Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

xxmartinxx odpad!

Kdysi jsem tomu i ty dvě hvězdy dal, ale čím víc ubíhá čas, tím víc podobné hrůzy nesnáším. Holt s věkem přichází rozum. Nulové herecké výkony, nulová originalita a celkově naprosto zbytečný film, který nikdy neměl vzniknout. Je to jen hloupá ukázka toho, že u nás vtipné věci prostě vzniknout nemůžou, protože k smíchu tu opravdu není nic. Leda k výsměchu. ()

igi B. odpad!

Svatá sprostoto... :-/ . . . Spolu s "Kanálskou spojkou" bezesporu největší hnus polistopadové Nové pisskultury. Tak pochcat Dagmaru... :-((( - - - P.S. Poctivě přiznávám, že na tuhle shitovku (naservírovanou nám nováckou trdlovizí) jsem se ani nedokoukal. Po cca polovině jsem si odskočil a už se nevrátil. - - - P.P.S. Ještě jen jeden skromný dotaz na dofftipné: To jako ten Vašek a Dagmara měla být nějaká narážka na Havlovy? Jak ty jména, tak on malej - ona blondýna... (?) . . . Nebo zase jen cítím nějakej ten smrad z čísi huby?... :-/ ()

Arx odpad!

Psát k takovému filmu hodnocení snad nemá ani cenu.. Tento film mi nestojí ani za to psát tu jak je neuvěřitelně debilní a umístění v žebříčku jako 2. nejhorší film je naprosto správné. Aspoň v něčem je český národ jednotný..... ()

Djoker

Pózu s odpadem si odpustím, protože odborné proslovy mnoha zdejších kritiků mě nechávají naprosto klidným. Film jsem viděl před lety a docela mě překvapilo jeho umístění na špičce nejhorších filmů, proto jsem s hodnocením počkal až na druhé zhlédnutí. Je pravda, že humor je místy tak ubohý, že si člověk říká, jestli to opravdu tvůrci myslí vážně, ale pokud to opravdu měla být parodie na Jamese Bonda, tak je zdejší hodnocení směšné. Pojďme si říct, že trapné situace jsou zábavné jak v reálném životě, tak ve filmu a několik se jich tady objevilo. Já osobně si pod odpadem většinou představím americké katastrofické filmy a nízkorozpočtové horory. ()

ORIN odpad!

Kupa sraček završená tvrzením "režiséra" Soukupa, že tuhle sračku hodlá rozšířit na trilogii sraček o supersračce shnilé Hrušce... ()

Segrestor odpad!

Je to prostě nekoukatelné. V jakékoliv době, v jakékoliv společnosti, s jakoukoliv drogou. Neexistuje nic, co by člověka přimělo to sledovat ba dokonce se tím bavit. Tak nějak si představuju konec světa podle mayského kalendáře. Všichni lidé se budou dívat na Jak ukrást Dagmaru (nevím ještě proč, ale asi nějaká podivná shoda okolností) a během prvních třiceti minut se povraždí celý západní svět, v dalších třiceti minutách shovívavější východ. Než film dojde zdárně ke svému konci, nezbude na zemi nikdo, kdo by o tom podal svědectví. ()

Psema odpad!

Soukup evidentně nezjistil, že točí čím dál větší sra*ky, a tak si přichystal srágorovitou "bondovku" v českém balení, kde je všemu dobrému konec. Jednoznačné zlo a ukázka toho, kam až může někdo klesnout. ()

genetique

Nás môže akurát tak tešiť, že už na prvý pohľad to tvorcovia nemysleli vážne. Inak by si to zaslúžilo aj mínusové body. Ale tak už keď na ničom inom, aspoň na tej skrumáži trapnych scien sa nedá nezasmiať. A aspoň je tu ďalšie kolo o najdebilnejšie zobrazenie pojmu 'česká komédia', kde medzi sebou súťažia Troška a Soukup. Ešteže sú tu na záchranu aj iní. 20%. ()

Ainy odpad!

Nedávám moc těchto nejhorších "ocenění", ale ač jsem dlouho přemýšlela a hloubala co by mě v tomto filmu aspoň nějak zaujalo, abych mohla dát aspoň jednu hvězdičku ... tak jsem stejně na nic nepřišla. Jaroslav Sypal se mi jako herec vůbec, ale vůbec nelíbí. Já zastávám myšlenku, že ten, kdo se nenarodil s komediálním talentem, tak tomu nepomůže ani svěcená voda k tomu, aby někoho upřímně rozesmál a to je v tomto případ pana Sypala ... ()

ScreamJay odpad!

Humor si nelze vynutit a tímhle už rozhodně ne. Já plakal, ano plakal jenže smíchy to nebylo. Kam se to jen některé odnože českého filmu řítí!!! ()

castor odpad!

U podobně laděných filmů vždycky záleží hodně na brýlích, které nám život posadil na nos.. Podivné a ubohé chování postav (asi jako kdyby se před vámi svlékla krásná ženská, vy vzali noviny a šli si je přečíst na záchod) a vrchol nevkusu.. ()

ClintEastwood

Z celé téhle taškařice, která tehdy definitivně pohřbila režijní kariéru kdysi zručného Jaroslava Soukupa, si pamatuji pouze hlášku o Ronaldovi při stolním hokeji. Za ni jedna hvězda. ()

Trellíno odpad!

No musim se přiznat, asi třikrát jsem se opravdu zasmál. Odpad dávám jenom opravdovým skvostům. DOPLNĚNÍ: Omylem jsem tento skvost zahlédl znovu a omlouvám se za tu jednu hvězdičku, co jsem tu předtím měl. ()

MM_Ramone odpad!

Jaroslav Soukup nikdy nepatril medzi mojich obľúbených režisérov. Tie jeho debilné "Diskopríbehy" a všeliaké chujoviny so Sagvanom Tofim a Lukášom Vaculíkom boli úplne mimo môj vkus. Počúval som metal, hard core a punk, takže idiotské Soukupove shit story som s nadhľadom fuckoval. Keď však začal režírovať trapné české parafrázy na "Policajnú akadémiu" jasne som pochopil, že je to mega chuj. Definitívne ma v tom utvrdil snímkom "Ako ukradnúť Dagmaru" z roku 2001. To je vskutku nesmierne kreténska kokotina. Totálny odpad! ()

Wacoslav1 odpad!

Vychechtanej debil Sypal absolutne stupidni hovado bez talentu byl za nejvetsiho kokota uz v poldovi a pak plesk Soukup se asi prastil do hlavy jeste vic a rozhodl se ze natoci film kterej postavi na tomhle tragedovi nemam slov a jenom si rikam jestli tenhle reziser kdysi slusnych filmu uz nezacal lehce dementnet nejvetsi komedie na tom je ze to vubec nekdo oznacuje za komedii FUCK! FUCK! FUCK! ()