Po nouzovém přistání na neznámé planetě pilot Mills (Adam Driver) rychle zjistí, že se nachází na Zemi... před 65 miliony let. Jelikož Mills a další přeživší, Koa (Ariana Greenblatt) mají na záchranu jediný pokus, musí se při svém epickém boji o přežití vydat napříč neznámou krajinou plnou nebezpečných prehistorických tvorů. (Falcon)

Unterschleif

Film pre 12 ročných na sobotňajšie dopoludnie. To, že je film na Netflixe 6 mesiacov po premiére hovorí za všetko. Pekné kulisy a príšerky, ale inak hlúpe a predvídateľné. ()

Plaque

Mix Ja legenda s Jurským parkom môže znieť na prvé počutie celkom zaujímavo, len sa to nesmie tak strašne dojeb*ť. Nemám k tomu čo iné dodať. ()

Pecan206

2,5* scifi z budoucnosti, kdy se hlavní Postav po zřícení vesmírné lodi ocitá na zemi za dob dinosaurů a to před dopadem asteroidu, tady nápad zajímavý, ale děj průměrný ()

Veskoslav

Aby to dostalo více jak 3* tomu něco chybí. Není to hlavní postavou, kupodivu to Adamovi sedí. Problém je ten, že je to vlastně jenom průměrné a nicneříkající sci-fi. Ano, vyvrcholení je lepší akční nálož. Ale pořád to nezachrání "chodící" film. Film měl tolik možností, jak toho využít. Už samotné zasazení dávalo malou šanci na to, že to bude více než průměr. Žel bohu áčkový herec dostal céčkový scénář. ()

Agraynel

Jakože bylo to ok, sice tam o moc nešlo, doteď moc netuším, pro jakou věkovou/lidskou skupinu byl film natočenej, a už vůbec proč byl natočenej, ale stejně mi to přišlo ok. Adam Driver hraje dost solid i když ve filmu o dvou postavách nemá moc kde soutěžit. Jinak je to takovej pseudo postapo horror/thriller ve světě podobnym Kongu, ale bez Kinga a nějakýho většího vzrušení či očekávání. Když to po sobě čtu, tak strhávám hvězdu, ten film je dobrej, ale nemá žádný pořádný jádro, natož děj, o kterej by se mohl opřít. Rozhodně by to šlo natočit i ve stylu Love Death Robots a nenatahovat to na 90 min. ()

Derseus

Původně jsem chtěl na film zajít do kina, teď po shlédnutí jsem rád, že jsem nešel. Ačkoliv na filmu pracovali ti samý, jako na Tiché místo (2018) a hraje zde talentovaný Adam Driver, tak film zkrátka ,,nemá co nabídnout". ()

Hercalek

Na poslední dobu je to solidní film. Líbilo se mi, že se nesnaží o cestování časem, ale prostě přiletí z vesmíru na Zemi v jiné době. Herecky úsporné o třech významných rolích. Pár klišoidních scén, jedna za mě dobrá lekačka s útočícím dinosaurem a na dnešní dobu minimum vyloženě nesmyslných scén. Hezky provedené ještěrky. Zároveň nemálo scén s dětskou hloupostí, kterou pořád nechápu. Když jí řekl, ať napustí novou vodu, skoro jsem čekala, že do tý vody spadne a bude jí muset zachraňovat. Nebyla tam scéna, u které bych vyloženě řekla CO?! nebo PROČ?  jako u mnohých jiných. Nenudila jsem se a nezamrzelo mě to. Dobrý film. ()

Crube

Jednu ⭐️za neselhávájícího Drivera, který to zřejmě jediný bral zodpovědně a chtěl dodat, co bylo objednáno..…jinak nuda k posrání. Akce okatě schovávána za strom, za střih, nebo rovnou za souběžně probíhající útěkovou scénu, jako survival taky nefunkční. Fandové efektních zábavných výplachů - ruce pryč. ()

Jemes

v půlce filmu jsem začal přeskakovat sekvence, protože tak nudný film jsem už dlouho neviděl. Herec mě do té role neseděl a holka taky moc nepřesvědčila. Scénář musel psát naprostý jeliman, jinak si nedokážu vysvětlit, jak 15 km k záchrannému modulu jdou dva dny :D  do toho týpek po havárii si vytáhne kousek něčeho z břicha a jen si to postříká mrznoucí kapalinou :D jako čekal bych, že pokud v tom filmu dokázali lítat ve vesmíru, tak mají i lékárničku, kde je třeba dezinfekce a obvaz. Jo a to, že holka neumí ani slovo Anglicky no to už bylo i na mě moc :D ()

Sharlis

Vobec to nie je take hrozne ako mnoho ludi (zbytocne) recenzuje. Ma to nadych oldschool scificka, ale s modernym cgi. Bavilo po cely cas, doporucujem vsetkym true fanusikom scifi. O hej a konecne po dlhej dobe siel z dinosaurov zase strach a nie ako tie jurske parky, kde sa chovaju raptory a jazdi sa s nimi na konoch :D ()

hufnagel

Skôr to vyzeralo na drahé béčko s vybranými scénami z predošlého tucta scifákov.Hviezdička pridaná pre môjho obľúbenca Sama Raimiho ako producenta. ()

veverysiak

Chlapi to poňali dosť ľahkovážne, akože stačí slušný námet a potom sa to už dáko podopĺňa, veď sa to aj, akurát z toho vyšiel akýsi kinový Picasso, má to v sebe všetko potrebné, ale väčšina je na nesprávnom mieste, takže 30%. ()

Matonny1012

2 otázky . Ako sa sakra dostali do roku 65m pred Kristom? Kde sa dostali po Tom ako odleteli ?  Film bol fajn bavilo ma to dve hlavné veci nevysvetlili tak musím hodnotenie skresať a 3/5. ()

Heywood

Kdy jsem viděl After Earth (2013)s dnes fackujícím Smithem a jeho protekčním hošíkem, myslel jsem, že podobnou blbost už nikdo nenatočí. A ejhle, jak jsem se mýlil. V 65 CGI efekty jsou tu sice lepší, o 10 let modernější, ale scénář je stejně slabý, stejně blbý, stejně nezáživný a nezachrání to dva sympatičtí herci (ze ně hvězda), protože jinak to bylo zralé na odpad. Samotná technická myšlenka vesmírné lodi bez jakékoliv ochrany ...? To by brzy skončila. Moje auto detekuje dopravní značky a tady nic neumí detekovat meteority? Na 12 km dlouhou trať se vydáte bez batohu se základním vybavení pro eventuální možnosti potřeby? Ta loď to neměla ve vybavení? Stačí flintička a granátky? A co jedli celou tu dobu, když vodičku si nabrali z potůčku..ani vizuál mě neobměkčí. 20% ()

Feferonka1

No je to prostě B jako prase, ale ten scénář se mi prostě líbil. Aspoň já jsem ještě film s touto myšlenkou neviděl. Takže takový pohodový odpoledne s frajerem co žuchne někam na planetu, skleničku vína k tomu a dáte to :) ()

swenyx

Kylo Ren nouzově přistane na planetě Zemi před 65 miliony let, což znamená, že jsou na Zemi ještě dinosauři, klasicky přistane ale zrovna v dobu kdy přilétá meteorit, co všechny dinosaury vyhubí. Já jsem se docela slušně bavil, akce tu byla, Adam Driver to zahrál dobře a dinosauři vypadali pěkně. Celkem mi vadila ta malá holka a ještě to, že kromě finálního fightu proti T-rexům tu žádný jiný velký dinouš nebyl, mohli třeba po cestě aspoň narazit na nějakýho brachiosaura. ()

Hugh Grant a horor od studia A24?

Hugh Grant a horor od studia A24?

11.06.2023