Snímek se odehrává o silvestrovské noci v bývalém hollywoodském grandhotelu, který nyní prochází těžkými časy. Zachycuje groteskní útrapy Teda (Tim Roth), smolařského hotelového poslíčka. Ten při své první službě prožívá trpkou noční můru, když ho čarodějnice, které mají slet v novomanželském apartmá, požádají o pomoc. Všechno se ještě zhorší, když omylem doručí led do špatného pokoje a ve vskutku špatný čas se tak stane svědkem domácího násilí. Následně pošetile přistoupí na gangsterovu prosbu, aby mu v době jeho nepřítomnosti dohlédnul na děti. A aby toho nebylo málo, stane se v závěru noci rozhodčím strašlivé sázky. Bruce Willis, Madonna, Jennifer Bealsová a Antonio Banderas excelují v hlavních rolích této netradiční povídkové komedie, která je dílem čtyř režisérských hvězd - Allison Andersové, Alexandra Rockwella, Roberta Rodrigueze a Quentina Tarantina. (Cinemax)

Suomi

povídka s Banderasem a Tarantinova povídka s prstem,která je podobná povídce od Hitchcocka,jsou to nejlepší v celém filmu. ()

Cortyx

vyborna komedie,pro me jsou nejlepsi vsechny 4 pribehy,ale kdybych se mel rozhodnout pro jeden,tak by se jednalo o ten posledni,ktery ma nadhernou koncovku :D ()

HarveyDent

První dva příběhy (Chybějící ingredience a Nesprávný člověk) nuda k uzoufání. Ale perverze Rodrigueze a ukecanost Tarantina se pozná hned. A tak Ted pod tíhou toho všeho, co ho ten večer potkalo, souhlasil, usekl a odešel :-D 70% ()

Fearoth

Nerad, ale musím se přidat k většině, jediná zábavná věc v tomto filmu byly poslední 2 povídky, Rodriguezova byla podle mého dokonalá byla vtipná, překvapivá a zahnána do extrému, což mám většinou rád, ale u poslední od tarantina mě totálně vysál jeho dlouhý monolog. Co to sakra je? Je posedlý sám sebou? Snad 2 minuty jen pohled jemu do tváře jak mele kdovíco. Naštěstí vše zachránil Bruce Willis a konec byl také výborný takže: první příběh 1*; druhý 1*; třetí 5*; čtvrtý 4* + Tim Roth celý film 4* = 3* ()

Nakhla

Honeymoon Suite - The Missing Ingredient: odpad! Room 404 - The Wrong Man: slabší 3* Room 309 - The Misbehavers: 5* (jen ta jedna nechutná scéna mohla být vynechána) Penthouse - The Man From Hollywood: trochu vleklé, ale i tak 4* ()

Jarduk03

Tenhle film bylo těžké komplexně ohodnotit. Máme tedy hodnotit některou z povídek, celek, nebo snad každou a udělat průměr? :) Po shlédnutí jsem si tak říkal, který byla nejlepší a která nejhorší povídka. Jak to ale zjistit? Jednoduše. Když jsem si chtěl po 24 hodinách vzpomenout, co v povídkách bylo, poslední dvě se mi vybavily hned, pak tak nějak první a na druhou jsem zcela zapomněl. Rodriguez je prostě borec a ta jeho má šmrnc, Tarantino se naopak opět projevil jako psychopatický herec i režisér. Sorry pánové, ale jednu hvězdu vám sundam za ty dva první nýmandy. ()

driftm

Dobře udělaný tipu jeden pokoj jeden příběh-který je provázán také se stydlivým Tedem,který se účastní všech těch bujarých scének,které opravdu pobaví. ()

Bigwave

Čtyři pokoje, čtyři příběhy a čtyři dobří režiséři v nezávislém snímku pod křídly Quentina Tarantina. Všechny příběhy se odehrávají ve slavném americkém hotelu na silvestra a spojuje je postava poslíčka, který si myslel, že služba v recepci bude procházkou růžovým sadem. Povídkový film nabouchaný známými jmény, který měl u mne slibný potenciál. Bohužel ke správným pocitům z tohoto díla nedošlo. Dala by se těžit více, jak po stránce herecké, tak režijní. ()

