• honajz

Hodně nepovedená věc, kde herci nemají co hrát, není to vtipné, co má být vtipné, je trapné, režisér to neukočíroval vůbec, chybí svižnější střih, který u žánru crazy komedií tvoří nedílnou složku vtipů, a vlastně celý ten příběh je tak nějak prapodivně nevtipný a těžkopádný.(19.11.2012)

• Praxis

Strašný filmový zážitek. Občas jsem vůbec nestíhal a netušil. Jedna hvězdička za ta herecká esa (Kemr, Hrzán), která se téhle "ujetině" upsala(20.2.2009)

• Paity

Zaujme skutečně jen Luděk Svoboda převlečený za husopasku, jinak bláznivina křížená kravinou.(19.6.2013)

• D.Moore

Tak tohle tedy byla síla. Po několika měsících se člověk dostane k televizi a má tu smůlu, že v ní natrefí zrovna na Blázny, vodníky a podvodníky. Přemýšlel jsem, jestli odpad není příliš přísný. Není. Chudák Jirásek.(14.5.2011)

• FilmFan24

Ze sebezapřením hodnotím jak hodnotím!(25.2.2009)

• - V předposlední scéně s lavičkou je na skupinu hozena síť, v poslední scéně jsou však všichni tou samou sítí zvedáni vzhůru. (da-rebak)

• - Režisér Tomáš Svoboda a herec Jiří Hrzán sa nedožili premiéry filmu. (Raccoon.city)

• - Ve scéně, kde je vodník (Jiří Hrzán) tažen na vodních lyžích na laně za autem, je možné si všimnout, že lyže mají zespodu kolečka. (boul)