Harley Davidson a Marlboro Man

• USA Harley Davidson and the Marlboro Man

Dva motorkáři, říkající si Harley Davidson (Mickey Rourke) a Marlboro Man (Don Johnson), chtějí pomoci svému starému příteli zachránit jeho majetek a přepadnou bankovní vůz. Domněnka, že rychle vezmou peníze a zmizí se však ze vteřiny na vteřinu mění ve zcela odlišnou realitu - auto je naplněno drogami. Tím se oba stávají nepřítelem číslo jedna zkorumpovanému řediteli banky, který na ně kvůli ukradeným drogám posílá nemilosrdné a chladnokrevné zabijáky. (Kubesz)

MartinReno

Tento film sice vykazuje iste nepopieratelne znaky B-cka,ale atmosferou,romantikou a pocitom lahkosti predci vacsinu A-ciek aj s 10-timi pluskami.Osobne poznam len jeden film,ktory vystihuje svihactvo a frajerinu viac,a tym je Posledny skaut.Ak niekto nechape akcnaky z konca 80-tych rokov,tak by sa zbytocne snazil rozlusknut toto kuzlo.Ja osobne nedavam plny pocet len preto,ze naozaj nejde o ziaden vypravny velkofilm,ani originalny dej.Inac bomba jazda a na Baldwina kaslat,je tam len na nosenie cierneho kabatu. ()

bmx6

I když film HARLEY DAVIDSON A MARLBORO MAN nedosahuje velkých kvalit,tak jsem si ho velice oblíbil.Akce,atmosféra,děj je tu poměrně solidní.Hlavní záporáci v kabátech působí docela podivuhodně,moc toho nenamluví,jsou ulízaný,ale až tak mi to moc nevadí,protože Mickey Rourke tu hraje FRAJERA,který mi vynahradil všechny chyby.Moc dobře se na Rourka dívá.A spolu s Donem Johnsnem se taky užije dost srandy.Hlavně skok do bazénu.Tento film mi nějak přirostl k srdci!! ()

albiebennett

Harley Davidson a Marlboro Man - Film je pouhé béčko, ale i béčko může být dobrý film. Tento snímek je jeden z mých nejoblíbenějších. Perfektní road movie o přátelství, americké svobodě a nespoutanosti. Jediný co mi vadí jsou chlápci v kevlarových kabátech, ale na konci dostali co si zasloužili. ()

Ondrew

Tento film som si kedysi zamiloval a vlastne ani neviem preco. Mozno to bolo patricnou charizmou Mickeyho Rourka, pretoze vsetko ostatne v ramci snimky je v podstate iba jemny nadpriemer. Klasicke becko, akych bola v danej dobe cela kopa... Stokrat obohrany scenar, kde hraju hlavnu rolu drogy, nasa mala particka (Johnson & Rourke) sa -- ako inak -- dostava do stretu s hlavnym bossom a najma jeho nohsledmi, medzi ktorymi nechyba ani nesympaticky Daniel Bladwin. Da sa povedat, ze v dnesnej dobe je tento film vhodny skor na nostalgicke zaspominanie si na stare casy. A taktiez plati, ze na jedno pozretie je to este stale vcelku klasa, ale nemozem povedat, ze by som mal chut vidiet snimku skor, nez napr. o rok, dva elebo tri :). Avsak svojich 60% si predsa len zasluzi. ()

Chapi

Butch Cassidy a Sundance Kid vo filmovom roku 1996...Poznam iba dvoch dokonalých kovbojoch - Johna Wayne a Dona Johnsona. "lepší mrtvej frajer než živej srab" ()

Fondak

Tohle považuju za klasiku. Nádhernej Harley s motorem Evolution 1339 ccm a spousta vtipnejch hlášek. Nehledám v tom žádný umění, jen pohodovej oddychovej film. Navíc jeden z mála filmů, kde z nás motorkářů nedělaji záporáky. Ať se vám to líbí nebo ne, nemůžu než dát méně než 5 hvězdiček ()

Mr.Sock

Áno, v podstate je to nelogická volovina plná prehnaných scén a trocha zaostalejších efektov (aj na svoju dobu) ... Ale, napriek tomu ten film ani sám neviem prečo milujem... Asi pre jeho dokonale uvoľnenú a pohoďácku atmosféru... ()

lvi_psouk

Závěr filmu trochu slabší, což o to, jinak ale naprostá jízda! Baldwin působí jako východoevropskej vekslák, kterej na sebe hodil kevlarovej kabát, skočil do okovanejch polobotek a se zbraní v ruce a menší skupinkou poskoků se rozhodl jít tam a hodně utrácet. A ti dva šašci se s ním víc než statečně popasujou! ()

Al90

Dobrej filmik,melo to atmosferu,dobry hlasky a hlavne sehranost dvou pratel :) Leckdy jsem mel usmev na tvari :)) idealne stravene nedelni dopoledne pred obedem :) ()

babuška

akčák na 90. léta jak z partesu, bohužel ho kazí českej dabing, celkově se prolíná původní zvuková stopa s tou českou, dvě krásky chelsa a vanessa a tehdy už jim zdatně sekundující tia, jo dodnes i přestu chybu patří k mým oblíbeným ()

Zemřel herec Tom Sizemore

Zemřel herec Tom Sizemore