Třetí pokračování osudů oblíbených hrdinů v bláznivé letní komedii z jihočeských Hoštic. Blažena konečně „urvala“ Vencu, živočichář Béďa se přiznal k dítěti a oženil se s inženýrkou Gábinou. A tak Evík a Miluna z  hospody zůstaly na ocet. Na jézeďáckém zájezdu do Itálie se zhrzené dívky seznamují s údajnými mafiány - v podání Oldřicha KaiseraMartina Dejdara - a nabídnou jim všechen svůj slovanský šarm a šmrnc za likvidaci svých šťastnějších sokyň. Vymyslí plán, který jako v každé bláznivé komedii přináší množství nečekaných zápletek a komických situací ... (TV Prima)

ariari

sranda, že si niektorí českí priatelia ani nechcú priznať, že práve tieto komky krásne v okolitých štátoch pobavia..aj keď absurdne, ale ukazujú taký výsos východnej Európy. Práve pre to sa máme navzájom radi...na to, že hodnotíte odpad, je zvláštne, aké obrovské množstvo ľudí sa to poponáhľalo zhodnotiť. ()

LCH

Nemužu jinak než za plný počet...já mám prostě tuto trilogii rád a vždycky se u ní pobavím. Zejména v letních měsících si ji rád pustím. (90%) ()

brasek

Koniec... pádom Železnej opony a prísunom erotiky na obrazovky si niekto myslel, že to bude platiť aj v tomto prípade. Vlastne ani neviem kde bola tá erotika?! ()

blekekeke

Tudy už cesta nevede ... nebylo co, na co, a komu ... i když tady stále platí, že každé zboží si najde svého kupce. ()

Cisarpan

Nejlepší a důstojné zakončení vynikající koímediální serie! v čr se moc lepších komedii nenatočilo!! ti co dávja odpad jsou nýmandi dnešní zdegenerovaný doby vyhulenejch parchantů! my co si pamatujem sníh na Vánoce tohle ale oceníme! ()

albiebennett

Jednoznačně nejhorší díl z už tak "specifické" triologie, která se stala synonymem "tradičního českého humoru". Ona erotika byla asi porevoluční nutností, nicméně z celého filmu bych ocenil tak poslední dvě minuty. Na Troškovi poměry oceňuji, že to nakonec byla Blažena, která ostrouhala tím, že si vybojovala ono "aprklásvidláka" z Hoštic a nakonec působivý proslov Heleny Růžičkový, zbytek filmu bych spálil. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

DAJAAAA

Je to slabší než předchozí dva díly,ale na odpad to není.Odpad vypadá úplně jinak. Je tam pár scén co stojí za to a za zbytečný díl bych to nepovažoval.Je to prostě jen porevoluční ukázka toho kam Hoštice směřovaly. ()