cab

Opevovany "cool majstrstych" na me nijak zvlastne nepusobi. Par dobrych scenek nebo odkazu drzi ve sledovatelne hladine herci, ale ze bych se bavil celou dobu, tak to teda ani nahodou. 55% ()

alouch

Film nebyl špatný. Někteří tvrdí, že se jedná o kult..to nevím, ale vím, že ovlivnil filmařinu ať se to někomu líbí nebo ne a i když se u toho někteří nudili a tvrdí, že je to neoriginální slátanina všeho možného, tak musím oponovat. Bylo tam zamícháno všechno možné, ale rozhodně to nepůsobilo špatně. Přece není možné donekončena vymýšlet zbrusu nové věci. Copak vadí, když se všechno, co už bylo použito, dá dohromady v jednom filmu, akorát je to namícháno tak, jako nikdy předtím? ()

JimDoor

Neni vo čem. Z tohoto filmu jsem si dokonce stáhl zvukovou stopu a poslouchám ho večer před spaním (samozřejmě v originálé). Neni lepší ukolébavky...100% ()

wosho

Asi takhle má vypadat kultovní film. Avšak na 12. místě nej filmu (k 28.11.2007) bych asi si představoval jiné filmy. ()

AngiS

Zmizíš z tohodle města, hned teď. Když zmizíš, budeš zmizelej. Nebo tě zmizím já. KULT! KULT! KULT! Já ten film prostě miluju. ()

Honzick

K tomu prostě není potřeba nic psát protože vše zdebylo řečeno... jeden z nejlepších filmů vůbec...Mohl bych sem možná ocitovat nějakou z té hromady hlášek, ale vzhledem k tomu že je každý zná tak je to taky zbytečné:) ()

Pussycat18

K tomuto snímku mě kdysi přivedla věta mého kamaráda: "Cože, ty si neviděla Pulp Fiction? Takovej kulťák? Dokud neuvidíš Pulp Fiction, nejsi pro mě plnohodnotným člověkem!" No a já samozřejmě jako člověk, který se rád a vždy postaví se svým pesimistickým názorem k boji jsem se k filmu ihned uchýlila. Už od začátku jsem se bránila úsměvům nad hláškami, údivům nad zvraty ve scénách, snažila jsem se vypadat unuděně (no přece proto, abych mohla kamarádovi říct: "Cože, taková bejkárna je u tebe kulťák?" Jenže po první půl hodině jsem byla tak zabraná do děje, že už se mi nechtělo předstírat jen proto, abych kamarádovi dokázala, že kecá. Je to kulťák, ať se to někomu líbí nebo ne, je to extra třída! ()

Vitoušek

Moje nejoblibenejsi Tarantinovka, vynikajici scenar za ktery byl Q.T. ocenen oscarem, skveli herci, predevsim John Travolta, ktery se vratil ve skvele forme a postavu Vincenta hraje bravurne....Vynikajici kultovni zalezitost-diky mistre Quentine:-)) ()

Orthank

Popravde neviem čo k tomuto kultovému filmu napísať.Myslím, že už sa popísalo dosť,a ja len dodám ,že skutočne neviem prečo.Nehovorím, že je to sklamanie,to vôbec nie.Avšak nekonal sa ani žiaden "orgazmický" fimový zážitok. Cool dialógy, slušná réžia a tie správne herecké výkony tvoria nikde neprítomný príbeh.Uznávam,kvalita.Napriek tomu však nič, na čo by so siahol viackrát ,alebo dokonca sa nútil zapamätať si niektoré citáty......sorry:-) ()

The_Second

Co napsat k tak dokonalému filmu jako je Pulp Fiction. Spoustu hlášek, vynikající herci a Tarantino se hned svým druhým filmem dostává do společnosti nejlepších režisérů všech dob. ()

Ripley

Film nevhodný pro seniory,děti,běžné konzumenty komerčních filmů,ženy milující jen telenovely a romantické filmy,všechny okolo Drop In(protidrogové centrum),ale hlavně pro ty co neznají,nechápou,nebo nemají rádi filmy Quentina Tarantina...což jsou vlastně mimo jiné ti co jsem zde napsal. Travolta je zde dokonalý!Rozhodně nejzajímavější postava. Přidám to,že jsem se na film díval na třikrát.Poprvé a podruhé jsem nevydržel déle než 30 minut.Ale to už je dávno.Jó asi zraji:-( Celý film jsem si poprvé celý vychutnal až po patnácti letech po jeho natočení:-) ()

Mazlik4

Honey Bunny: "Jestli se nějakej zkurvenej vocas jenom pohne, tak vás tu všechny voddělám do posledního kreténa!!!" ()

legatio

Nikdy, ale vážně nikdy jsem se tolik nenasmál jako při prvním kouknutí na Pulp Fiction. Ještě, že jsem měl možnost pozastavování, jinak bych dohromady shlédnul asi jenom půlku, protože přes ty slzy jsem nic neviděl. ()

Nons3nse

Skvelé dielo on skvelého režiséra Quentina Tarantina. Quentin do tohto diela obsadil tie najlepšie filmové hviezdy ( John Travolta, Samuel L. Jackson,Uma Thurman,Bruce Willis... ) Dej je rozdelený na kapitoly . Ani som si neuvedomil,ako 154 minút rýchlo ubehlo. Vo filme sú aj humorné scény,na ktorých som sa pobavil . Na svoj rozpočet 8 miliónov dolárov, je tento film zvládnutý na 1-tku . Pulph Fiction rozhodne stojí za pozretie= 5 hviezdičiek ()

pavlikv

Já prostě nevím nedokázal sem snímek ani dokoukat vypnul sem ho po dvaceti minuách...prostě nebavilo a nijak neoslovilo proto nemohu objektivně hodnotit. Snad příště. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra