poster

Přežít Vánoce

 • USA

  Surviving Christmas

 • Slovensko

  Prežiť Vianoce

 • Slovensko

  Ako prežiť Vianoce

 • Velká Británie

  Surviving Christmas

Komedie / Romantický

USA, 2004, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • peetriss
  **

  Už samotný námět je notně přitažený za vlasy, ale u tohoto typu filmu se to ještě dá přejít, dokonce tady byl jistý potenciál k zábavě, bohužel tvůrci jej nedokázali využít. Ojediněle a izolovaně zafungoval nějaký ten situační humor, celkově však tato komedie nepříjemně kolísá od průměrné zábavy až k nudě. Romantický aspekt je nefunkční zcela. Scénáristicky a režijně se dá mluvit o fušeřině splácané jen tak narychlo. Herecky to drží jen James Gandolfini a částečně také Catherine O'Hara. Ben Affleck, na kterém tato komedie stojí, podává špatný výkon a potvrzuje svou pověstnou komediální beznaděj, která málem zničila jeho kariéru.(17.12.2015)

 • atmen
  ***

  Myslíte si, že milionáři jsou blázni? Tak v tomto filmu budeme přesvědčeni, že tomu tak skutečně je. Nereálnou taškařici vyzvedávají o třidu výše známý herci.... Ale jo, pobavil jsem se, a zase tak špatné, jak napovídá zdejší hodnocení to není...Nejvíce mě pobavily "incestní narážky", které samozřejmě nejsou až tak doslovné. Jedná se přece o americký vánoční film...(21.12.2008)

 • marek29
  ***

  Musím říct, že ze začátku jsem se kameňákům čestného předsedy svazu postižených obličejovou obrnou celkem chlámal.. Zbytek filmu nijak extra nepřekvapí ale vtipy mě bavily. Jasně není to žádný nadfilm se super dějem, ale jak už tady někdo níže poznamenal, na zastavení se při klišoidním předvánočním shonem s kakaem v ruce, naprosto plní svůj účel. Za mě 3 z 5(16.12.2015)

 • Shredder
  **

  Podpriemerna vianocna komedia s Benom Afflecom. Som uz zvyknuty na tie jeho hrozne vyrazy tvare a zvyseny hlas co poklada asi za herecke umenie, ale v tomto filme to doviedol do takeho stadia az je to smiesne :) Gandolfiniho hlasky nemaju chybu a zas tak hrozny film to nie je skoda len toho slabeho sablonoviteho zaveru.(22.7.2010)

 • Greg25
  **

  Standardní americká komedie bez snahy o originalitu vtipů, vykrádající především nápady z podobně laděných snímků. Což by u komedie nevadilo, tam nikdy nevadí když je děj nelogický, přitažený za uši, nereálný nebo má klasický průběh, který odhadnete. Je-li komedie zábavná, vtipná a je-li navíc i v něčem trochu jiná než ty ostatní, jsou to skoro vždycky zasloužené čtyři hvězdičky. Ale tady to není ani jedno, vtipy spočítáte na prstech jedné ruky i po kontaktu s motorovou pilou, zábavná je jen v některých scénách a ani těch není hodně a v něčem jiná než ty ostatní? Heh, to opravdu ne.... 50%(23.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace