme, bol koniec prsta :) 35% ()

ForGump

Ohromně slabé první dvě povídka a nadprůměrné zbylé dvě. Tarantinova závěrečná má navíc lepší hlášky, jak je zvykem. Nad hlavní postavou Tima Rotha jsem dlouho přemýšlel, jestli mi spíše svou teatrálností a psychickými obtížemi vadil, nebo ne. A nakonec jsem došel k názoru, že jsem schopen jeho šaškování a výstřelky zkousnout, obzvlášť, když se dostal do speciálního apartmánu s Willisem a Tarantinem, tak jsem si ho dostatečně vychutnal. Ale upřímně řečeno asi nejvíc mě bavil v Eodriguezově dvacetiminutovce s Banderasovými dětmi. Ale fakt natočit Tarantino s Rodriguezem tohle sami, tak by se asi jednalo o legendární film. Takhle to dva filmově zapomenutí tvůrci poměrně zazdili a ostatním to zkazili. 50% ()

G04T

1. povídka je nudná, ničim vtipná sračka. 2. je o něco lepší, ale taky to nestojí za nic. 3. povídka je skvělá. Je to totální hovadina (v dobrým slova smyslu), u který jsem se dost nasmál. No a ta 4.? Ta je ze všech úplně nejlepší! Quentin je prostě bůh, co si budem. Neskutečná magořina. Miluju ten jeho brutální humor. Kdyby se tenhle film skládal jenom z těch dvou posledních povídek, dal bych jednoznačně pět hvězd. ()

Maniik88

Po dlhom čase film, pri ktorom som uvažoval, či to nevypnem. Tie úvodné poviedky boli hrozné. Zaujali ma len pekné prsia jednej z čarodejníc a to je sakra málo na nejakých 30-40min. Potom prišiel Rodriguez a Tarantino. Tí to trochu zahránili. Najmä posledná poviedka bol typický Quentin. Ale ako celok to bola pre mňa strata času.. ()

elimS

25% - komentář 20ti slovy: Totální žbytečnost. Když už "art" povídková sračka, tak alespoň s pointou. Hovno! První - pič*vina + kozy...druhá - píč*vina...třetí - "dejmetomu"...čtvrtá - ukecaná blbost. ()

fallanga

První povídka je řádně divná a nedává vůbec smysl. Nahé čarodějky, podivné rituály, skotačící Tim Roth, a velice groteskní dialogy z toho dělají něco co se nedá pochopit a vlastně je to totálně o ničem, nemá to žádnou pointu, vymyká se to zbytku filmu. Ale! Je to natolik divné a natolik specifické, že to funguje jako skvělý úvod do filmu, protože to nasadí velice ztřeštěný precedens. Druhá povídka je jenom o tolik méně šílená o co je méně nadpřirozená, ale celá ta situace je pořád naprosto absurdní a to samé se dá říci o povídce třetí. Vrcholem filmu je pak závěrečný Tarantino, který na ploše nějakých dvaceti minut dokazuje proč je jeden z nejlepších režisérů této doby. Celkově se o tomto filmu obtížně něco píše, je to ztřeštěná kompilace příběhů, které provází pouze mentálně postižený Tim Roth. Ale výhoda těchto experimentálních filmů je ta, že po dvaceti minutách zjistíte, jestli je to naprostá sračka a máte to vypnout, nebo zda je to jenom trochu sračka, která ovšem stojí za dokoukání. 4 pokoje jsou ta druhá kategorie. Je to vlastně úplně o hovně. Ale zabaví to. ()

zomb0

Tim Roth(ové) orgie doslova... :). Zahral to perfektne, polodementný pikolik v akcii. Smial som sa od začiatku do konca. Povedal by som že toto je najlepšia komedia akú som videl. Dal by som 6* ale ta Madona čo tam predvadzala.... kto ju tam pustil?? Radšej sa to mohlo volať 3 izby a prvý príbeh mohli vynechať. Polovica ľudi to vypne práve kôli nemu a pride o ostatne príbehy (izby). Mne osobne sa naj viac pačil v poradí druhí a posledný. Tarantinové repliky keď presviedčal pikolika aby s nimi spolupracoval.....som nemohol.... ()

Kuba11

Dva příběhy ze čtyř, Jeden je Q. tarantino, druhý Robert Rodriguez. Co víc chtít dodat. To co od nich čekáte to tu máte naservýrovaný v plný parádě!!!Duhy dva příběhy slabší, ale take dobrý! ()

Pochtli

Úžasná epizodka od Rodrigueze za 5 *, ostatní nic moc až odpad (Tarantina si narozdíl od mnoha zde nesednu na prdel).. ()

herrbierer

K tomuto filmu jsem přistupoval s tím, že Tarantino s Rodriguezem mě nezklamou a zbytek nejspíš za moc stát nebude. První část mi to nevyvrátila, spíš potvrdila. Jednoduchá blbůstka opírající se o lacinou zápletku, kterou zachraňuje jen celkem vysoká koncentrace dívek a žen nahoře bez. Už druhá epizoda od Alexandra Rockwella mi ale doslova vyrazila dech tím, jak je zábavná. Tedy ne že by se jednalo po dějové stránce o nějakou originalitu, ale celé je to tak svižně napsáno i podáno, že jsem se skvěle bavil. Skoro se to vyrovnalo posledním dvěma částem. No a tím už jsem v podstatě prozradil, že Tarantino a Rodriguez nám tentokrát opravdu servírují hlavní chod i se zákuskem a digestivem. Rodriguez nám sepsal a natočil tak zábavnou dětskou taškařici (tedy samozřejmě s pomrkáváním na dospělé), že kdyby takhle vypadal Sám doma, nenadával bych na něj, kudy chodím. A Tarantino správně pochopil, že rozjíždět na takhle malém prostoru svoje mistrné šarády pochopitelně nemá cenu, a radši se soustředil na geniální dialogy a pointu tak údernou, že uzavře nejen jeho povídku, ale celý film. No a nesmím zapomenout na skvělého Tima Rotha, který svou laurelovskou komikou spojuje všechny čtyři (jinak docela různorodé) epizody dohromady a dává filmu jeho tvář. ()

tereza.s

V prvním příběhu se neodehrává téměř nic, je to jen taková feministická kravina, s dokreslovanými efekty. špatné. druhý příběh jsem stále ještě nepochopila... podle mě neměl ani žádný smysl. Třetí, tak to je perlička, která mě hodně nadchla! Nejlepší scénka. Temperamentní Banderas, opět exceluje, a ty skvělé záběry na dítě s cigaretou, flaškou a poslíčka s injekcí v noze. Perfektní. No a čtvrtý? Výborná Tarantinovská blbinka. Všiml si někdo, že na obalu je uvedená Salma Hayek? Abych řekla pravdu, já jí v tom příběhu nenašla a kvůli tomu si to pustila znova. Opět nikde nebyla. Ale titulky říkaly, že nemám pravdu. Salma Hayek dostala roli Striptérky v televizi na kterou se dívají děti ve třetím příběhu. Věřil by někdo? ()

creativek

Ještě, že toho Rodrigueze a Tarantina máme a vytahují tenhle film z brindy, protože jejich dvě povídky jsou výborné. U zlobivých Banderasových dětí se budete určitě skvěle bavit,historka jenž končí báječným závěrem (hořící pokoj,mrtvá žena v posteli,zabodnutá stříkačka v Timově noze a k tomu ješte příchod rodiču dětí...) Tarantino udělal naopak povídku hlavně plnou geniálních dialogů, která skončí velmi vtipně.Za dvě průměrné ,předchozí povídky dávam za tři. ()