SonG

Důkaz, že i bez dechberoucích efektů se dá natočit výborný thriller. Colin Farrel táhne celý film prakticky sám, vystačí si s minimem prostředků k tomu, aby totálně zaujmul diváka. ()

KoRniky

O tomhle filmu jsem věděla roky a teď nechápu, proč jsem se na něj nepodívala dřív! Celou dobu jsem byla napnutá jak struna, to byla teda jízda. Jízda odehrávající se jen na pár metrech čtverečních kolem jedné obyčejné telefonní budky, machýrka, který prostě zvedne zvonící telefon, a psychopata na druhé straně drátu. Pecka. A Colin Farrell byl prostě dokonalej. ()

Fíla

Je to jednoduché a zároveň geniální. Když už si myslíte že šílence máte, není to tak úplně jistá záležitost. Musím vyzdvihnout výkon Colina Farrella. Nebojím se říct, že je to jeho nejlepší herecký výkon. Začne to chlápkem s pizzou a pak už jen spousta času v telefonní budce, kde vás chlápek na druhé straně drátu dokáže dovést skoro až k šílenství. Ale jak se říká, "všechno zlé, je pro něco dobré." 90% ()

easaque

+4* ... o co byl film kratší, o to byl intenzivnější. Prostě pořádný thriller, kde se na úzkém prostoru okolí telefonní budky rozehrává pořádné drama o záchranu vlastního života i svého soukromí. I při opakované shlédnutí jsem si to užíval a tak si vysokou známku zaslouží. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 3 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

honajz2

Bál jsem se, že se unudím, naštěstí se to nekonalo. Napínavé to je dost, atmosféru to má hutnou, ale je tam jedna obrovská nelogičnost (na kterou už teda naráží flanker.27 a nebude jediný) - opravdu by zburcovali tolik policistů na jednoho údajného vraha v telefonní budce? Ale vzhledem k tomu, že je to funkční po celou dobu a režisér neměl potřebu to natáhnout na 110 minut, takže to jakž takž odpustím a dám slabých 5*. Ale jinak - na co Jigsaw a všechny ty jeho pasti, stačí jeden magor a jedna telefonní budka a je o zábavu postaráno, aspoň v rukou zručného režiséra. Což Schumacher, aspoň tady, byl. ()

Jufonka

Je to velice originální fil, nápad ještě, myslím, nebyl zfilmován. I když že se téměř celých 80 minut odehrává v telefonní budce, určitě se nebudete nudit. Halvní herci jsou také dobří a konec překvapí (nebo spíš vám vyvolá úsměv na rtech). ()

ZoltanCZ

Grandiózní výkon Colina Farrella na dvou čtverečních metrech, překvapivě výborná režie Joela Schumachera, napínavý scénář (který mě málem stál 3 infarkty) a skvělý hlas Kiefera Sutherlanda=jeden z nejlepších thrillerů posledních let. ()

HappySmile

Natočit film, kde se hlavní hrdina víc jak hodinu nehne z telefonní budky? Zajímavé... ale možná pro někoho jiného než pro mě. Osobně nemám ráda tyhle filmy, které jsou celé dobu zaměřeny jenom na hlavního hrdinu a jiná osoba se v něm pomalu nevyskytuje a ani fešák jako Colin Farrell mě nepřesvědčil, že takovýhle film může být dobrý. ()

lekr

Jedním slovem geniální film!! Schumacher je borec a rozhodně není odpadový režisér jak někteří říkají. Film má originální zápletku a bravurně vypilovaný scénář, napětí se stupňuje, Farell je čím dál víc histeřičtější a Sutherland ( nebo Vašinka ) úžasně psychopatičtější. A ten konec je opravdu famozní. Asi se už nikdy nedovím jestli ten roznašeč pizzy byl skutečný pachatel nebo ne. To se Farrelovi ozvalo v telefonu samotné svědomí?? Nebo snad Bůh?? Kdo ví?? U snímku jsem vůbec nedutal a jen jsem mlčky přihlížel tomuto geniálnímu počinu. Jeden z nejlepších kriminálních thrillerů vůbec!!!! ()

rakovnik

Nervydrásající thriller, který se odehrává prakticky na necelém metru čtverečním! Hlavní záporák (ale byl to vlastně záporák?) není vidět, je pouze slyšet, ale přesto řídí dění. Collin Farrell ukázal, jak velký je herec, Fores Whitaker i v tak malé roličce je kouzelný. ()

peto12

Dejovo to bolo dobré, trochu slabšie, ale dosť podpriemerné. Mohlo by to mať viac akcie. Celý dej sa točil v telefónnej búdke. Inak slušný výkon Collina. ()

Martin741

Reziser Joel Schumacher presne vie, ako natocit fantasticky film, ktory sa odohrava len na minimalnom priestore /telefonna budka + okolie/. Taketo filmy su presne mojou salkou kavy, takyto inteligentny a originalny scenar sa len tak lahko nevidi. Ak k tomu pripocitam bravurne herecke vykony /Farrell a Whitaker ....../ dostanem inteligentny filmecek s originalnym napadom. Tlieskam a kricim : Bravo. 97 % ()

Figu

Nejdražší na tomhle filmu bylo zaplatit Farrella! Tuhle větu si hned vybavím, když se někdo začne rozprávět o snímku Telofonní budka. Tato hláška od mýho ""kreativního"" kamaráda je spjata s tímto dílkem a je na ní určitě hodně pravdy... Kdo tento filmovej zázrak neviděl, dodnes nepochopí, že i přes hodinovej záběr do jedné Manhattanské budky může být opravdu zábavnej, že okolo jedné jediné budky může vzniknout naprosto luxusní a svižnej příběh a že Colin Farrell je prostě herec plnej překvapení! 90% ()

marcek

Je nádhera, co se dá natočit za pouhých deset dní. Spolupráce Joela Schumachera a Colina Farrella přinesla znovu ovoce, stejně jako Tábor tygrů. BRAVO ()

Petoss1

Prvá veľká úloha Colina Farrella a hneď z jeho stránky majstrovsky zahratá. Je to film ktorý Vám nedovolí ani otočiť hlavu. 90% ()

Langy10

Tady to jinak nevidím, než za 5 hvězd. Vynikající a zároveň ten nejlepší film Joela Schumachera, který kdy mohl natočit, režiséra znám už thrillerama je už proslaven, například film 23, ale film telefoní budka mě opět jako jeden z mála filmů dostal.. napjatej jsem byl celej film už od první vteřiny do tý poslední jsem sledoval asi ten nejnapínavější film v mím životě!... Byl mi doporučen od mého kamaráda a já na něj zapoměl, ale teď jsem ho viděl a prostě mě dostal.. Na takovýhle filmy se dívám s potěšením... Obsazení herců byl super, sice jsem je neznal, ale ted se mi jevili v dobrem svetle!... Konec byl nejlepší uplně mě dostal a vás taky dostane, pokud se na tento film podívate to vám zaručuji, u tohodle filmu bych klidně strávil 3 hodiny! Škoda, že byl krátký...Celí film se odehrává v telefoní budce a vůbec mi to nevadilo, ba naopak jsem byl rád a napjatej ... uši, uči jsem měl nastražený :D... Takovýhle filmy miluju, akorát jich je málo ... ()

Attta

Film je doslova nabitý vypětím a nervozitou. Skvělý herecký výkon v podání Colina jde jen těžko vyjádřit slovy. Jednoznačně tento film patří mezi ty filmy, které Vás osilní a nepustí až do poslední sekundy. Velice povedený byl taky Forrest Whitaker, který mi na danou roli velice pasoval. ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor