Třetí pokračování osudů oblíbených hrdinů v bláznivé letní komedii z jihočeských Hoštic. Blažena konečně „urvala“ Vencu, živočichář Béďa se přiznal k dítěti a oženil se s inženýrkou Gábinou. A tak Evík a Miluna z  hospody zůstaly na ocet. Na jézeďáckém zájezdu do Itálie se zhrzené dívky seznamují s údajnými mafiány - v podání Oldřicha KaiseraMartina Dejdara - a nabídnou jim všechen svůj slovanský šarm a šmrnc za likvidaci svých šťastnějších sokyň. Vymyslí plán, který jako v každé bláznivé komedii přináší množství nečekaných zápletek a komických situací ... (TV Prima)

wistar

film strašně kolísá v míře zábavnosti a nudě a trapnosti, v Itálii je to celkem zábava až na dva Italy, kteří tu mají otravnou Love story.Strašně jsem se, ale nasmál při únosu. Jenže v hošticích až na pár scén (počítač v německu) je to docela nuda, hlavně zápletka s pláží. Slabé 3 hvězdy. ()

Murlock77 odpad!

"Na natáčení filmu Slunce, seno, erotika se nesmělo kouřit. A když už, tak jen Trošku." Taky jste se nezasmáli tomuhle vytříbenýmu vtipu? Tak vězte, že celej film je podobně debilní, jako můj velice kvalitní opening vtípeček. ()

mover

Celá trilogie je podle mě přeceněná nuda, vidlácky rozeřvaná, ale skutek utek. Pořád tam bučej nějaký krávy, do toho se vzteká Heduš a hlavně Lábus furt filozofuje o nějaký Blaženě Gábině bla bla bla. Za mě laciný ve všech směrech, technicky i buranský fóry. Poslední díl je navíc nejzoufalejší, běhaj tam nějaký nahatý chlapi, což má být parodie na erotiku nebo splněný sen Trošky. ()