• klúčik
  *

  Niekedy sa to prihodí , že aj dobrí herci hrajú v zlom filme a toto je ten prípad.......10%.(26.8.2011)

 • D.Moore
  odpad!

  Tak tohle tedy byla síla. Po několika měsících se člověk dostane k televizi a má tu smůlu, že v ní natrefí zrovna na Blázny, vodníky a podvodníky. Přemýšlel jsem, jestli odpad není příliš přísný. Není. Chudák Jirásek.(14.5.2011)

 • Fingon
  **

  "S-sem normální m-mladej kluk, akorát sem z-zelenej..." Hrzána můžu. Ale jinak...(19.4.2006)

 • Matty
  ***

  Jiří Hrzán hraje vodníka, Luděk Sobota selku a Karel Hála Blofelda po dietě, a všichni jsou trochu za dementy (vlastně docela dost), v taškařici tak frapantně blbé, až to získává jistý půvab (vězte, že jde o film, který si zaslouží, aby byl okomentován za užití otravných slov „taškařice“ a „frapantní“). Film chaos nejen oslavuje, jak činily i jiné hybridní crazy komedie – chaos se nechtěně stal organizačním principem vyprávění. Třebaže s vysokou pravděpodobností nešlo o záměr, svým despektem k formě a řádu je to komedie skoro anarchistická, která se vysmívá všemu smysluplnému. Zásluhou střídmé délky, křečovité snahy nacpat do každého záběru nějaký vtip i díky edwoodovsky strašlivé úrovni „akčních“ scén jde paradoxně o větší zábavu, než jakou nabízejí mnohé špatné komedie dneška. Apendix: Kdo vydrží do konce, nechť zkusí také Hodinářovu svatební cestu korálovým mořem, jiné Svobodovo pásmo absurdních gagů a slovních hříček. 60%(23.5.2013)

 • sator
  *

  Ad absurdum... Optikou nadssazky lze...videt kemra v takove ptakovine....(24.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace