• shantim

To je až neskutečně blbý film. 20% hvězdiček(13.5.2011)

• Mylouch

Složení dobově populárních ingrediencí, takhle nějak si představuju veleúspěšné Babovřesky. Pár gagů se najde, ale chudák E.Sirotek(23.3.2013)

Dadaisticka crazy komedialni fraska, nehledejte dej a budete klidnejsi. Prumerne. :)(2.4.2015)

• honajz

Hodně nepovedená věc, kde herci nemají co hrát, není to vtipné, co má být vtipné, je trapné, režisér to neukočíroval vůbec, chybí svižnější střih, který u žánru crazy komedií tvoří nedílnou složku vtipů, a vlastně celý ten příběh je tak nějak prapodivně nevtipný a těžkopádný.(19.11.2012)

• Gavin87

Podle mě udělal režisér Tomáš Svoboda pro československý film jedinou pozitivní věc - předčasně zemřel. Jediný jeho celkem průměrný počin byla povídka Kapsář z filmu Motiv pro vraždu. Zbytek jeho filmotéky je jeden velký omyl, gradující jeho posledním filmem Blázni, vodníci a podvodníci. Nedůstojné zakončení herecké kariéry pana Hrzána. Film se pokouší rozesmát rádoby zábavnými dialogy a situacemi, avšak nedaří se. Film nudí od úvodních do závěrečných titulků. Jednu hvězdu dávám pro Luďka Sobotu, neboť mě opět suverénně přesvědčil, že je Ještě větší blbec, než jsme doufali...(15.7.2010)