Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  ***

  Peter Segal nemá na komediálny timing ani jedného z klamu Zucker, Abrahams, Zucker a častokrát to nestíha vyvažovať ani Leslie Nielsen. Ostávajú absurdné hlášky, či bizarné detaily v pozadí scén, no čoraz viac sa rozmáha trápnosť (záver na Oscaroch je sfušovaný).(24.6.2012)

 • Galadriel
  ***

  Jako u většiny sequelů i tady se mi zdá, že kvalita rapidně klesá s přibývajícími díly. Ale i tady se najde pár opravdu dobrých míst, povedených vtipů a pořád je film mnohem lepší, než jakákoliv teenagerovská nebo bláznivá komedie (nejen) posledních let.(15.2.2003)

 • Pohrobek
  ****

  Jako rozlučka s touhle "geniální" parodickou sérií to ujde a svému jménu se nijak nezadá, ale nejspíše je zřejmě dobře, že již nevznikl další díl, protože velká část tak originálních nápadů nejde bohužel inovovat do nekonečna.(26.4.2005)

 • Xmilden
  ****

  - Seržant Frank Drebin, vyšetřovatel. - Jo a já jsem Robert De Niro. - Pane Niro musíme jít dovnitř.(26.10.2010)

 • Oskar
  ****

  Hodnotit tyhle parodie Pata Profta je těžké. Některé gagy jsou nebetyčně trapné, jiné geniální. Takže jde spíš o jejich vzájemný poměr nebo nepoměr. A tady se kloním k vyššímu hodnocení, protože většina je zábavných (třeba Anthonym zmiňované předávání Oscarů).(2.8.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace