Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

Pítrs85

"To bych ženský nikdy nedovolil, aby mě mlátila. Kdyby něco zkusila, řek bych jen: "Ha, děvče, koukej mazat do kuchyně a upíct mi dort!" Buď chlap Stane! Řekni: "Hele, ženská, drž hubu a dělej děti!" Kdyby na mě někdy ženská šáhla, řek bych: "Hele, mazej mi vyprat...!" Kdyby to na mě zkoušela, řek bych jen: "Tak, bacha, děvče, radši mi jdi umotat svetr, než dostaneš ránu!" Kdyby mi holka chtěla nakopat prdel, řek bych jen: "Hele, přestaň mě oblíkat jako kreténa a nenuť mě tancovat, až budeš v ložnici hulit trávu a šoustat v tátově posteli s ňákým neznámým chlápkem!" South Park forever. ()

Scrytcher

Pohled na Ameriku očima 8 letých kluků. Může to být zábavné? To si pište a jak:) Seriál z lepenky, který se postupem času stal kultem a získal si toli příznivců i odpůrců stojí za to vidět....Seriálu právě skončila 11-tá série a za tu dobu hodně dospěl. Tvůrci si neberou servítky byť i s těmi nejkontroverznějšími tématy a nebojí se ukázat, co si o tom pěkně myslí... Hláška: Cartman: Dneska jsem se také něco naučil: zaprodat se je skvělý, protože to nese prachy a když má člověk prachy nemusí se zahazovat s takovýma ubožákama jako jste vy. Seru na vás jdu domů.... Kyle: Cartmane ty seš tak tlustej, že když půjde někdo kolem řekne si: páni to je ale tlustej vepř.... ()

hanakonochi

Štipľavý, zlomyselný, pre mnohých ťažko stráviteľný humor obsahujúci širokú škálu nadávok. Tento seriál nie je určený pre konzervatívneho európana. Vyžaduje si istú dávku nadhľadu a odosobnenia sa od tradičných mravných hodnôt. Ja ho naopak považujem za dokonalú satiru konzumnej americkej spoločnosti ich vlastnými zbraňami. ()

Jenda

Každý se potřebuje vyřádit. A Trey s Mattem to asi dělají takhle. I když nikdy nezapomenu na díl o WoW. ()

Drolin

South Park není seriál, ale životní styl! Kvalita značně kolísavá, ale převažují epizody skvělé až výborné - a co je zajímavé, že ty kvalitnějí pocházejí především od osmé série výše. A desítka dílů, které mám nejraději z těch novějších: 1. Nikdy jsem neměl jít ziplinovat (S16E06), 2. Moč (S13E14), 3. Faith Hilling (S16E03), 4. Rybí koule (S13E05), 5. iPadnožka (S15E01), 6. Broadwayské bratrování (S15E11), 7. Prachy za zlato (S16E02), 8. Crème Fraiche (S14E12), 9. Léčivé smažené kuře (S14E03), 10. Kolaps sítě (S12E06) ()

ARI50

Jednoduchý seriál který je jednoduše natočen ale nese sebou nejkrásnější slovník a tak jsou díly super a díly nuda a tak tuhle jednohubku uzavřu středem který se dá. ()

matestlust

Zkurveně posraná zabava,díky které jsem se naučil do té doby absolutně nepřípustné výrazy:).Pro mě nostalgické,neurvalé a bezchybné! ()

duklak2

Brutalita všech brutalit a kontrovérznost všech kontrovérzností. Když kdysi dávno běžel na NOVĚ seriál tak mě hodně dílů uniklo. A já tím pádem byl velmi málo mezi spolužáky zásoben sprostými slovy! Bylo mě asi 11 let a spolužáci se divili, že neznám sprostá slova. Zeptal jsem se jich tedy, kde že to berou. A oni. No přece v seriálu South Park. Koukni na to, dávaj to po 22 hod. A já, tehdy malý a velmi zvědavý svišť zapnul následující den potají TV. Při koukání jsem nevěřil vlastním očím a uším. Je toto vůbec možné vysílat v TV? Snůška sprostých slov, která se na mě valila, jako lavina na horách. Hláška Zabili Kennyho, parchanti je nesmrtelná a nezapomenutelná. ()

MeanWhile

Tak samozřejmě nejlepší seriálovou čtyřku Kennyho, Cartmena, Stana, Kyla u mě nemůže nic pokořit. S tímto seriálem jsem vyrůstal, naučil mě i pár nových krásných slov a samozřejmě se na něj dívám i teď a stále velmi rád a furt se směju. Protože South Park prostě nemá chybu. ()

luka4615

South Park je pro mě animovaným seriálem, který se poslední dobou dostává do popředí, přičemž se svou originalitou a trefnými gagy nechává uvadající Simpsonovi daleko za sebou. Více k tomuto geniálnímu počinu netřeba dodávat, skalní fanoušci jistě pochopí o čem tady mluvím. Nejoblíbenější postavy: Eric Cartman, Leopold "Butters" Stotch a Randy Marsh. „Okay, that does it! Now listen! Why is it that everything today has involved things either going in or coming out of my ass?! I'm sick of it! It's completely immature!“ ()

Handle

Příklad, že i totálně vulgární animák může být dobrý. Co je na tom, že se to sprostýma slovama jen hemží, když to prostě je vtipné? Dle mého v seriálu najdete geniální dialogy, geniální vtipy. A ač mě možná ukamenujete, já říkám: Kam se hrabou Simpsonovi! ()

Katullka

To je vulgární? Ale jděte do piče s takovýma hnidama. Podle mě nejsofistikovanější a nejprotřelejší seriál všech dob. Zase to jen patolízalští zmrdi nechápou, ale nemusí nám ty své konspirační teorie o tomto seriálu tlačit. ()

ScarPoul

Pre mňa najlepšia vec aká v tv bežala, beží a dúfam ešte dlho bude bežať. Strašne ma to baví. Zbožňujem ako Trey a Matt nastavujú zrkadlo, aké si nikto iní nastaviť netrúfa. ()

Lacike

Pred davnymi rokmi, ked to vysielalo HBO som videl prve 4 serie a vtedy sa mi to celkom pacilo. Ale to som bol na strednej, takze tento hardcore nekorektny humor mi sedel. Ale uz vtedy mi posledna seria pripadala o dost slabsia. Neviem ci sa zhorsila kvalita alebo som uz zacinal byt tej neustalej snahy o za kazdu cenu sprosteho humoru prejedeny. Na dlhe roky som nemal moznost sledovat dalsie serie, kedze sa u nas nevysielali a internety na stahovanie warezu boli este pomale, takze som so serialom skoncil. Dnes uz nemam najmensiu chut sa k serialu vratit. Ale celkom ma udivuje, ze sa to po takej dlhej dobe este toci. To je obdivuhodne. Takze hodnotim to neutralne 5/10 a rozlucim sa nezabudnutelnou hlaskou: Zabili Kenyho, vy parchanti. ()

rawen

Nepřeberná studnice hlášek, nápadů a geniálních zápletek, ale hlavně jeden z mála seriálů, který se dívá střízlivě na současný svět a nebojí se do něj kopnout. U mě vede Cartman, bez toho by byl SP poloviční. Seriál, který dal světu pana Klobouka musí dostat pět hvězdiček. 9/10 ()

BoPo

Kultovka, ktorá sa bohužiaľ časom zmenila na opakovanie toho istého dokola. No na začiatku to bolo skvelé, iné, originálne, preto dávam 4*. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi