Úpadek k fekálnějšímu humoru Drebinovi příliš nesvědčí, bohužel právě tento film předznamenal, jakým směrem se budou ubírat parodie příštího tisíciletí. 70% Zajímavé komentáře: Melies, pjotr76(6.10.2005)

Peter Segal nemá na komediálny timing ani jedného z klamu Zucker, Abrahams, Zucker a častokrát to nestíha vyvažovať ani Leslie Nielsen. Ostávajú absurdné hlášky, či bizarné detaily v pozadí scén, no čoraz viac sa rozmáha trápnosť (záver na Oscaroch je sfušovaný).(24.6.2012)

Mimořádný přínos pro můj osobní život měla scéna ze spermobanky. Každému, kdo bude onanovat při sledování Tance s vlky garantuju, že to pro něj navždy změní pohled na tento film. Jinak je ale Frank i jako důchodce stále ve formě a (po vylosování čísel loterie) svůj případ jistě při předávání Oscarů vyřeší. Filmové odborníky jistě potěší dosud neznámé kategorie, ve kterých se plešouni udílejí. Některé stojí rozhodně za to. Celkově je to nejslabší z toho nejlepšího, co kdy mohla parodie nabídnout.(21.4.2009)

Na treti dil naprosto skvele zvladnuta parodie, ktera nijak neslevuje z latky nastavene prvnimi dvema dily.(5.9.2003)

Nezapomenu, jak v duchu noir detektivek Frank vypráví: Když jsem poskládal prádlo, bylo načase zjistit... prostě zábava od začátku do konce, ale najdou se i lidi, kterým se to líbit nebude. Třeba moje máma přímo bytostně nesnáší slovo parodie a nikdy jsem ji neviděl u nějaké se smát. Ani neví o co přichází.(31.1.2006)