kacer4

Tu je dôkaz, že na výborný film nepotrebujete veľa. Jednu búdku na rohu, výborný scenár, ešte lepšieho Colina, nejaký komparz a dobrý Kieferov hlas (vs. strašne strašný Katien hlas). Film, ktorý zostane veľmi dlho v pamäti. Tvorcovia Saw sa možno inšpirovali týmto filmom. ()

jjjerry

Super trhriller, skvělý scénář a režie. Perfektně zahráno Colin Farrell a vyzvihl bych i Forest Whitaker- ta role mu sedla. Co víc dodat? to se musí vidět =) ()

Rust_Francis

Telefonní pecka chcete-li. Jízda od první minuty až do té poslední a to celou dobu se sluchátkem v ruce. Farrel a jeho nepřetržitý herecký telefonát. Sutherland ala operátor (ten jeho hlas!), který si určuje, kdy tento hovor může býti ukončen. Cvak. Operátor co to myslí sakra vážně. Thriller co nadchne nápadem i zpracováním a nenudí ani minutu. ()

TonoM

Opravdu výborný Thriller za pouhých 10 dní dokázal režisér Schumacher natočit opravdou pecku. Scénář nijak zajímavý 80 minut celých je kamera zabraná pouze na telefonní budku. Ale milé překvapení Colin Farrell se skvěle zhostil hlavní role a skvěle pomohl i Whitaker. Škoda, že víc nebyl zabírán ten ,Psychopat', který byl opravdu bezvadný. 85 % ()

Salvator

Jedinečná ukázka toho, jak z mála lze vytěžit maximum. Velmi sympatický je také fakt, že film má takřka ideální délku. Ta pak umožnila, že děj ani na chvíli neztrácí tempo. ()

Skylwalker42

Po "Volném pádu" asi nejlepší Schumacherův film. Úplně jsem si užíval to krásné gradující napětí po celou dobu snímku. Zde Farrell předvedl, že má herecké koule. ()

Birter

Tento film je nutností pro každého, komu vadí málo postav a málo prostorů ve filmech. Protože i přesto, že Phone Booth má délku normálního filmu, nepotřeboval jsem ani zdaleka výměnu ulice s telefonní budkou a proč bych měl chtít vyměnit hlas Kiefera Sutherlanda v jeho dialogu s Colinem Farrellem, mě ani nenapadlo. Zdařilý film, který sice místy působí typicky schumacherovsky, ale já nejsem ten komu by to extrémně vadilo. ()

MrKrahujec

No, uznávám, že když člověk přistoupí na některé (dost mnohé) nelogičnosti, tak se nakonec baví celkem dobře, ale když mě právě ty nelogičnosti tolik vadily.... ()

Lendak

Tam, kde iné takéto filmy zlyhávajú, Phone Booth krásne ukazuje, že bez veľa peňazí je veľa muziky. Stačí malý rozpočet a chytro napísaný scenár. Všetko to spojíme úžasnou réžiou a vznikne nám prvotriedny akčný triler s perfektnými výkonmi. A nie len to. Ono sa to aj vyhýba bežným žánrovým klišé, za čo smekám tvorcom. VERDIKT: 9,5/10. ()

darthboal

Tyhle filmy který se odehrávaj celou dobu na jednom jediným místě chcou buď ty nejkvalitnější dialogy nebo herce kterej ze sebe vyždíme to nejlepší co může. Tady to vyšlo. ()

DenisR

Skvost napěchovaný napínavostí, skvělými hereckými výkony a atmosférou, jakou ve filmech zažijete málokdy. V kinech to musela být jinačí paráda. ()

chozze008

Todle píšu pro sebe, abych věděl proč jsem dal 3 hvězdy. 1) nebyla nálada, byla to nouzovka pro upnutí pozornoti 2) možná dobrej nápad, ale mě to nesedlo, sniper co tě donutí k očistě, fck off, píčovina. ADD: menim ze 3 na sotva 1, kuli scenari, kdyz Vam kurva nekdo da pistoli k hlave tak udelate cokoli abyste si zachranili krk, proto je to picovina. ()

PTuranyi

Veľmi dobrý triler ktorý sa celý odohráva na jednom mieste. Sem tam situácia vyzerá, že by sa dala vyriešiť inak ale scenár nepustí. ()

F2003F

Po sto rokoch som si to dal po stý x a nakoniec nečakane musím hodnotenie znížiť z plného o jednu z viacerých dôvodov. Prekážal mi na tom veľmi chladný modrý filter, Whitaker ako kapitán a krátka stopáž vzhľadom na originálnu myšlienku a silný scenár. Onemanshow inak veľmi presvedčivo zahraná, čoho výsledok je jeden z najlepších takých počinov, ale naozaj je to celé tak krátke, že keď sa stihnete s hlavou postavou vžiť sa to zrazu náhle skončí. Čiže z takého podkladu v takých rukách sa dalo dostať viac. ()

Milan

Nemôžem nič iné povedať, len že to bol skutočne skvelý film. Tak sa mi zdá, že čím menší rozpočet majú Američania na filmy, tak tým je to lepšie. ()

jerabin

Dokonalé to není, ale velmi dobré. Tempo filmu až příliš rychlé, přirovnal bych to k formuli 1, která kolem vás prosviští, ale vy si ji nestačíte pořádně prohlídnout. Prostě u tohoto filmu nemáte šanci dostat se mu úplně pod kůži, což mi trochu vadí (ale ne zas tolik:-)), proto jedna hvězda dolů. ()

Xylobalsam

Neveril jsem, ze muze byt zajimave divat se 80 min. na dej v jedne ulici, ale tvrde jsem se zmylil. Paradni drama vas nebude ani malinkou chvili nudit, skvely scenar, vynikajici Colin Farrell. Behem snimku jsem se obaval, aby nebyl konec filmu vyresen nejak rekneme "klasicky", ale ani toto me nezklamalo. ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor