Snímek se odehrává o silvestrovské noci v bývalém hollywoodském grandhotelu, který nyní prochází těžkými časy. Zachycuje groteskní útrapy Teda (Tim Roth), smolařského hotelového poslíčka. Ten při své první službě prožívá trpkou noční můru, když ho čarodějnice, které mají slet v novomanželském apartmá, požádají o pomoc. Všechno se ještě zhorší, když omylem doručí led do špatného pokoje a ve vskutku špatný čas se tak stane svědkem domácího násilí. Následně pošetile přistoupí na gangsterovu prosbu, aby mu v době jeho nepřítomnosti dohlédnul na děti. A aby toho nebylo málo, stane se v závěru noci rozhodčím strašlivé sázky. Bruce Willis, Madonna, Jennifer Bealsová a Antonio Banderas excelují v hlavních rolích této netradiční povídkové komedie, která je dílem čtyř režisérských hvězd - Allison Andersové, Alexandra Rockwella, Roberta Rodrigueze a Quentina Tarantina. (Cinemax)

Napoleon-B

Můj zapalovač Zippo mě ještě nikdy nezklamal a teď se mi chystá vyhrát tohle fáro. --- Výborná hláška z Tarantinovy povídky. ()

vdv

Film složený ze čtyř povídek čtyř různých režisérů, které se odehrávají jedné noci v jednom hotelu. Pojítkem těchto povídek je postava hotelového sluhy, kterou ztvárnil Tim Roth. Právě jeho postava je podle mě to nejlepší na celém filmu. Každá povídka mi přišla o něco lepší než ta předchozí, ale i poslední povídka je pouze průměrná. Celkově mě film spíše zklamal, hlavně od Tarantina bych čekal víc. ()

dražis

Škoda, že nemůžu hodnit každý pokoj vzlášť. Příběhy mají vzestupnou tendenci a začal bych u jedný hvězdy pro čarodějky a skočil bych s pěti pro děti a partičku v horním apartmá. Plus Tim Roth je pikolík k pohledání, takže to vidim na velice slušný 3 hvězdy... ()

Demoiselle

Ha. Plakala jsem smíchy. Příběh čarodějek mě tam trochu překážel, ale hraní pána pro všechno mě neskutečně pobavil. Závěrečná scéna s usekáváním prstu je dokonalá... ()

tyler55

Film, ktorý sa ani zďaleka nepriblížil mojim očakávaniam. Hudba, kamera a herecké výkony boli na mieste, avšak film nebol dotiahnutý dokonca. Celý film som dúfal, že na konci sa to rozbehne a všetky príbehy sa začnú navzájom prepájať. Škoda. Zachraňujú to záverečné dialógy, ale aj od toho som očakával viac. Asi ma Pulp fiction moc rozmaznalo. 45%. ()

Prochy84

I přes dobrý nápad se tady víceméně divák ničeho nedočká. Při první povídce se těší na druhou, při druhé na třetí atd., až nakonec zjistí, že je na konci a v podstatě se u filmu nudíl. Spíše než komicky působí film groteskně, což by nebylo na škodu, ale sami herci film (alespoň v tomhle případě) prostě neudělají. Jedna hvězda za Tima, jedna za nápad, jinak nula, nula a nula. ()

BenchPress

Jak bych to jenom shrnul: První povídka pro mě nejslabší. Občas vtipný dialogy, ale jinak docela nuda a spíš to na mě působilo úchylně než zajímavě - 2/5. Druhá povídka už bylo o něco lepší, ale strašně bláznivá, ale zaujala mě víc - 3/5. Třetí povídka byla skvělá. Od kamenného výrazu Banderase v úvodu až po skvělej konec. Když to ale srovnám s tou poslední, tak mě to láká dát za ní 4 hvězdy. Ale musím pět. Závěrečná povídka je parádní. Ani můj neoblíbenej Tarantino mi tu nevadil. A k tomu Bruce Willis jako třešnička na dortu. Tahle je jednoznačně za 5 hvězdiček. Takže za celý film dávám takový slabší 4 hvězdičky, hlavně za poslední 2 dobrý a vtipný povídky. Tarantino se vytáhl. 4/5. ()

elanista1

Vela namahy ma to stalo, aby som to dopozeral. Dobre, je pravda ze posledne dve casti su mozno trosicka lepsie ako prve dve, ale aj tak je to velka bieda. Nie je to ani vtipne, ani seriozne, je to uplne nijake. Tim Roth hrozne prehrava, vlastne vacsina hercov je nepresvedcivych, a ak to pozerate kvoli Salme Hayek tak sa ani neunuvajte, lebo sa len mihne na 10 sekund v televiznej obrazovke. ()

LucyViv

Tim Roth svým výkonem perfektně spojuje čtyři odlišné povídky. Mně osobně se nejvíce líbila poslední, Tarantinova, zajímavá i jednou z nejdelších filmových scén bez střihu. Rodriguez samozřejmě nezklamal a svou povídku má vtipnou i ,,nehezkou" zároveň - prostě jeho styl, podtržený Banderasem a oběma dětskými herci. Povídka o ,,čarodějnicích" může působit jako nehodící se k ostatním třem, naopak ale celý film osvěží a mění atmosféru filmu. Jasných 5 hvězdiček, jednu za každý pokoj a jednu navíc pro Tima Rotha. ()

Gortyna

Tenhle snímek není absurdní, je jenom pitomý a o ničem. Pitoreskně se šklebící pikolík je takřka k nesnesení. Nebýt povídky o Banderasových dětech, byl by to odpad. ()

aluska1991

První dvě povídky vlastně byly o ničem. Pak ale přichází naprostá pecka od Rodrigueze. No a Tarantino na závěr. Co dodat... ()

Domas88

Opět další film od Tarantina, který se mi vůbec nelíbí.. A moc nechápu co je na tom tak super, umí lepší.. ()

Bilky

Prvá izba od veci! Bez odhaleného poprsia aktériek by som zabudol o čom to bolo. Žeby zlet čarodejníc? 2* Druhá izba zbytočne ukecaná psychologická hra s nádychom S/M s pamätnou scénou s 50 prezývkami mužského pohlavia ;) 3* Vynikajúco vypointovaný príbeh opera a dvoch zverených spratkoch :) 5* Typicky dialogovo rozťahaný quentinov počin ktorému by svedčila kratšia stopáž alebo vyškrtnutie postavy bruce willisa. 4* Priemer je 3.5* ale za grotesktne pitvoriaceho sa pikolíka v podaní TIMa ROTHa a genialne titulku s titulnou skladbou zaokruhlujem smerom hore! ()

laple

V době, kdy jsem koukala na tento film poprvé, jsem byla v pubertě a dala jsem mu 5*. Od té doby uběhlo pěkných pár let a já mohu jen konstatovat, že jsem se, díkybohu, někam posunula. Hodnocení měním a vysvětluji. Věřím, že náctiletí se u něj za břicho popadat budou, pro ty bude tento film adekvátní. ()

Swingie

Prvá poviedka, dosť stupidita, druhá sa dala. Tretia ma znechutila svojim názvom - proste nejakí spratkovia, ktorí sa nevedia vpratať do kože, ale nakoniec to bola pecka. No a posledná, klasicky dobrá, iba to tu padlo, možno príliš dlhá. Dal by som štyri hviezdy, ale za tie xichty Tima Rotha nemôžem, mne je ten človek proste nesympatický. ()