Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Melies
  **

  4 / 10 Takýto typ humoru na môj vkus až príliš často prekračuje hranicu, ktorú som ešte ochotný tolerovať, a bez mučenia sa priznávam, že toho už bolo na mňa veľa - a tá shyamalanovská pointa s prsnatou blondínou... to sa predsa nerobí!!! Smrk, smrk...(15.11.2005)

 • Xmilden
  ****

  - Seržant Frank Drebin, vyšetřovatel. - Jo a já jsem Robert De Niro. - Pane Niro musíme jít dovnitř.(26.10.2010)

 • molotov
  ****

  Do třetice všechno dobré.(31.3.2004)

 • Beckett51
  *****

  "Vážně, dej si bacha. Tady se člověk změní! - Vážně? A jak?! - Já býval bílej." , " Frank Drebin, vyšetřovatel. - Jo a já jsem Robert De Niro. - Pane Niro musíme jít dovnitř." , " Ahoj Ede, co se děje? - Franku, proč jsi včera nepřišel na mejdlo? - Ále nestihl jsem to, byl jsem na Village People, byl to slušnej nářez, vole." (23.12.2013)

 • Shit
  ****

  I třetí díl je stále nadočekávání zábavný, ale už to je přece jenom slabší než předchozí dva díly a je dobře, že už se dál nepokračovalo, zřejmě by to skončilo hodně špatně. Ale tady je Leslie Neilsen pořád ve skvělý formě a i tady je několik nezapomenutelných scének a na to že tímto filmem Peter Segal začínal je to opravdu skvěle odvedená práce. Takhle by měly vypadat všechny parodie.(25.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace