Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 5/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 5/10/// +úvodní titulky, jako vždy finále, spousta trapasů, hudba a některé scény (vězení atd.) -slabší děj, příběh a záporné postavy/// Přesto že se film snaží opět pobavit, v některých situacích se mu to tolik nedaří, i tak si zachovává vysokou úrověn některých hlášek a vtipů. Finále se opět povedlo a je hnáno až do extrémů. Vyjímečně vynikala hudba, která dodá správnou atmosféru./// Celkem 68%///(21.6.2006)

 • Matty
  ***

  Úpadek k fekálnějšímu humoru Drebinovi příliš nesvědčí, bohužel právě tento film předznamenal, jakým směrem se budou ubírat parodie příštího tisíciletí. 70% Zajímavé komentáře: Melies, pjotr76(6.10.2005)

 • Pohrobek
  ****

  Jako rozlučka s touhle "geniální" parodickou sérií to ujde a svému jménu se nijak nezadá, ale nejspíše je zřejmě dobře, že již nevznikl další díl, protože velká část tak originálních nápadů nejde bohužel inovovat do nekonečna.(26.4.2005)

 • Galadriel
  ***

  Jako u většiny sequelů i tady se mi zdá, že kvalita rapidně klesá s přibývajícími díly. Ale i tady se najde pár opravdu dobrých míst, povedených vtipů a pořád je film mnohem lepší, než jakákoliv teenagerovská nebo bláznivá komedie (nejen) posledních let.(15.2.2003)

 • Eddard
  ***

  Už to ztrácí šmrnc... Pořád je tam spoustu správně stupidních gagů, ale přece jenom už to dost skřípe... V rámci dnes rychle degenerujícího žánru však stále hodně vysoký nadstandart! 60%(19.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace