TV/// Obsazení 5/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 5/10/// +úvodní titulky, jako vždy finále, spousta trapasů, hudba a některé scény (vězení atd.) -slabší děj, příběh a záporné postavy/// Přesto že se film snaží opět pobavit, v některých situacích se mu to tolik nedaří, i tak si zachovává vysokou úrověn některých hlášek a vtipů. Finále se opět povedlo a je hnáno až do extrémů. Vyjímečně vynikala hudba, která dodá správnou atmosféru./// Celkem 68%///(21.6.2006)

Úpadek k fekálnějšímu humoru Drebinovi příliš nesvědčí, bohužel právě tento film předznamenal, jakým směrem se budou ubírat parodie příštího tisíciletí. 70% Zajímavé komentáře: Melies, pjotr76(6.10.2005)

Jako rozlučka s touhle "geniální" parodickou sérií to ujde a svému jménu se nijak nezadá, ale nejspíše je zřejmě dobře, že již nevznikl další díl, protože velká část tak originálních nápadů nejde bohužel inovovat do nekonečna.(26.4.2005)

Jako u většiny sequelů i tady se mi zdá, že kvalita rapidně klesá s přibývajícími díly. Ale i tady se najde pár opravdu dobrých míst, povedených vtipů a pořád je film mnohem lepší, než jakákoliv teenagerovská nebo bláznivá komedie (nejen) posledních let.(15.2.2003)

Už to ztrácí šmrnc... Pořád je tam spoustu správně stupidních gagů, ale přece jenom už to dost skřípe... V rámci dnes rychle degenerujícího žánru však stále hodně vysoký nadstandart! 60%(19.6.2006)