• ondrula

Je neuvěřitelný, jakej strašlivej odpad dokázal natočit Tomáš Svoboda s takovým hvězdným obsazením. V týhle pomatený komédii hraje herecký výkvět zlaté doby československé kinematografie... a s takovým ubohým scénářem se to takhle zkurvilo.(8.2.2012)

• Crocuta

Vypusťte vodníky a název přesně sedí na autory této frašky.(13.8.2007)

• A.L.E.S.

Něco tak absurdního jsem ještě neviděl, protože děj vůbec nedával smysl, pokud tam ovšem nějaký byl. Tomu by se nezasmálo ani dvouletý dítě po práškách. Ale tu jednu hvězdičku za pana Somra...(14.1.2007)

• pytlik...

Skoro jak kdyby to natočila Troska. Ale narozdíl od jeho filmů to nebylo vulgární a sem tam se tu našly nějaké ty vtipné situace. By mě zajímalo, jestli se tenhle film vysílal/promítal v období 1986-89 ("to byl černobýl!").(19.4.2013)

Až do včerejška jsem o tomhle filmu neměla ani páru. Překvapuje mne místní hodnocení, já se opravdu královsky bavila, zase jeden z filmů o kterém mohu říci, že něco takového jsem nikdy neviděla. Nejvíc mi to připomínalo francouzské ztřeštěné komedie. Navíc bylo vidět, že herci si natáčení užívali každým coulem.(21.3.2016)