Digitální muž

Digital Man

Akční / Sci-Fi

USA, 1995, 95 min

Totalni zetko co si budem nalhavat bylo mi to doporuceno jako dobrej ulet pravda jmeno rezisera ve mne vyvolavalo hruzu ale toto patri k tomu lepsimu co kdy zpatlal nejruznejsich kybernetickych silenosti neni nikdy dost navic ultimator Matthias Hues je temer vzdy sazkou na jistotu takze proc se na to nekouknout(1.11.2012)

• Phobia

To jsem takhle jednou v noci přepínala televizi a najednou mě zaujalo tohle - i z půlvteřinového záběru to na mě ječelo: "Odpad!" Chvíli jsem se pochechtávala zoufale prkenným hercům, trapně blboučkým scénám a ubohým efektům (i 20 let staré "Star Wars" na tom byly s triky mnohem, mnohem lépe). Ale měla jsem ráno brzo vstávat, tak jsem si tu akční sci-fi grotesku po 10 minutách odpustila. Pro vzdálenou, skutečně nepatrnou možnost, že třeba na tom filmu nebylo všechno špatné, jen jsem ten záblesk průměrnosti v oné krátké době zrovna nezahlédla, dávám jednu hvězdu. Doporučit ke sledování lze malým klukům (maximálně do 9 let věku), jako komedii v kroužku přátel (nasmějí se i bez marjány či alkoholu) a také lidem, co postrádají smysl pro humor, jsou však masochisté. 10%(14.4.2009)

A já už myslel, že se dočkám filmu, kde Hues nehraje záporáka a zase omyl. Hues jako robot se mi líbi, tým těch cyborgu nic moc, ale špatný nebyli, akce ušla, ale ty efekty.. to bylo fakt špatný.(27.5.2015)

• Andersis

Béčko jako výšité. Triky jsou choré, scénář je plytký, a herecké výkony nulove. Digitální muž měl vypadat jako RoboCop, nebo mi tak aspon připadal.(23.2.2008)

• Lacike

Ten typ mizerneho filmu, ktory je vdaka svojmu diletantskemu spracovaniu zabavny.(16.7.2012)

Mno tohle byla docela síla.Hues to musel vzít jenom proto že neměl prachy na stejka páč mi i tady přišel že je nějakej polívkovej.Každopádně nic to nemění na tom že i když je ten fil shit tak velkej Matthias je prostě pořád zvíře.(15.2.2015)

• Ertai

Laciné "akční sci-fi", rozuměj natočené s deseti lidmi v lokacích nějaké pouště a tmavých chodeb. Nezachrání to ani Hues a o zbytku ansámblu není třeba hovořit; na filmu vlastně zaujmou jen vtipně amatérské triky a hrozivě děravý scénář.(19.9.2007)

• majo25

Akčné nízkorozpočtové sci-fi, ktoré okrem efektných zbraní zaujme už iba nemeckým hercom záporných rolí - Huesom. Herci sú nudní, dialógy nevieryhodné a zápletka je zbytočne preťahovaná, naviac s viacerými nelogičnosťami. Ale najhorším prvkom sú efekty, hlavne počítačové scény s vesmírnou loďou. Hodnotenie: 35%(17.8.2014)

• vitekpe

Strasnost. Kopirka vseho co jste videli, podporena nekvalitou na vsech zbyvajicich frontach. Jako je napr. pokus o hrani. :)(26.4.2015)

Docela zábavné sci-fi akční béčko s kyborgama. Matyáš jako záporák opět nezklamal. Tož slušné 3.(21.2.2016)

• MickeyStuma

Akční videosnímek se odehrává kdesi v budoucnosti a pohrává si s námětem kinofilmu 'Univerzální voják'. A protože se jedná o nízkorozpočtový počin, výprava je mizerná, digitální efekty viditelně jednoduché, herecké výkony tristní. A dialogy? Raději si zacpat uši. Tento snímek je jako z nouze ctnost.(19.1.2015)

• harmasan

No, tak tohle je opravdu dílo...(6.7.2008)