Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

Ony odpad!

Sice je to trapná nuda, ale musím říct, že od tak antioceňovaného filmu, který na několik let úplně vyřídil svého režiséra, jsem čekala něco mnohem pekelnějšího. ()

Xmilden odpad!

Kdo vydrží zhlédnutí takového filmu už musí opravdu vydržet všechno. A myslím že kdyby mi někdo někdy řekl že se mu to libilo, tak ...., ale to se opravdu stát nemůže. ()

Tom_Lachtan odpad!

byl jsem nucen to vidět ....... celé ...... ještě teď roky poté mne budí ze sna ten hlas .... hlas Vaška Hrušky ..... doprovází ho sled těch nejhorších záběrů na které měly mé oči tu "čest" pohlédnout ....... pak se k tomu přidá magistra kutláková (no, sice není z tohoto filmu, ale mluvím o snu) ........ pak jsem se probudil zalit ledovým potem vydávajíc zvuky smrtelného chrapotu ......... pak přijde ten hodný pán .......... ten v bílém plášti .................. pohladí mne po vlasech a dá mi pár prášků........ pak odejde a vypíše další řádky do složky: "PACIENT Č.3459912" .......... celá složka začíná slovy: pětitisící dvoustý sedmdesátý šestý pacient který viděl TEN film ....... jak rád bych měl u sebe žiletku ........... PS: nejhorší film všehomíra, je tak hrozný že není ani zábavný ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Agent "jsem trapnej mrňavej kretén s fistulí a omylem místo ksichtu" zasahuje. Jmenuje se Vašek Hruška a v Soukupově vrcholně primitivním, amatérském a přímočaře tupém blábolu pokřivuje vše od dobrého vkusu až po časoprostor. Pokud není Jak ukrást Dagmaru nejhorší český film všech dob, pak je zcela určitě nejnesnesitelnější. ()

lesumir odpad!

Cesky James Bond? Musim se zasmat, to je typicky cesky honza, co jsem uplne blbej, ale ma stesti. Miluji filmy, kde kdyz uz nevi, co do scenare dat, tak pouziji nadavky. Zajímave vyvrcholeni na konci s fotkama,jinak opravdu film, ktery by mohl natočit jen Olmer nebo Soukup! ()

cheyene

Až na těch pár scén, které člověku vyloudily úsměv na rtech je to hloupost a opět se potvrzuje, že na komedie z let 70. a 80. zatím žádná nenavázala... ()

paascha odpad!

Nic horšího jsem nikdy nikde neviděl a doufám, že nikdx neuvidím. Soukup tímhle trumfnul všechny babraly a škvárotvůrce světa od Trošky až po Jakubiska. Opravdový hnůj! ()

Big Bear odpad!

PRAHA - 13:00 - STŘEDNÍ ČECHY- (SEČ - Středovropského času) Po peklu o poldech, které nám Soukup naservíroval hned ve dvou pokračováních přichází s další brutalitou. Rejža asi z pohnutek, které zná jen on dospěl k závěru, že díky účasti Sypala film posype. Bohužel Sypal způsobuje akorát rozsypání. Tento neherec par excellence mi způsobuje svědivou vyrážku už jen když se mihne v úvodních titulkách... K tomu další hvězdy, Libor Baselides (také už nevíte kdo a co je zač že jo?), porno hvězda Martincová ad.. Zkrátka s tímhle ansámblem, solidním scénářem a dobrým rejžou se dá natočit tahle sračka. Před tímhle je už jenom Westernstory... Parodie na Bonda mám rád, ale tohle byl ODPAD čistej jak vzduch v Himaláji. ()

pornogrind odpad!

Jak ukrást kameru a natočit největší průjem české kinematografie.To rovnou můžete 75 minut čumět do posranýho hajzlu a určitě z toho budete mít větší zážitek než z tohohle hnusu. ()

mzss1 odpad!

Příšerné, opravdu příšerné. Krom toho, že nesnáším parodie, tady byla parodie na Jamese Bonda ... no jako nemám slov, film nemá hlavu ani patu, hudba příšerná, příběh nulový, žádné vtipné scény, spíše trapné. Nikdo z herců nedokázal zaujmout. A to tenhle film natočil jaroslav Soukup, k neuvěření. Film hodnotím na 1% = odpad! ()

DJ Obelix odpad!

Ano, takhle ma vypadat hezky cesky film. Skvele herecke vykony, sympaticti herci, vyborna rezie, vypointovany pribeh a jemny humor, ktery pohladi ... je nesmirna skoda, ze byl tento skvost divaky neprijmut a nezbyly tak prachy na natoceni sequelu, moc jsem se tesil - tady u nas v lecebne pro dusevne chore je totiz strasna nuda ... ()

kingik

Dlouho jsem se bránil hodnotit tento film, protože mám z něho dost rozporuplné pocity a přitom se ten film nedá odepsat. Možná to všechno na papíře vypadalo líp, než se to zrealizovalo. Nemusí to přece dosahovat sofistikovaných výšin a podávat si to ruce s každou intelektuálně podávanou zábavou, ale mně přijde, že filmu chybí zásadní ingredience - vtip, respektive dobrý vtip. Nedá se napsat, že by ve filmu nebyl, ale ten, na koho měl být největší spoleh, Jaroslav Sypal, zkrátka film neutáhne a drží se při zdi. Jen asi ve dvou scénách to rozbalil velmi vtipně, ale pak zase útlum. Překonal ho ve vedlejší roli ministra zesnulý Václav Mareš a pár herců se blýskne snahou to komediálně posunout dopředu, ale crazy komedie z toho rozhodně nevyšla a ne taková, jakou tvůrci zamýšleli. To, co mělo být vtipné, není ani trapné, ale spíše ukázkově nevtipné. A hned je vidět snaha, že když tenhle vtip diváka nepobavil, není důvod truchlit a o pár filmových políček to přijde. Jenže nepřijde. Vtipů je co by na jedné ruce spočítal a tím to hasne. Soukup už od té doby natočil jen televizní film a on se nikdy netajil tím, že práci pro televizi bude vehementně vždy odmítat. Jenže teď je za ni rád, a u diváků ztratil svůj kredit nezdolného matadora filmového plátna minulého století. Osobně bych mu přál návrat na plátna kin s nějakým opravdu zábavným a záživným filmem, který uměl vždy perfektně p(r)odat. 40% ()

InJo odpad!

Jaroslav Soukup to nakonec přeci jen dokázal a dosáhl až na samotné filmové dno... Gratuluji z celého srdce! ()

Anderton

Tento film som pozeral okolo tretej v noci, keď som mal salmonelózu a tak ma bolelo brucho, že som nemohol zaspať. Ako ukrást Dagmaru mi náladu vôbec nezdvihlo, ale chytať sa za bolavé brucho od smiechu som sa našťastie nemusel ani raz. Skôr mi z toho všetkého bolo ešte viac zle. Liečil som sa potom dosť pomaly. Maisner je ale ešte väčší prúser. ()

WANDRWALL

Režisér J. Soukup kdysi veřejně prohlásil, že mu herec Sypal natolik imponuje, že mu chce dát hlavní roli ve svém dalším filmu. Tohle je důkaz, že co řekl, tak na rozdíl od jiných slibotechen, splnil. A podle počtu žbleptů místních uživatelů, tak tenhle film vidělo dost diváků. ()