• Marci
  ****

  Je to spíš tak 3,5 *. Třetí díl se mi líbil, podle mého byl nejpovedenější z celé trilogie. Josef Abrhám v roli zamýšleného předsedy družsta Petruse jede inkognito zkoumat terén. Obsazení slušné - jako vždy vynikající Sovák, Janžurová a Poloczek.(22.10.2007)

 • farmnf
  ***

  Velmi příjemná rudě podbarvená komedie se zlým Polozskem(proto on potom musel přikládat do kotle!), hodným Ábrhámem(Brubaker českých jezedáků, stane se vrchním aby to očíhl stejně jako Redford v Sing singu) a všemi okolo. Jezedáci z Pálavic přecházejí na počítače, vím o čem mluvím, implementoval jsem informatiku na jaderné elektrárně. Zlatý jezedáci, zlatý.....a chápající, včetně Sováka. Kdyby ještě žil nabídl bych mu flek za 40 litrů jako prduchovi!(7.6.2010)

 • type_B
  odpad!

  Sic hvězdně obsazená, přece jen pitomoučká agitka.(19.8.2012)

 • triatlet
  ****

  Prduši = pracující důchodci. Příjemná komedie končící vinařskou trilogii.(28.12.2008)

 • Karlos80
  **

  Oproti prvému dílu "Bouřlivé víno" a následujícímu "Zralému vínu" ještě více odpolitizované ale i tak stále bezzubé.(12.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace