Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aky
  ***

  Trojka již je jednoznačně nejslabší a odhlédnu-li od obchodních ohledů, už neměla být natočená. Autorskému týmu zde dochází už nejen vtip, ale i dech. Štěstí jen, že zřejmě sami uznali, že nevědí, jak dál a zkrátili stopáž na přežitelnou délku. Tři hvězdičky ode mne jsou mnohem slabší než u dvojky, ale dvě by asi zase byly málo.(4.7.2011)

 • Matty
  ***

  Úpadek k fekálnějšímu humoru Drebinovi příliš nesvědčí, bohužel právě tento film předznamenal, jakým směrem se budou ubírat parodie příštího tisíciletí. 70% Zajímavé komentáře: Melies, pjotr76(6.10.2005)

 • Shit
  ****

  I třetí díl je stále nadočekávání zábavný, ale už to je přece jenom slabší než předchozí dva díly a je dobře, že už se dál nepokračovalo, zřejmě by to skončilo hodně špatně. Ale tady je Leslie Neilsen pořád ve skvělý formě a i tady je několik nezapomenutelných scének a na to že tímto filmem Peter Segal začínal je to opravdu skvěle odvedená práce. Takhle by měly vypadat všechny parodie.(25.6.2006)

 • Indiana
  *****

  Zhruba na stejné úrovni jako nepřekonatelná dvojka. Opět nepřetržitá prdel.(28.5.2005)

 • movie
  ****

  "Přece jsem chtěl adoptovat tu osmnáctiletou korejku!" Nemá to ty grády co předchozí dva díly, ale i tak je to řádně super.Asi poslední koukatelná parodie s Lesliem Nielsenem.(4.7.2002)

 • - Kromě hlavních postav se v celé trilogii objevilo ještě několik dalších herců: maminka Jerryho a Davida Zuckerových Charlotte Zucker si postupně zahrála Lustigovu sekretářku Dominiku (1), návštěvnici na banketu (2 a 1/2) a sestru na Karlsonově spermatické klinice (33 a 1/3). Ed Williams zase ztělesnil Teda Olsena, laboratického všeuměla. (Robbi)

 • - Původní název filmu zněl "Naked Gun 33 1/3: Just for the Record", ale lidem se název nezdál moc vtipný, tudíž byl změněn na "The Final Insult". (SG-1)

 • - Na titulní straně Playboye, kterého čte Papshmir, je vyfocená Anna Nicole Smith, která hraje postavu Tanyu Petersovou. (SG-1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace