• NinadeL
  ***

  Jsem ochotná si to ještě jednou nechat projít hlavou, vzhledem k tomu, že Jen ho nechte, ať se bojí, se mi líbilo dost. Chyběl mi tu snad ten Šimek? Ovšem vodníci byli strašní v každém případě.(28.3.2009)

 • vitekpe
  ***

  Dadaisticka crazy komedialni fraska, nehledejte dej a budete klidnejsi. Prumerne. :)(2.4.2015)

 • triatlet
  ***

  Ztřeštěné, to je pravda. Ale díky hereckému obsazení a snažení jsem se občas zasmál. Poslední dokončená role Jiřího Hrzána; premiéry yse nedožil ani režisér Tomáš Svoboda. Ochotnický soubor Dalimil zkouší netradiční pojetí Jiráskovy Lucerny. Ve stejné době se natáčel první díl "Básníků" - Jak svět přichází o básníky. V Pecháčkově předloze "Amatéři" původně maturanti také adaptovali Jiráska, ale filmaři Lucernu změnili v Tylovu Lesní pannu.(24.7.2008)

 • Gavin87
  *

  Podle mě udělal režisér Tomáš Svoboda pro československý film jedinou pozitivní věc - předčasně zemřel. Jediný jeho celkem průměrný počin byla povídka Kapsář z filmu Motiv pro vraždu. Zbytek jeho filmotéky je jeden velký omyl, gradující jeho posledním filmem Blázni, vodníci a podvodníci. Nedůstojné zakončení herecké kariéry pana Hrzána. Film se pokouší rozesmát rádoby zábavnými dialogy a situacemi, avšak nedaří se. Film nudí od úvodních do závěrečných titulků. Jednu hvězdu dávám pro Luďka Sobotu, neboť mě opět suverénně přesvědčil, že je Ještě větší blbec, než jsme doufali...(15.7.2010)

 • Paity
  *

  Zaujme skutečně jen Luděk Svoboda převlečený za husopasku, jinak bláznivina křížená kravinou.(19.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace