Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

Recenze uživatele Dukekuky k tomuto seriálu (62)

Velkej zadek, dutá hlava (2003) (S07E05)

7. série zatím má průměrné epizody, věřím že se to po 5. epizoda snad zlepší ale pořád nic, další nudná epizoda. Jenom pár vtípků mě rozesmáli. 5/10 ()

Rudochova hamižnost (2003) (S07E07)

Nudná epizoda ale najde se tu i pár dobrých scén, 7. série mě zatím moc nepobavila krom 6.  a 3. epizody. Bohužel opět 3 hvězdy. 6/10 ()

South Park je teplej (2003) (S07E08)

Lepší díl než minulý, celkem jsem se bavil. 7/10 ()

Křesťanský rock (2003) (S07E09)

Vtipná epizoda, druhá nejlepší ze série ()

Šedivý úsvit (2003) (S07E10)

Nevím proč ale ta 7. série mi není skoro vůbec vtipná, tahle epizoda opět slabší. 5/10 ()

Casa Bonita (2003) (S07E11)

Skvělá epizoda, i přesto že mě 7. série moc nebaví tak tohle pobavilo. Hlavně mě pobavil Cartman a fakt dobře ukázal jaký umí být parchant ! Konečně lepší epizoda. 8/10 ()

Všechno o mormonech (2003) (S07E12)

Epizoda hlavně o Stanovi, i přesto že jsem se pár krát zasmál tak epizoda moc nepobavila. 6/10 ()

Típni to (2003) (S07E13)

Ach jo, pořád si říkam další epizodu to bude lepší ! Ale ono to tak není, další nudná epizoda. Jo pár humoru tam je ale není to ono, 7. série se blíží ke konci a asi to dobře už nedopadne. Tak snad ta 8. bude lepší ()

Hrozinky (2003) (S07E14)

Fakt dobrej díl ! 7. série mě moc nebaví ale tohle ?! Konečně zase zábavná epizoda. 8/10 ()

Vánoce v Kanadě (2003) (S07E15)

Slabší vánoční díl, a také slabé zakončení série. Prostě nějaký ten průměr 6/10 ()

Série 8 (2004) (S08)

8. série mě hodně pobavila ale ne na 100%. Slyšel jsem od hodně lidí že je to ta nejlepší série, a jo je fakt dobrá a patří rozhodně mezi ty nejlepší ale je tu velké ALE. Bylo zde bohužel více průměrných epizod který na to že mají tolik % tak mě to připadalo tak na 50 max 60%. Mě to ale nevadí a i přesto že chyběl kousek a bylo by 5 hvězd tak jsem si sérii velice moc užil a fakt hodně jsem se zasmál ! 8,5/10 ()

Umučení Žida (2004) (S08E03)

Jak udělat vtipnou epizodu ? Dát tam Cartmana a Mela Gibsona ! Vtipná epizoda, ale jak byl Cartman převlečenej za Hitlera tak jsem to nesměl brát vážně protože nemám rád když si z té doby dělá někdo srandu. Ale jo když to neberete vážně tak se můžete hodně zasmát. 7/10 ()

Nakládačka (2004) (S08E04)

Slabší díl, ale zazněla tam dobrá hláška 6/10 ()

Robo-kamarád (2004) (S08E05)

Velice vtipná epizoda, Butters + Cartman = Nejlepší kombinace. 9/10 ()

Jeffersonovi (2004) (S08E06)

Skvělá epizoda ! Miluju takové epizodky ! 8/10 ()

Invaze z budoucnosti (2004) (S08E07)

Není co komentovat, skvělá epizoda, 8. série teda jede :D. Výborný humor a mnoho další  8/10 ()

Vyplachovač a výkal (2004) (S08E08)

Skvělý díl jako vždy, u této série není co komentovat. 8/10 ()

Supermarket (2004) (S08E09)

Skvělý díl, já nevím proč ale furt se opakuju :D Jenom trocha chyběla a bylo by 5 hvězd ! 8/10 ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi