Sonic Underground (TV seriál)

• Francie

Sonic le rebelle

Animovaný

Francie / USA, 1999, 30 min

• DannyBurino

Intro a první díl skvělé, ale zbytek trochu pokulhává. Písničky nejsou vůbec dobrý ( kromě úvodní, což nechápu proč zbytek nemůže být takhle skvělý ). Sonic a jeho sourozenci jsou v pohodě, ale to že je mluví jeden a ten samý je bullshit ( to neměli na výběr další dabéry? ): Zbytek je ok, ale nemám vůbec nutnost to dál sledovat.(13.10.2016)

• Frantisek.Fu

40%(22.4.2018)

První díl fajn a to intro, naprostá nádhera. Bohužel to zatím dost promrhává svůj potenciál. Postavy Sonica a jeho sourozenců jsou ok (jen by je nemusel všechny mluvit Jaleel White) a Robotnik je taky ok, ale ty dva kreténi, co po nich jdou mě fakt otravujou. Aspoň že se to už rozjelo, ten svět je jako kombinace terminátora a COD: Black ops. (Přehnaně řečeno)(10.8.2016)

• - Ukončení příběhu seriálu se později objevilo v komiksu, který se začal později po uvedení filmu ve Francii prodávat. (davidrohusch)

• - Jedná se o jediný film série, který nebyl přeložen do českého jazyka. (davidrohusch)

• - Jedná se o jediný Sonic seriál, který je z Francie. (davidrohusch)