Ikdyž ještě pořád dívatelný, asi nejslabší "Kalašův" film.(29.12.2008)

Jedna z nejlepších kriminálek českého tvůrčího prostředí. Na tento film.žánr byli našinci opravdu mahři! A major Kalaš opravdu nikdy nezklamal. Pro neznalé se před kamerou postava tohoto úspěšného kriminalisty objevila hned šestkrát, ne pětkrát, jak je chybně uváděno a atmosféra všech filmů s tímto hrdinou byla vždy fantasticky dovedena k dokonalosti i přesto, že postava vystřídala tři herecké představitele, asi nám všem navždy utkvěla tvář i způsob chování pana Hrušínského. Lidskost a příběh odráží kvalitu českých detektivek. PS: Zlo se vždy vrací tomu, kdo jej užívá, jako bumerang.!(28.7.2008)

Případ vraždou nekončí.(16.5.2010)

• Big Bear

Těžko záživná normalizační krimi, kde i přes nasazení špičkových herců své doby těžko hledat napětí či zájem o to kdo vlastně vraždil. Nejpřirozenější byl Čepek, ale to on byl vždy... Ať mi Hrušínský promine, ale za mne jsou to jen dva kameny z náramku. * *(9.11.2013)

"Myslím, že to budete muset odložit, pane majore.." - "Proč ??" - "Marková právě zemřela !!" - "Takže teď už vlastně vyšetřujeme vraždu.."(9.11.2013)