Trojka již je jednoznačně nejslabší a odhlédnu-li od obchodních ohledů, už neměla být natočená. Autorskému týmu zde dochází už nejen vtip, ale i dech. Štěstí jen, že zřejmě sami uznali, že nevědí, jak dál a zkrátili stopáž na přežitelnou délku. Tři hvězdičky ode mne jsou mnohem slabší než u dvojky, ale dvě by asi zase byly málo.(4.7.2011)

Úpadek k fekálnějšímu humoru Drebinovi příliš nesvědčí, bohužel právě tento film předznamenal, jakým směrem se budou ubírat parodie příštího tisíciletí. 70% Zajímavé komentáře: Melies, pjotr76(6.10.2005)

I třetí díl je stále nadočekávání zábavný, ale už to je přece jenom slabší než předchozí dva díly a je dobře, že už se dál nepokračovalo, zřejmě by to skončilo hodně špatně. Ale tady je Leslie Neilsen pořád ve skvělý formě a i tady je několik nezapomenutelných scének a na to že tímto filmem Peter Segal začínal je to opravdu skvěle odvedená práce. Takhle by měly vypadat všechny parodie.(25.6.2006)

Zhruba na stejné úrovni jako nepřekonatelná dvojka. Opět nepřetržitá prdel.(28.5.2005)

"Přece jsem chtěl adoptovat tu osmnáctiletou korejku!" Nemá to ty grády co předchozí dva díly, ale i tak je to řádně super.Asi poslední koukatelná parodie s Lesliem Nielsenem.(4.7.2002)

• - Kromě hlavních postav se v celé trilogii objevilo ještě několik dalších herců: maminka Jerryho a Davida Zuckerových Charlotte Zucker si postupně zahrála Lustigovu sekretářku Dominiku (1), návštěvnici na banketu (2 a 1/2) a sestru na Karlsonově spermatické klinice (33 a 1/3). Ed Williams zase ztělesnil Teda Olsena, laboratického všeuměla. (Robbi)

• - Původní název filmu zněl "Naked Gun 33 1/3: Just for the Record", ale lidem se název nezdál moc vtipný, tudíž byl změněn na "The Final Insult". (SG-1)

• - Na titulní straně Playboye, kterého čte Papshmir, je vyfocená Anna Nicole Smith, která hraje postavu Tanyu Petersovou. (SG-1)