KillHurt

Hvězdičku dolů za první dva pokoje. Rodriguez a Tarantino jako vždy nezklamali. Banderas je k popukání a Tim Roth je naprosto nedostižný. ()

Yuri69

První povídka je absolutní dno bez sebemenšího nápadu nebo myšlenky. Druhá na tom není o moc lépe, i když provedení nevyzní tak trapně. Třetí katastrofickou část jsem si vychutnal a jen díky ní si Tři pokoje udržely průměrné hodnocení. Závěrečná povídka není sice úplně nezajímavá, ale tlachání je tam až příliš a nějak vybroušené není. ()

McMastamind

Co k tomu říct? Nápad spojení čtyr alespoň trochu nekomerčních režisérů je ve své podstatě myšlen dobře. Prostředí Hotelu a jeho ujetých hostů je také přinejmenším originální. Proč to tedy neklape tak, jak by mělo? O první scénce hovořit ani nebudu, o její kýčovitosti bylo napsáno už dost. V dalších dvou film vrcholí, druhá mi příde velice promyšlená, vtipná a (až na Rotha) dobře zahraná. Rodriguez mě ve 3. povídce nezklamal (i když svůj potenciál rozhodně nevyužil) a Tarantino jí vylořeně odbyl. Alespoň na mě to tedy tak působí. O Rothovi jen asi tolik, že je trapný. ()

USBejs

Těžko se mi to hodnotí, už od první povídky jsem neviděl žádnou snahu, nápad, úkaz, nebo cokoliv čim by mě režiséři upoutali na sedačku. Navíc Tima Rotha v takovéhle roli vůbec neznám, takže jsem z toho byl trošku v rozpacích. Za něco stála snad jen poslední povídka od QT, což byla ale snad povinnost, aby to aspoň za něco stálo. ()

Akvarista

První povídka úplně mimo, druhá na tom není o moc líp (obě zachraňuje jenom naprosto skvělý Tim Roth). A zbylé dvě povídky jsou samozřejmě naprosto geniální. "Don't break the rules, and I won't break your necks." ()

rob_troy

Beru to z pohledu, že začátek byl dobrej a postupně se to zlepšovalo. Tarantinuv konec byl famózní a bylo mi maximálně líto, že to skončilo v takovej moment, ale jak by to asi pokračovalo. Hloupost. Další radost z dalšího snímku. ()

x_silver

První povídka byla neskutečná blbost, a já se musel přemáhat, abych ji vůbec dokoukal. Druhá povídka o špatném pokoji měla velmi zajímavý začátek, ale to asi jen první dvě minuty. Poté co se se ukázalo, co je to za psychopata s pistolkou, začal jsem uvažovat nad tím, že celý film vyhodím a zapomenu na něj. Třetí povídka měla zase zajímavý začátek, a zase z toho vznikl klasicky průměrný polofilm s mrtvolou v posteli, o které jsem se nic nedozvěděl. Rodriguez také zklamal. Naštěstí se splnilo pravidlo "To nejlepší na konec." Tarantino se dokázal předvést a vytáhnou z filmového trapasu jeho 3 kolegy. Tarantino to tak perfektně napsal, zrežíroval a dokonce i zahrál... Bez Tarantina by to bylo na odpad. Kdyby to byl jen Tarantinův kraťas, bylo by to na 5*. Jeden prst, 3 opilí přátelé, jedna sázka a sobecký sluha. Ale matematika je jasná věc. 1/4 = 25% = bohužel pro Tarantina jen 2*, naštěstí pro všechny ostatní režiséry 2*. ()

Mistr_Moon

Náramně jsem se bavil. Jednotlivé příběhy fajn, no Tarantinův little pinky to vyrhál na celé čáře. Celý film ovšem dokonale táhne Tim Roth na jehož ošívání se si tady někdo stěžoval - podle mě to zahrál naprosto perfektně, navíc tahle role to vyžadovala, kdyby se choval normálně, byla by to nuda, ale takhle z něj prostě nespustíte oči. Jinak nechápu proč si vždycky všichni na tu Madonnu stěžovali, imho zahrála co měla a to mi od zpěvačky stačí... ()