• MarekT

Stejně kvalitní a zamotané jako Velký Malíkov. Rozdíl vidím akorát v tom, že je film žánrově poměrně jednotný a herci, ač známých jmen, se tu neztrapňují (čestná výjimka budiž Luděk Sobota). Proto taky dávám tu jednu hvězdu, jinak na filmu jako takovém pozitivního moc není.(5.4.2009)

• argenson

Přišlo mi, že tvůrci se museli při natáčení ohromně bavit. Přes zoufale žalostný výsledek a nebetyčně blbý scénář si umím představit, že u řady scén a s tak dobrým hereckým ansámblem v zádech mohlo proběhnout na place hodně humoru. Pro diváka však neprobíhá nic, co by zaujalo. Luděk Sobota s výjimkou Jáchyma nehrál nikdy v ničem dobrém, totéž lze říct i o komediálních rolích Veškrnové z této doby, o to více mi bylo líto osobnosti kalibru Josefa Kemra, jehož trdlování v potápěčských ploutvích nebylo hodno předního barda Národního divadla. Ale je dobře, že nám TV Barrandov připomíná i tyhle odstrašující příklady "klenotů" československé kinematografie.(5.1.2009)

• ondrula

Je neuvěřitelný, jakej strašlivej odpad dokázal natočit Tomáš Svoboda s takovým hvězdným obsazením. V týhle pomatený komédii hraje herecký výkvět zlaté doby československé kinematografie... a s takovým ubohým scénářem se to takhle zkurvilo.(8.2.2012)

• cariada

Kravina ,postavená na Sobotovi a Nárožném či Lábusovi. Ale ten děj to je nesmysl.(31.10.2007)

• dopitak

Nevěřil jsem, že by letní komedie s Hrzánem, Lábusem, Sobotou a Nárožným z osmdesátých let mohla být až tak špatná, jak tvrdí místní hodnocení. Teď už věřím. Scénář prakticky neexistuje, sled nesmyslných scének, o kterých si někdo myslel, že budou vtipné. Zdeněk Srstka nadabovaný Vlastimilem Bedrnou (ten se ve filmu objevuje taky)? Konečně někdo pochopil, že Srstka nikdy neuměl mluvit!(17.7.2014)