Je to samozřejmě nehorázná 3,14čovina... ale přesně tak to má být! Nálož absurdních momentů a situačního humoru spolehlivě pobaví celou rodinu - pro smrádež školou povinnou jsou gagy přiměřeně jednoduché (dnešní osvícená mláďata pochopí i pasáž ze spermobanky jistě lépe než důchodci;-)) a pracující geronti zase spolehlivě rozklíčují různé odkazy navíc. Tenhle typ filmů nevyhledávám, ovšem jednou za čas jde o příjemné osvěžení. Zasmála jsem se, protáhla mimické svaly a mozek si odpočinul - 68%.(29.11.2011)

Horší než jednička - lepší než dvojka.(10.8.2006)

Opravdu dobrá bláznivá komedie. Namíchnutí pošťáci nemají chyby a co ty vnady Anne Nicole Smithové. Leslie Nielsen je jako vždy klasik. Naprosto mě dostává George Kennedy - co dělá v takovýchto filmech?(22.3.2003)

Trojka již je jednoznačně nejslabší a odhlédnu-li od obchodních ohledů, už neměla být natočená. Autorskému týmu zde dochází už nejen vtip, ale i dech. Štěstí jen, že zřejmě sami uznali, že nevědí, jak dál a zkrátili stopáž na přežitelnou délku. Tři hvězdičky ode mne jsou mnohem slabší než u dvojky, ale dvě by asi zase byly málo.(4.7.2011)

Kočárek na schodech? Ale kdeže, tady jsou rovnou čtyři a do toho ještě namíchnutý pošťáci. Opět skvělá zábava s tolika vydařenými vtípky, že je ani všechny nejde vstřebat. Finále na Oscarech je dokonalé, ale mě nejvíc rozsekala ta Frankova vězeňská přezdívka Nick Sekáč Magor.(15.10.2010)