fars

Peknej film :-) Colina sice zrovna moc nemusim, ale tady utahl takrka cely film sam. Dej je prostoucky, dalo by se s trochou nadsazky rict ze o nicem, nicmene Joel Schumacher z toho vytriskal maximum. Nevedel jsem ze K. Sutherland ma takovy... zajimavy hlas :-) ()

emo

Ďalší brilantný a opäť originálny thriller od Schumachera, v ktorom podáva Colin Farrell vskutku strhujúci herecký výkon! Skvelý je aj Kiefer Sutherland ako "hlas zloducha"... ()

Maty85

Na pár metrech čtverečných natočit takovej pořádnej thriller ? To je umění a to se teda zatraceně cení. ()

campix

Jisté uznání si u mě Joel Schumacher zajistil již tím, že natočil brilantní drama odehrávající se pouze na několika metrech čtverečních. Po celou dobu jsem byl napjatý jak struna, občas jsem se přistihl jak stěží oddychuji. Kouzlo filmu je v tom, že ani na konci nevíte, jak se to vlastně všechno událo, jen je škoda, že vás konec morálně naprosto nedodělá a místo toho tu máme tak trošku happy-end, jediná malá výtka k jinak výbornému filmu. Nelze opomenout ani skvělý herecký koncert Colina Farella. ()

WolfR

Telefonní budka je adrenalinová napínavá jednohubka! Svižných 80 minut uteče jako nic. Hlavní dialog mezi mužem v budce a výtržníkem je perfektně vymazlený a dokonalý. Konec vás taktéž dostane! Lahůdka, silné 4 hvězdy. ()

PanZahadnyCZ

Thriller tak perfektní, že mu odpustím i tu krátkou stopáž, dokonce jsem za ní rád, protože 2 hodiny sledovat chlapa v budce by už asi nebylo tak ohromující jako sledovat ho v tak akorát dlouhé stopáži, což je 81 minut, ve které nic nechybělo. Taktéž mě naprosto dostal Ferrellův výkon, který je asi nejlepší se kterým jsem se u něj zatím setkal. Nemohu jinak než dát 5*. ()

TomPrusik1

Kdo by řekl, že se dá z jedné zdánlivě obyčejné telefonní budky vyčarovat takové napětí. Po celou dobu filmu jsem s napětím zíral (s otevřenou pusou) na obrazovku a hltal jsem skvěle napsaný scénář, na kterém celý film stál. Nesmím ale zapomenout na skvělého Colina Farrella, který se americkou-italského štramáka zhostil skvěle. Atmosféru dokreslovala skvělá hudba, ke které taky není co dodat. Stopáž filmu je naprosto ideální a ve filmu nejsou žádné půl hodinové scény, které by tam ani být nemusely. Je to prostě napínavé jako kšandy. Ještě musím vyzdvihnout postavu konečně inteligentního vraha, mající jasné rozumné cíle a nedělajícím žádné blbosti (podobně jako Spacey v Sedm). Zkrátka a dobře je to skvělý trailer, se skvělou hudbou, úžasným scénářem. A to vše za tak málo peněz. Od teď už nikdy nezvednu telefon v budce. 85% ()

otík

Musím uznat, že je to skutečně skvělý film po všech stránkách a zaslouží si absolutorium v hodnocení. Pěkně napínavý trhiller jak má být. Ale nejlepší je stejně hlas v telefonu. A ten závěr je taky docela slušný. ()

Flyer

Za málo peněz hodně muziky. Tímto heslem se zřejmě řídil režisér Joel Schumacher, jelikož natočil i přes nízký rozpočet neuvěřitelně strhující, napínavou a originální podívanou založenou "jen" na úžasném hereckém výkonu Colina Farrella, na tajemném hlasu v telefonu a na jedné telefonní budce. ()

Slavníkovec

Film, který z minima prostoru a času vyždímal absolutně všechno. Stu Shepard žije dvojí život, svou ženu miluje, ale neumí ji říct pravdu, že potkal dívku, s kterou ji podvádí. Z ničeho nic mu zavolá cizí číslo z telefonní budky, kde zrovna volal své manželce. Snad nějaký idiot, možná. Ale tak lehké to není, on mu totiž vyhrožuje zabitím pokud opustí budku, ublížení milence, či manželce. On nevěří a na rušné ulici nastane horko mezi 2 lidmi. Vrahem a obětí. Napínavost nabírá nesmírných výšin Himalájí. Promyšlený plán vyděrače a vraha nabere rozměrů, když se dostane z dosahu policistů a přijde za vyděšeným Stuem. Odcházejíc řekl: "Ještě jednou to provedeš někomu koho miluješ, a svůj čin dokonám!" Nikdo z policie si ničeho nevšiml, ale skutečný vrah ještě žije. Mrtvý odstřelovač je jen nastrčený. ()

3n3my

Slušný výkon Colina Farrella v tejto 75 minútovej jednohubke. Thriller, ktorý ku koncu stráca dych, ale ďalším telefonátom diváka opäť zatlačí do kresla. Tak trochu mi zápletkou (vydieraním Stua) pripomenul Wanov Saw. ()

E=mc2

Skvelí film. Neviem ako vy, ale úvod a inšpiráciu tohto filmu vidím podobnú ako vo filme Na sever severozápadnou linkou. Teda hlavne ten úvod filmu, potom je to už úplne o niečom inom. Minimalizmus, napatie, všetko funguje. Odporúčam. ()

HorrFi

Kdybych před 2rokama nevěděl, že je Colin Farrell vynikající herec, tak ted už by mi to bylo jasný :). Nemá cenu nic psát. Všechno důležitý už tady bylo napsáno. Prostě vynikající film. ()

panMartin

Velmi silný a strhující zážitek odehrávající se v jedné telefonní budce. Originální film, který ani na chvilku neztrácí tempo. Kdo by čekal, že snímek, co se bude odehrávat pouze v telefonní budce, může být napínavý, poutavý, zajímavý a ještě ke všemu tak promyšlený, překvapivý a nepředvídatelný a zbytečně nenatažený. Colin Farrel předvedl výborný herecký výkon s výborným doplňkem hlasu Kiefera Sutherlanda a ještě s perfektním Whitakerem. ()

andrii

Haló, volá peklo. Loví, leká, navazuje spojení s vyvoleným. Jeden ďábelský hlas, jedno ucho v ohni. Zápalná šňůra faustovského běsnění. Horko je, za sklem fanatického vytáčení. ()

Aargh

Tak tohle je thriller mých snů. Je až neuvěřitelné, jak může stejný režisér točit střídavě takovéhle vynikající filmy (kromě Budky třeba i Volný pád nebo Hráči se smrtí) a příšernosti typu Batman a Robin. Pár poznámek k hercům: Colin Farrell nebyl zas tak geniální, jak se teď s oblibou říká, byl prostě jen velice dobrý. Souhlasím s tím, že hlavní hvězdou večera byl Kiefer Sutherland a neměl by se opomínat i spolehlivý Forest Whitaker. ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor