Djibril

Wow,tenhle film je naprostá bomba,hlavně vokály snipera Kiefera Sutherlanda byly naprosto boží.film mi dal jasné ponaučení : nebuďte nevěrní, a když už,tak si dávejte si bacha:-)...a ještě něco,díky bohu že mám dva mobily::::) ()

platzman

Tak tohle mě vážně "protáhlo ždímačkou". S T R H U J Í C Í ! Prostě tak chytře natočené, že ani na okamžik nepolevíte pozornost a 80 minut uteče v okamžiku. Já prostě miluju skvěle zpracované nové nápady! ()

Treble

No ze začátku to vypadá zajmavě a tváří se to super a trochu jako psycho, ale konec je vskutu retardovanej a "nedonošenej". Poprvé bych hodnotil 4ma hvězdičkama, ale už jsem to bohužel viděl znova a zjistil sem, že je to prakticky úplně vo ničem...Respektive je to o bezmoci, což už tu bylo tooolikrát a líp... ()

ostre_pero

Keď som povedal kamarátovi, že je to skvelý film, hoci sa (takmer) celý odohráva v telefónnej búdke, vysmial ma. O dva dni prišiel za mnou a bol z neho ešte viac nadšený ako ja... Nenormálne skvelý Colin Farell! ()

PavHer

Výborný thriller, který jenom potvrzuje, že s výborným a originálním scénářem a režií lze z minima vyždímat maximum. Farrell obstál na jedničku a já nemůžu jinak, než všem tenhle skvost mezi thrillery doporučit! ()

Ghozies

Kdyz na to koukal bratr, tak sem si rikal co to je asi za blbost.....chlapek telefonuje v budce a miri na nej sniper, na tom mi neprislo nic zajimavyho, ale opak je pravdou........ ()

Olivier

Perfektně vygradovaný film s obstojným Farrellem, který sráží množství logických chyb a místy přílišná snaha o efekt. ()

chandler

skvělý film s užásnou atmoísférou....Schumacher zase po dlouhé mizérii vylelz z průměry....filmu vévodí vynikající Collin Farrell...nakonec překvapivá pointa film skvěle zakončila...napoprvé super zážitek ()

Vital

81 minut napětí u snímku,u kterého bych to vůbec nečekal,a senzační Colin Farrell,kterého jsem měl zafixovanýho hezouna,kterrý neumí dát emoce na jevo,mě zde přesvědčil o úplným opaku. ()

Olafa

Výborný Farrell! Démonický Sutherland! A co víc: to tempo! Ta až odzbrojující jednoduchost celého filmu!! Jak jsem ukecaná, fakt nevím co říct... snad je, že i při druhém shlédnutí mi srdce pumpovalo minimálně tak rychle jako Colinovi. ;) ()

Predin

Clovek se az divi, co se da za 10 dnu natocit. Tohle one-man show Colina Farrella stoji za to videt. Celych 80 minut jsem sedel v kresle jako prikovany a potil se spolu s hlavni postavou. Ani na minutu vas Schumacher nenecha vydechnout. Navic hlas Kiefera Sutherlanda pasuje jak hrnec na pr***. Je opravdu desivy a prispiva ke skvele atmosfere. ()

Išak

Jeden z nejlepších filmů, které jsem v poslední době měl to potěšení vidět.Zprvu jsem se podivoval nad tím co může být tak skvělého na tom, že nějaký chlapík bude kafrat celý film do sluchátka a moc nadějí na úspěch jsem snímku nedával.Opak se však stal pravdou.Nemohl jsem se od filmu odtrhnout a hltal jsem ho plnými doušky.Sebevědomý a řekl bych taky trochu nafoukaný Stu se promění během rozhovoru s neznámým na druhem konci drátu v psychicky tak zdeptaného človíčka, že poruší pravidlo, zavěsí, vyleze z budky a dá svůj život dobrovolně v šanc a to proto, aby ochránil druhé.O tom to však není.Zajímavější je co se děje během rozhovoru a k čemu všemu je Stu donucen.Nechrání tím vsak ani tak sebe jako spis milované.Film mě úplně dostal i po emoční stránce, dá li se to tak nazvat. Nevím jestli to byla nějaká alergie, o žádné, kterou bych trpěl nevím, ale přistihl jsem se jak usmrkávám a všemi silami se snažím udržet slzy tam, kde jsem chtěl aby zůstali.Scéna, kde se Stu vyznává ze svých hříchu mě prostě a jednoduše dostala.Přesně to vystihlo to jak si nevážíme toho co máme, lidí, které máme doopravdy rádi a jak jim lžeme místo toho aby jsme si jich vážili a cenili si je nadevšecko na světě.Hold jsme jen nedokonalé bytosti a takovými nejspíš i zůstaneme.Hodnoceni jasné.Bezpochyby plný počet bodů.A ještě něco na konec.Každému vřele tento film doporučuji.Opravdu to není o tom, že jen kafrá celý čas do sluchátka. ()

cashplouch

Velmi dobrý a napínavý thriller, který má (ne jednu) výhodu ve skvěle napsaném scénáři, zpracovávající zajímavý nápad - o muži, který zvedne sluchátko v telefonní budce a vyleze z ní až na konci filmu. Slušně natočeno, nasnímáno a co nejvíc - výborně zahráno (Colin Farrell) a hustě namluveno (Kiefer Sutherland). ()

Ramesse

Skládám čest panu Schumacherovi, film plný napětí od začátku až do konce... to se hned tak nepovede. Mohl bych opěvovat Colina Farrela za jeho herecký výkon, ale to už za mě udělali jiní. Já tento snímek vřele doporučuji, protože má originální námět a nechybí mu napětí ani akce. ()

kmfilm

Může být hodina a půl filmu odehrávající se jen v telefoní budce zajímavá? ANO, rozhodně! Film se mi moc líbil. Snad nejlepší herecký výkon Colina Farrella po Alexandrovi Velikém. Scény zoufalství a bezmoci hraje bravůrně a u scény kdy se rozhodne přiznat jaký skutečně je, patří mezi nej z celého filmů, ale až po scéně z úplného konce...ta mě dostala nejvíc. ()

pavoucek

Když jsem si to pustil,myslel jsem si,že to bude pěkná blbost,ale po pár minutách jsem se připnul k obrazovce a nic mě nedokázalo odtrhnout.Fantasticky zpracovaný děj nedokáže odtrahnout od obrazky,je to skvělý psychothriller. ()

Joneleth

K dokonalosti přecijen kousek chybí... stačil by jeden moment navíc, který by mě usadil na zadek, nebo trochu více démoničnosti hlavního záporáka (co se samotné hry týče, tak Jigsaw se do toho položil o jeden lvl výš :-) ) nicméně, pořád kvalitní snímek, který ani na chvíli nenudil a má tah na branku. ()

Chlo0opek

Byla jednou jedna budka a ta odkryla jedno nemilé tajemství... Strhující thriller, který se v podstatě celý odehrává v telefonní budce. Ve filmu nejsou použity takřka žádné triky, ale přesto je napínavý po celou dobu. Šlapky, které se dobíjejí do telefonní budky, jsou až "děsivé". Colin Farell skvěle hraje tuto roli. Nemám, co bych tomuto snímku vytknul. 5*. ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor