Skip

Velmi originální film, řekl bych. Výborný scénář byl převeden na plátno prakticky bezchybně. Colin Farell hraje na omezeném prostoru velmi dobře. Slušná moralita, která ale nemoralizuje hnusně vlezlým způsobem. ()

Colonist

Brilantní konverzační thriller s atmosférou, neuvěřitelným spádem a skvělými herci v hlavních úlohách - Colinem Farrellem a Kieferem Sutherlandem (kvůli jeho úžasnému hlasu je povinností vidět tento snímek v původním znění). A nemůžu zapomenout ani na perfektní scénář a dialogy. Závěr možná není tak originální a šokující, jak by se vzhledem k takovému snímku dalo očekávat, ale tvář filmu nekazí. "A ringing phone has to be answered, doesn't it?" ()

kajas

Strhující podívaná a životní role Colina Farrella. "Budka" vás udrží ve střehu od začátku do konce. A nemyslete si, že na konci si vydechnete, naopak. Jen ten hlas Marcela Vašinky v dabované verzi mi silně nevoněl. No jo no. ()

sssssycak

Osmou stovku hodnocení začínám opravdu podařeným snímkem. Neuvěřitelné, jak málo stačí k tomu, aby vznikl perfektní thriller. Velkorozpočtové filmy by se zde mohli inspirovat, že kvantita neznamená kvalitu. Za mě 4 a půl hvězdičky, ale vzhledem k naprosto perfektně trefené délce filmu (což je poslední dobou častý problém, už mě ty 2 hodinové filmy štvou), kdy není čas ani vydechnout, zaokrouhluji na pět. ()

Dont

Strhující thriller, který mě přikoval do křesla a ani chvíli mě nenudil (a nebylo to krátkou stopáží). nevidím žádný důvod, proč nejít na plný počet, protože tohle jsem si fakt užil. Colin Farrell v nejlepší formě, originální námět, do nebe volající bezmoc a absurdita situace, minimálistická výprava. Líbil se mi taky výkon Foresta Whitakera. ()

Aleee89

Film mě zaujal už před dlouhou dobou a když ho teď dávali v televizi, rozhodla jsem se ho nevynechat. Colin sice nepatří mezi mé oblíbence (zprotivil se mi hlavně v Alexandrovi Velikém), ale uznávám, že tady byl přímo skvělý. Nápad filmařů byl fajn, ale pohybují se celou dobu na velice tenké ploše, protože jsem slyšela mnoho názorů, že film, kde se jenom volá z jedné budky prostě musí být kravina. Ale ono to je o něčem jiném. Konec je předvídatelný, ale přesto cítíte napětí. Navíc ten volající je takové hova**, že být v budce já, seberu tu pistoli, vyjdu ven a rozstřílím všechna okna okolo. Takže tohle naznačuje, že mě film dokázal vtáhnout do děje, čímž získal další body. Na poli thrillerů rozhodně to lepší, co jsem v poslední době viděla. ()

MessiM

Strhující, napínavá podívaná od začátku až do konce. V jednoduchosti je síla. Žádná povrchnost, ale psychologie do té největší hloubky. Od Farrella nejlepší zahraná role v jeho dosavadní kariéře. ()

Fanucci

Fantazie. Joel Schumacher vás nenechá odpočinout ani na vteřinu. Fascinovalo mne, že celý film táhne dialog, který je naprosto fantasticky propracovaný (BRAVO pane Cohene) a postavu Colina Farella úplně zdeptá. Souhlasím s ostatními - výkon Colina Farella je úžasný. Film mi trochu připomněl snímek SAW: Hra o přežití. Lidé, co viděli Telefonní budku i SAW myslím budou vědět proč. Vám ostatním nechci kazit zážitek (Clemenzo):-) ()

Linda.csfd

Tenhle film je bomba, Collin Farrell podal úžasný herecký výkon. Na to, že se v podstatě celý film odehrává na jednom místě, je opravdu napínavý, no a taky dost psycho. Scénáři Larryho Cohena nedokážu nic vytknout. Je to jeden z těch filmů, který vás vtáhne do děje a vy se za celou dobu sledování ani nehnete a nevnímáte okolní svět. A když vás na konci vyplivne, dostane se vám dalšího překvapení. ()

GILLWANDER

Film s ukrutne rýchlim dejovým spádom až si divák všimne, že mu pred očami bežia záverečné titulky. Logicky je film na slušnej úrovni, i keď sa striktne drží lineárnosti. Ako "wow vychytávku" by som Phone Booth nebral, je to síce nezrecyklocateľná a neopozeraná záležitosť, no stále sa venuje nepodstatnej časti, ktorá rieši problém klišoidne- ako všetci iní. Schumacher si urobil určite dobré meno na začiatku nového tisícročia a jeho telefónna budka mu k tomu veľmi dopomohla. Lenže čo je s pánom režisérom dnes už nikto radšej nechce vedieť... 65% ()

Violeta

Kterak arogantní truhlík k rozumu přišel aneb Ne vždy účel světí prostředky, že. Také extrémní příklad toho, jak může naše jednání nepřímo, ale o to tragičtěji ovlivnit životy druhých. Dobře promyšlené, dobře zahrané, dobře strávené. ()

Cl3ricK

Naprosto geniální konverzační hra. Výkon, tehdy moc neznámého Farrella, je opravdu famózní. Musíte ocenit, i fakt, že ten film se natáčel asi necelý měsíc. Opravdová paráda. Film má skvělou a hutnou atmosféru. Schumacher je prostě třída. ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor