• shantim
  *

  To je až neskutečně blbý film. 20% hvězdiček(13.5.2011)

 • Mylouch
  *

  Složení dobově populárních ingrediencí, takhle nějak si představuju veleúspěšné Babovřesky. Pár gagů se najde, ale chudák E.Sirotek(23.3.2013)

 • vitekpe
  ***

  Dadaisticka crazy komedialni fraska, nehledejte dej a budete klidnejsi. Prumerne. :)(2.4.2015)

 • honajz
  *

  Hodně nepovedená věc, kde herci nemají co hrát, není to vtipné, co má být vtipné, je trapné, režisér to neukočíroval vůbec, chybí svižnější střih, který u žánru crazy komedií tvoří nedílnou složku vtipů, a vlastně celý ten příběh je tak nějak prapodivně nevtipný a těžkopádný.(19.11.2012)

 • Gavin87
  *

  Podle mě udělal režisér Tomáš Svoboda pro československý film jedinou pozitivní věc - předčasně zemřel. Jediný jeho celkem průměrný počin byla povídka Kapsář z filmu Motiv pro vraždu. Zbytek jeho filmotéky je jeden velký omyl, gradující jeho posledním filmem Blázni, vodníci a podvodníci. Nedůstojné zakončení herecké kariéry pana Hrzána. Film se pokouší rozesmát rádoby zábavnými dialogy a situacemi, avšak nedaří se. Film nudí od úvodních do závěrečných titulků. Jednu hvězdu dávám pro Luďka Sobotu, neboť mě opět suverénně přesvědčil, že je Ještě větší blbec, než jsme doufali...(15.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace