Rukojmí nebo komplic?

Bláznivá jazda

Komedie

USA, 1996, 89 min

• dobytek

Jedna z mnoha "rodinných" komedií, která ničim nevyniká a za pár dní si ani nevzpomenete, o čem to vlastně bylo. Vhodný to je tak akorát pro děti.(22.10.2007)

• Dever

Soundtrack John Debney: 1. I WANNA BE SEDATED ,2. OH, SHENANDOAH ,3. CANDY CORNER" ,4. ROLLING MOTION ,5. ONE WAY OR ANOTHER" ,6. WIPEOUT ,7. BOSSA DE ROMANCE ,8. WILLIAM TELL OVERTURE(7.5.2011)

Skvělá komedie, jako malej jsem na ni furt čuměl.....nejvíc mi v paměti utkvěla ta policajtka na tří kolce v obchoďáku.(20.10.2005)

Rozpočet $17miliónovTržby USA $3,325,651Tržby Celosvetovo $-(27.12.2008)

"HELE, PAN KOPEK PRACUJE NA ZAHRADĚ." - "VIDÍTE DĚTI, PAN KOPEK JE SICE STARÝ, ALE JE TO ZDRAVÝ A VITÁLNÍ ČLOVĚK PLNÝ ENERGIE." - "TATI, PAN KOPEK NEMÁ KALHOTY." - "DOBŘE DĚTI, OD TEĎ SE OD NĚJ DRŽTE DÁL, ANO?" Svého času jsem to viděl na kabelovce asi stokrát a přitom je to zcela průměrná rodinná komedie s tak třemi dobrými hláškami (vyplácanými hned na začátku), spoustou přehrávání a obligátním otravným výchovným ukazovákem namířeným směrem k rodičům, co nemají kvůli práci čas na děti. Tom Arnold je trapný jako vždy, ale David Paymer se pro roli upjatého otce narodil.(15.2.2008)