Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

Stanislaus odpad!

Neskutečně trapná a debilní ptákovina s abnormálně vypatlaným Sypalem v hlavní roli. Tento paskvil patřící do žumpy plné braků toho nejvyššího kalibru neměl nikdy spatřit světlo světa. ()

Oktavianus odpad!

podle mě to nebyl "film", prostě nesplňoval nic z toho základního, co má film splňovat, čili si hodnocení vlastně ani nezaslouží... ()

Dr.film odpad!

Jestli Jaroslav Sypal bude hrát v dramatu nebo komedii či muzikálu vyjde to úplně stejně. Jeho notorické anti-herectví bude vždy k pláči a zlobě stejně jako tento snímek. ()

honajz odpad!

Představa, že Sypal je komediální herec, je poměrně zhůvěřilá. Na Martincovou se dobře kouká. Ale celkově ten příběh, jednotlivé scény, jsou takové "rozsypané". ()

MM11 odpad!

Tak tohlecto, to bylo trochu silný kafe i pro stálé diváky TV Nova, a proto to naše nejsledovanější televize pustila pouze jednou, a od té doby se o tomto filmu nezmiňuje. Scénář si musel Soukup zaobstarat v psychiatrické léčebně, protože je to neobvykle dementní, herci jsou samozřejmě maximálně toporný (hůř to snad ani nejde). Stopáž 75 minut vypadá zvládnutelně, ale takový nános trapáren jste dozajista ještě nezažili. To se nedá brát ani jako parodie a je pravděpodobné, že Jak ukrást Dagmaru vyšoupne Majora Maisnera s prvního místa žebříčku nejhorších filmů. Už aby to bylo. ()

SOLOM.

Ono to příjmení Hruška, má demenci snad vrozenou nebo co (tím se chci omluvit všem kromě Ládi Hrušky, kteří mají toto příjmení). Jenže Vašek Hruška (Sypal) je takový kokot, že i James Bond by si raději ustřelil palici, než aby s ním musel někdy spolupracovat. Debílek od pohledu si jedu svou lajnu trapnosti od prvních minut a Jaroslav Soukup už byl zralý na Bohnice. Polda už netáhl a tak se rozhodl rychle vypotit další kravinu. Tu jednu hvězdu dám asi za dvě scény, u kterých jsem se trošku zasmál a Petru Martincovou. Jinak bída a děs. ()

duklak2

Nechápu tak strašné hodnocení. Vždyť to byla poměrně zábava. Neříkejte mi, že jste se ani jednou nezasmáli. Viděli jste to vůbec??:-) Dávám horší tři hvězdy. ()

Handle

Tak jako, vydržel jsem první půlku, pak jsem si to radši nechal jen jako kulisu, protože jde o tak trapnou záležitost, že to ani není možný. Přesto si odpad nechám, pro ještě trapnější perly.. ()

Genero odpad!

Vhodný komentář okořeněný řadou peprných vulgarismů doplním až nastane čas a já se zvednu od záchodové mísy, kterou právě objímám a zvracím a rukou zdeformovanou nenadálou křečí píšu tato slova... ()

HateBreeder odpad!

Existuje neco horsiho, nez Byl jednou jeden polda III??? Ano, tahle SRACKA ktera bere dech. Squadra nehercu je obdobna te z poldy, takze cemu se vlastne divit? Zbytecne vyhozeny prachy.... ()

Tommassi3 odpad!

"Alláh nás ochraňuj !!" Oder lieber Mein Gott im Himmel !! Když se Jaroslavu Soukupovi s velkou pomocí Miroslava Vaice, mistra lobotomických scénářů, nepodařilo dotlačit tuzemský film za tu vůbec nejúnosnější mez vkusu v rámci série Byl jednou jeden polda, plně si tuto svoji metu vynahradil zde, v (s)hitu tak nepředstavitelně odpudivém, až to přímo fyzicky bolí.. Nutno říci, že Jaroslava Sypala, který nahradil potměšile se vytrativšího Honzu a především hereckou karikaturu, o níž jsem nikdy neměl valného mínění, od té doby nemůžu ani vidět, ani slyšet.. Přestože tento snímek, který raději nebudu ani jmenovat, platí za to jednoznačně nejhorší, co v tuzemských (odpadních) vodách po revoluci vůbec vyplavalo na hladinu, jeden klad mu jistě nelze upřít, jako zdvižený prostředníček totiž dopředu myslícího diváka jasně varuje, třeba i tím nechutným obsazením snídaňového tragéda Libora Baselidese, co všechno ještě v dalších letech přijde, byť tedy Soukup, koledující si o špičatý kopanec do koulí, nasadil laťku kurevsky vysoko !! ()

bouncer odpad!

Nemůžu zapomenout na ten večer v kině...prostě nemůžu. Nasmáli jsme se, jen ne tomu filmu, možná na jeho úkor, ale i tak to nejhorší co jsem snad kdy viděl :))) ()