Snímek se odehrává o silvestrovské noci v bývalém hollywoodském grandhotelu, který nyní prochází těžkými časy. Zachycuje groteskní útrapy Teda (Tim Roth), smolařského hotelového poslíčka. Ten při své první službě prožívá trpkou noční můru, když ho čarodějnice, které mají slet v novomanželském apartmá, požádají o pomoc. Všechno se ještě zhorší, když omylem doručí led do špatného pokoje a ve vskutku špatný čas se tak stane svědkem domácího násilí. Následně pošetile přistoupí na gangsterovu prosbu, aby mu v době jeho nepřítomnosti dohlédnul na děti. A aby toho nebylo málo, stane se v závěru noci rozhodčím strašlivé sázky. Bruce Willis, Madonna, Jennifer Bealsová a Antonio Banderas excelují v hlavních rolích této netradiční povídkové komedie, která je dílem čtyř režisérských hvězd - Allison Andersové, Alexandra Rockwella, Roberta Rodrigueze a Quentina Tarantina. (Cinemax)

Víteček

Jak už bylo řečeno mnohými, jedná se o film rozdělený velmi výrazným předělem. První 2 povídky jsou strašné a v podstatě se jen předhánějí, která bude horší. Tim Roth v nich neskutečně přehrává a hraje extrémně podivnou postavičku, u které jsem vůbec nechápal, co se snaží svým chováním, pohyby a výrazy divákovi sdělit. Najednou však přijde povídka číslo 3 a člověk nechápe, že kouká stále na stejný film. Je to najednou zábavné, svěží, stylové, vtipné, správným způsobem šílené a i Rothova postava se stává takovou normálnější, což naznačuje, že ono příšerné přehrávání a pitvoření bylo požadováno prvními dvěma režiséry. Rodriguezova povídka byla opravdu výtečná, Tarantinova pak jen spíš podprůměrný Tarantino, tedy docela dobrá. Sice už ne tak úžasná, ale pořád kilometry před prvními. 1. příběh 1*, 2. příběh 1*., 3. příběh 5*, 4. příběh 3,5*. Jako průměr dávám trojku. ()

Elessar.

Ako bolo už spoemenuté, je to nevyrovnané, prvé dve boli zabudnutia hodné. Tá Rodriguezová bola dosť zábavná. Potom aj tá Tarantinova, ktorá mala fajný point. Našťastie je to uložené tak, že od najhoršieho k najlepšiemu, čo kvitujem. ()

K.O.vi

Dobrý nápad je např. ve společném místu děje všech povídek = hotel a také jak se jednotlivé povídky prolínají. Každá je natočená jiným způsobem (co režisér, to styl). Pro většinu diváků je jistě nejlepší třetí povídka od Roberta Rodrigueze. Výborně zahrál roli pikolíka Teda Tim Roth, 80 % ()

Skund

Ty tri hvezdicky jsou za posledni dva pribehy a za ksichty Tima Rotha.kdyby takove byli i ty dva prvni pribehy, klidne bych tomu dal i pet hvezdicek, ale takhle ne..hlavne prvni pribeh je strasnej.porad sem cekal kdy se s nej neco kloudnyho vyklube a ono nic. ()

norbu

Naprosto mne dostala vygradovaná pointa povídky Quentina Tarantina, Antonio Banderas se svojí roztomilou rodinkou v povídce třetí a krásně "vykloubený" Tim Roth v roli hotelového poslíčka. První dvě části nuda, nuda a nuda. ()

da_silva

tož jak s tim? ta první mě tak desně srala že sem nechápal proč to lidi viděj jako kultovní film. druhá story mě už spíš nudila než srala, třetí story byla dokonalá a čtyřka parádní, i když proti všeobecnému mínění o fous horší než třetí epizoda. A Tima Rotha mám opravdu rád, ale takle debilní pitvořivá postava mě vyloženě co? Srala. Ale za ty druhý dvě epizody si to **** zaslouží. ()

Joke_47

Je to škoda...v temer 100 minutach filmu, je polovina k pos***í špatná a polovina geniální, ... ale může se stát, že divák po prvni polovine film vypne a tu "geniální" část vůbec neuvidí... kdyby si rodriguez s tarantinem natocili kazdy dve povidky, troufam si trvdit, ze by se pulp fiction otrasalo v zakladech...=) ()

kessi

Moje 2 hvězdičky dostává jedině poslední povídka. Možná ta 3. nebyla zas tak špatná, ale zbytek filmu absolutní blbost. Buď jsem to nepochopila, nebo to ani pointu nemá. ()

vasek.raul

Quentin opět ukázal, zač je toho loket. Njelepší séna? Sekáček, sázka, peníze a prsty na zemi...veselý úsměv a peníze v kapse, odchod z pokoje... ()

Nut

Když přežijete první povídku, která je opravdu hodně slabá, tak se pobavíte. Druhá povídka je o dost zábavnější, i když musím říct, že se o to postaral hlavně Tim Roth, který je mimochodem v tomhle filmu fakt geniální. Třetí povídka je naprosto nepřekonatelná, na scénu, kdy Banderas vchází s ženou v náručí do pokoje, jen tak nezapomenu! No a čtvrtá povídka je taková třešnička (nebo spíš třešeň) na závěr. Celkově film tak na tři, ovšem jedna hvězdička je speciálně pro Tima:) ()

Neth

Mohla bych vyčítat leccos. Mohla bych říct, že první dvě povídky jsou jen do počtu. Mohla bych i leccos vyčíst Timu Rothovi. Ale neudělám ani jedno, protože jsem se celou dobu výborně bavila a tím se všechny chybky rázem mažou:o) Skvělá podívaná:o) ()

sus

První dvě povídky jsou totální slátaniny, nuda, prostě ubohé. Naopak druhá půle od Tarantina a Rodrigueze je naprosto dokonalá. Takže dávám 50 %, tzn. první polovina odpad a druha 5*. Mimochodem povídka č.3 o zlobivých dětech je naprosto skvělá a Tim Roth perfektní. ()

májovec13

Tim Roth svým výkonem balancuje na hranici geniality a trapnosti, je na vás kterou stranu si zvolíte. První dvě povídky jsou slabší než zbylé dvě a zejména poslední pokoj a známý "trik" se zapalovačem stojí za pozornost. ()

m3p

Moje emocionálne rozpoloženie vyzeralo asi takto > 1. :-! [20 %] 2. :-| [35 %] 3. :-D [80 %] 4. :-O & :-D [90 %], takže tažko to hodnotiť ako celok a ešte jeden dodatok ktorý si nemôžem odpustiť "tomu Rothovi to už úplne jebe?". ()