• Fingon
  **

  "S-sem normální m-mladej kluk, akorát sem z-zelenej..." Hrzána můžu. Ale jinak...(19.4.2006)

 • Crocuta
  *

  Vypusťte vodníky a název přesně sedí na autory této frašky.(13.8.2007)

 • dopitak
  *

  Nevěřil jsem, že by letní komedie s Hrzánem, Lábusem, Sobotou a Nárožným z osmdesátých let mohla být až tak špatná, jak tvrdí místní hodnocení. Teď už věřím. Scénář prakticky neexistuje, sled nesmyslných scének, o kterých si někdo myslel, že budou vtipné. Zdeněk Srstka nadabovaný Vlastimilem Bedrnou (ten se ve filmu objevuje taky)? Konečně někdo pochopil, že Srstka nikdy neuměl mluvit!(17.7.2014)

 • Matty
  ***

  Jiří Hrzán hraje vodníka, Luděk Sobota selku a Karel Hála Blofelda po dietě, a všichni jsou trochu za dementy (vlastně docela dost), v taškařici tak frapantně blbé, až to získává jistý půvab (vězte, že jde o film, který si zaslouží, aby byl okomentován za užití otravných slov „taškařice“ a „frapantní“). Film chaos nejen oslavuje, jak činily i jiné hybridní crazy komedie – chaos se nechtěně stal organizačním principem vyprávění. Třebaže s vysokou pravděpodobností nešlo o záměr, svým despektem k formě a řádu je to komedie skoro anarchistická, která se vysmívá všemu smysluplnému. Zásluhou střídmé délky, křečovité snahy nacpat do každého záběru nějaký vtip i díky edwoodovsky strašlivé úrovni „akčních“ scén jde paradoxně o větší zábavu, než jakou nabízejí mnohé špatné komedie dneška. Apendix: Kdo vydrží do konce, nechť zkusí také Hodinářovu svatební cestu korálovým mořem, jiné Svobodovo pásmo absurdních gagů a slovních hříček. 60%(23.5.2013)

 • WANDRWALL

  Taškařice. Pokus, co divák snese.(12.5.2011)

 • - Režisér Tomáš Svoboda a herec Jiří Hrzán sa nedožili premiéry filmu. (Raccoon.city)

 • - Natáčelo se v Táboře. (pávek)

 • - V předposlední scéně s lavičkou je na skupinu hozena síť, v poslední scéně jsou však všichni tou samou sítí zvedáni vzhůru. (da-rebak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace