Nelúčim sa navždy. Iba ma už nikdy neuvidíš. V žiadnom inom filme neuvidíte v jednej krátkej, 4- minútovej scéne arabského teroristu, prezidenta, pápeža, rozzúrených poštárov, chlapa, ktorý zachraňuje svoju kosačku a mafiánskeho bossa naraz. Lepší úvod filmu si ani neviem predstaviť. Kopa vtipných hlášok, na ktoré je Leslie Nielsen jednoducho expert. Skvelé zakončenie skvelej trilógie. Len škoda, že také skutočne vtipné paródie sa dnes už netočia.(4.1.2012)

rozpočet : $30 million tžby americké : $51,132,598(18.12.2006)

Je to o trochu horší než 1. díl a zároveň o trochu lepší než 2. díl. Nejlepší dvě části filmu je předávání Oscarů a pak část, která se odehrává ve vězení. A hlášky jako "Vězení tě změní. Já bejval bílej." nebo "Jenom si píšu seznam lidí, který hodlám zabít." mě naprosto rozsekaly. A pro Leslieho Nielsena byl tenhle film taková labutí píseň...(20.11.2006)

Opět mistrovské scény - především úvodní Neúplatní, návštěva spermobanky i závěrečné Oscary: Jsem Frank Drebin amusím dovnitř - jo a já jsem Robert De Niro. Pane De Niro jsem od policie a musím dovnitř.(12.6.2003)

Páni producenti Oscarov: do it like this a malo by to lepšiu šťavu ako v Cappy pomaranč 100%(17.8.2006)