• ghatos
  *

  Připadalo mi to jako jeden díl seriálu Ulice. Takový předchůdce z roku 1986. Herecké obsazení je vynikající. To samo o sobě nic neznamená, když je děj postavený na počítači a hercích, kteří se chovají jako blbečci. Konspirativní pseudopříběh JZD s tupým morálním poselstvím...hrůza. Poslední půl hodina je opravdu nechutná infantilita. Počítač je nový bůh socialistického občana! 29%.(27.11.2009)

 • PatoP
  *****

  Tretie zastavenie na juhomoravskom JZD v Pálaviciach. Opäť krásny a zábavný film o vážnych veciach. Tentoraz prichádzajú na JZD počítače a ruku v ruke s nimi aj nová, mladá generácia. Už očividne ťažko chorý Vladimír Menšík prenecháva hranie ďalším skvelým protagonistom. Nezabudnuteľný je opilec Eda Ovečka, plukovník v zálohe Čestmír Semerád, zastupujúci predseda Zlámal, sukničkár Barták atď, atď. No, myslím, že sa netreba báť, to mladé víno bude dobré.(20.12.2008)

 • Ištván87
  **

  Socialistickou komedii s řadou báječných pracujících inteligentů zachraňuje pouze herecký um většiny zúčastněných. Ale i tak je vidět, že se jim některá slova / některé věty nevyslovovaly zrovna nejlíp.(21.3.2010)

 • BoPo
  **

  To už nebolo víno ale obyčajný patok.(6.2.2010)

 • kinderman
  *

  Z nedostatku jiné příležitosti jsem zkysl u tohoto normalizačního pozdního sběru a viděl nemocí vyčerpaného V.Menšíka, J.Sováka, který „legračně“ zápasil s Alzheimerem, a rádoby satiru o jednom korytáři a „superpočítači“, v níž se ovšem krajský stranický boss nakonec ukázal jako ten moudře předvídavý („Já jsem tě, Zlámale, jen zkoušel.“) a družstevní mládež hleděla (tři roky před Listopadem) vstříc zářným zítřkům. A mimochodem, V.Vorlíček vždycky byl tvůrcem pouze druhořadým.(27.7.2010)

 • - Filmovanie prebiehalo v obci Velké Bílovice. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace