Hera riskuje svoji kariéru, aby pomohla svým přátelům. Ahsoka se Sabine čelí nepřátelům. (Disney+)

warrenur

Zaujimava cast. S par sermami, kde tvorcovia urobili dobre, ze sa inspirovali tymi "samurajskymi", aby dodali trosku doveryhodnosti a zvolnenia v zbesilom machani LED-pasikmi. Cele to vsak za mna tahal jednoznacne Ray Stevenston, na ktoreho "prejavenie" som cakal 4 epizody. :) Priemer. Klise s padavankou bolo uplne predvidatelne a malo posunut dej. ()

clump

Pro mě, jakožto milovníka Klonových válek, je tohle srdcová záležitost. Kdo neviděl aspoň série epizod o Ahsočině soudu, Siege of Mandalore, případně pár dalších a Povstalce, možná bude o část emocionálního dopadu ochuzen. Já jsem každopádně za návrat mojí asi nejmilejší a nejvíc srdcervoucí linky Filoniho animáků velmi rád. I tahle epizoda pracuje s určitou zkratkou, dialogy jsou vzdušný, úsporný, ale efektivní a plný nedořečených hlubin a kontextů. Super jsou i šermířský souboje a je hezký, jak je každej jinej, jak mají něco z prequelů, něco z originální trilogie, něco ze samurajských i rytířských filmů a zároveň působí svěže. Ostatně kombinace úcty k minulosti i určitý svěžesti tak nějak Ahsoku jako seriál vystihuje. Dave Filoni se tady možná pouští na tenkej led, když však pod nim nepraskne, mohlo by to být po zbytek série dost zajímavý i drsný. Když pod nim praskne... no uvidíme. Ale má mojí napnutou pozornost. Rozbije příští epizoda internet? Ať tak, anebo tak, bude nejlepší k Ahsoce odteď přistupovat s co nejotevřenější myslí. Očekávat nečekané. Schválně kolik bude příští týden teatralních definitivních odchodů od Star Wars, nebo naopak extatických vítačů zpět. Ahoj, Štěkno! ()

tomik99

Předvídatelná epizoda, leč doručila to, co měla. Marrok se bohužel stane další bezvýznamnou postavou, kolem které bylo hodně povyku. Upřímně si myslím, že se celý seriál bez něj mohl obejít, pokud je toto jeho konec. Epizodu nahoru táhl Baylan, jenž je napsán skvěle a k němu si člověk lehce najde sympatie. Ahsoka se nám potřebuje malinko rozjet, zatím je taková moc chladná, ale to by měla napravit příští epizoda. ()

inmax

Konečně parádní díl. SPOILER Marrok se zařadil mezi postavy, které si fandové oblíbili, vymysleli mu ty nejzajímavější backstory, aby se pak žádná z nich nevyplnila a on skončil v propadlišti dějin po boku Snokea a rytířů z Renu. Finální záběr na Anakina nic moc, na rozdíl od seriálu Obi-Wan byl omlazen asi víc než tam a bohužel to bylo poznat i když jen stál a nic moc nedělal. Snad bude v další epizodě vypadat líp. ()

kubas369

8/10. Spostu světelných mečů. A ti dva ,,šedí" jediové jsou bezva ale sere mne, že nevíme kde se vzali. Ray Stevenson je opět cool ale mečem máchá jak olověnou trubkou. Konec je hype. ()

Fin_429

Doufám, že mi po tomto někdo bude psát do zpráv jaký jsem idiot, že na čsfd nepatřím a že nechápu Ahsoku. Tato epizoda byla v zásadě fajn. Je to naplněné akcí, děl je svižný, vizuál úžasný ale...herecké výkony nejsou vůbec dobré ( krom sithské padawanky ) a některé postavy jsou stále strašně debilní. Morgana je snad nejhorší star wars záporák, který by se dal srovnat s Revou. Sabine se lepší, ale oproti seriálu je mi pořád strašně nesympatická, natahování soubojů mě také štve a bylo by lepší kdyby se to více zaměřovalo na Ahsoku, ale předpokládám, že to přijde teď ()

TR4XY_CZ

Totální nářez. Choreografie Lightsaber soubojů jak z prequelů a vizuálně jak ze sequelů, lepší kombinace neexistuje. Dál nápaditá akce, napětí, odhalování, skvělý scénář a režie. Co víc by si mohl fanoušek Star Wars přát?! 10/10 PS: Chci víc Baylana a Shin, ti dva mají potenciál být jednimi z nejlepších záporáků ve Star Wars ()

Gig

Skvělý díl s mnoha zvraty, Jen ten Anakin na konci vypadal moc mladě. Naopak tu bych očekával, že bude dědou v době, kdy se to odehrává. Vždy mě iritovalo, že Lucas digitalně zaměníl Force Ghosta původního herce za mladého Anakina v epizodě VI. Vždy jsem spíše doufal, že spíš zestáří, aby vypadal jako otec Luka a ne bratr. A tady ho ještě víc mladili. Tu uniká pointa proč. Tohle mělo smysl v Kenobim, kde to zase neudělali vůbec. Ale padlí Jediové jsou skvělí a divokost Shin až koreluje s fanatismem a ta postava mě neuvěřitelně baví. Hera v akci, rozpolocená Sabine. To je paráda. A jako bonus ty různé souboje mečů, které dávali smysl. ()

cerdax2

Pet hvezdicek za akci minus tri za demenci scenaristu, a/ v celym sektoru je rusen signal, proto z povrchu planety s poskozenou vysilackou komunikuju o 106, b/ Ahsoka vs sila vs orb, kapitola sama pro sebe, c/ orb pokazde vyzadoval aktivaci, po vyjmuti Ahsokou ne, d/ ve chvili vyjmuti orbu byl dle grafiky vypocet lehce za polovinou, po navraceni orbu, byl hotov a tak se da pocitat dal a dal, tohle je zatim jednoznacny vyherce v poctu oslich a casto zbytecnych mustku. K tomu detinske chovani Sabine, u ktere se lze tezko rozhodnout jestli je to on, ona ci ono. ()

P_Neubauer

Pořád mi to přijde v některých částech hloupé, nebo minimálně zbytečně jednoduché, ale aspoň je to konečně zajímavé. Občas by neuškodilo trošku natáhnout nějaké dialogy, přišlo mi že jim často chybělo fakt málo aby ten dialog dostal nějaký pořádný smysl, ale jinak poměrně v pohodě epizoda. Po té co mě první 3 Epizody nechávali zcela chladným, po téhle začínám něco cítit, nejspíš takovej malinkej hajp. 7,5/10 ()

Lukas__

Ultimátní WTF epizoda!!! Reference na SW8, návrat mrtvý postavy s kompletně uzavřeným příběhem, SW Rebels svět mezi světy, ale tentokrát jen tak bez vysvětlení jak se tam dostat, nemluvě o tom, že když Ahsoka zabije inkvizitora je to vždy divný záběr, v příbězích rytířů Jedi máme vyfukovací hlavu, tady je zelený písek z Thanosova lusknutí ihned po jeho zabití. Narovinu zatím dávám 4*, ale realita je že furt nevim co sem to sakra viděl. ()

kosacOne

Zatím nejlepší díl. Tento by šel zkrátit o 5-10min. Ve střižně musí strašně hulit. Tolik statických záběrů jsem dlouho neviděl, občas kontroluju jestli mi nespadnul internet, když se postavy několik vteřin nepohnou. ()

66pepo66

Toto bola tak dobrá časť. 🥹 Mám rád, keď nedopadne všetko hneď rozprávkovo a dobre. Keď sa karty trocha zamiešajú a k tomu prídu scenáristi s niečím zaujímavým. Naozaj veľmi dobré a dúfam, že zvyšná polovica mebude zaostávať. O to viac verím, že finále nenatočili na spôsob Marvelu, kde bude všetko hŕŕŕ a zrazu šťastný koniec. ()