80% - Zlaté maliny 1994 - 2x - Nejhorší herec VR (O. J. Simpson), Nejhorší nová hvězda (Anna Nicole Smith)...(22.10.2007)

Nezapomenu, jak v duchu noir detektivek Frank vypráví: Když jsem poskládal prádlo, bylo načase zjistit... prostě zábava od začátku do konce, ale najdou se i lidi, kterým se to líbit nebude. Třeba moje máma přímo bytostně nesnáší slovo parodie a nikdy jsem ji neviděl u nějaké se smát. Ani neví o co přichází.(31.1.2006)

Vulgární a přímočaré, ale účinné...(10.8.2002)

Co do kvality humoru horší než předešlé 2 díly, přesto pořád slušná zábava. Kvalitnějších fórů ubylo, ale nepřidalo se moc těch vyloženě slabších. Stará známá parta se loučí a finále na Oscarech (resp. v porodnici) je jejím důstojným odchodem. "Roccova matka byla zamlklá. Asi nebyla moc ráda, že jedu s nimi. Jako komár v mušli na záchodcích - jsem musel celou dobu zůstat na špičkách."(26.11.2011)

Tak trapas to skutečně nebyl . Až příště bude policie zase zatýkat Krejčíře a jemu podobné, měla by zavolat Franka Drebina, on by z toho trapasu totiž uděla alepsoň komedii.(5.7.2006)

• - Když Frank Drebin (Leslie Nielsen) skočí na pódiu na posouvací schody, je na levých schodech. Při dalším záběru ale přichází od pravých. (Pepy)

• - Když na předání cen padouch ukládá bombu do obálky, je celá pomačkaná a tlustá. Na stůl však už okládá všechny obálky tenké a hezky rovné. (Pepy)

• - Herec Fred Ward ve scénách z vězení parodoval sám sebe. Stejným způsobem už utíkal i ve filmu Útěk z Alcatrazu (1979) po boku Clinta Eastwooda. (Yokolobuna)