Mladá matka (Oona Chaplinová) objeví starobylou knihu s ukolébavkou, o níž se domnívá, že je požehnáním. V tomto děsivém filmu od režiséra Annabelle je však ukolébavka kouzlem, které vyvolává zlého démona Lilith a mění její život i život jejího dítěte v živoucí noční můru. (Bontonfilm)

brasek

Žiaľ opäť námet na mysteriózny horor so zaujímavým potenciálom sa zrealizuje ako poloamatérska gýčovitá fraška. V pár scénach sa podarilo navodiť strach, ale totálne prevláda lacná realizácia a ku koncu už sa mi to zdalo aj trápne. ()

SpicyNugget

Mladá matka objeví starobylou knihu se zvláštní ukolébavkou. Když ji zazpívá svému synovi, začnou se dít hrozné věci. Lilith, první žena Adamova, si jde pro jejich dítě… Mně se to docela líbilo. Lilith mám ráda, je to skvělý démon (wtf, to zní děsivě) a potěšila mě i Oona Chaplin v hlavní roli. Nebylo to dlouhé, nebylo to utahané, temné prostředí a děsivá zrcadla působila skvěle. Vyobrazení “onoho” ponurého světa bylo fajn. Až na tu hromadu dětí na sobě, byly to prostě poházené panenky BabyBorn a bylo to sakra vidět. Ale jinak povedený film, závěr mě nutí modlit se i za druhý díl. ()

Ace.A.T.L.

Škoooooooda. Potenciál a myšlenka super, využití na prd. Těch pár celkem fajn bubákovských chvil, je jen zlomek z filmu a rozhodně to film nezachránilo. Za mě 2* a NEDOPORUČUJU ()

vinducha

Tak to vůbec nebylo špatné . Sem tam malinko něco vypůjčené od D. Coscarelliho , od A. Ajy a možná ještě jinde. Každopádně výsledný produkt mi chutnal . Pěknou atmosféru to mělo. Lillith je pěkná mrcha. ()

Accuphose

Mno, než se vyjádřím k hororové stránce, tak pár poznámek k ději. Snaha o moderní rodinku, kde žena zvládne miminko i práci, přitom za půl roku nezjistí, co na malého funguje, dialogy jsou o ničem, prostě to celé koncepčně nefunguje. Tipnu si, že ta kravka ho ani nekojila. Pořídit si ke kojenci papouška, a věci po mrtvém miminku od ségry, to asi úplně nechceš. Nicméně se pár kupodivu docela rychle zorientuje, a začne tušit, že se něco děje. Palec nahoru. Ten příběh okolo mi přijde na žánr docela zajímavej, a má hlavu a patu. I přes to všechno, je tam řada věcí, nad kterejma zůstává rozum stát. Některý efekty jsou fajn, jiný ne. Super námět, kterej, pokud by byl kvalitně zpracovanej, dokáže vystřelit až na vrchol. Ale není... konec je nicméně zajímavej a originální, navíc se to moc netáhne. 40% ()

Zagger

me naopak ta tlacena mytologie vubec nevzala a filmu nic nedala, zbytecny loop rvouciho haranta mi drasal usi, radsi bych si dal obyc haunted na sto zpusobu nebo cabin in the woods nez tohle ()

Nellaron

Ideálny film pre matky s malými deťmi. Horor je založený na ducharine a klasických ľakačkách. Páčilo sa mi zopár zaujímavých scén (zdémonované dieťa v postieľke), ale inak sme podobných počinov už videli. Zlý démon, dieťa v ohrození, bojujúca matka. ()

Dakota1978

Atmosféru to mělo, herci a kamera moc sympatičtí i ten sionistický nádech byl umně implementován, jen tomu něco chybělo - pravděpodobně kvalita scénáře. Byla to taková duchařská pohádka ala polednice. Asi si to podruhé nepustím, škoda, že nebylo lépe využito potenciálu. ()