Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Caitlyn s Vi potkají v ulicích Zaunu spojence a vyrazí do zuřivé bitvy proti společné sokyni. Viktor udělá zoufalé rozhodnutí. (Netflix)

Recenze (11)

jirikzaboj 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí akt navazuje přímočaře a ukazuje také nemilosrdnost příběhu, který nese i tragické změny  Viktora, ještě větší psychózu Jinx a nevyrovnané sestry VI. Highlight patří především vizuálu bojových scén a speciálně Ekka s Jinx na mostě. Celá poslední pasáž na mostě byla vlastně geniální a myslím si, že částečně vykoupila Marcusův osud. Jayce prochází také proměnou a je to už tak pátá výrazná změna jeho charakteru za pár dílů a je to důkazem, že se tady opravdu na nic nečeká. Ovšem se bojím, aby tento “spěch” časem nepokazil ubíráni se různým směrem charakterů a různé rozhodnutí tak nepůsobilo nelogicky. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět začátek slušné animátorské cvičení (nesmyslné a bez souvislosti) a střih netopýří ksicht a kecy o magi-jádru. Takže už jedeme podle šablony (čeká nás tedy hodně skoků mezi linkami a postavami). O hodnocení tedy rozhodne poměr mezi iritujícím a zábavným. Pozn.: potvrzeno. Modro-vlasá mě irituje. ()

Reklama

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Úžasný! Skvělý! Nemám slov. Každá epizoda je čím dál lepší. Hodně se mi líbí, že se tvůrci nebojí riskantních kroků jak v příběhu, tak stylisticky. Asi se shodneme, že esteticky je Arcane hodně specifický, což se v tomhle díle krásně promítlo u Ekka v souboji s Jinx. Setkání po letech s Vi bylo nádherný, Ekko možná vypadá tvrdě, ale stejně ukápla slza. To jsem si na Arcane zamilovala - nebojí se ukázat emoce. Propast mezi Viktorem a Jaycem se zvětšuje, Jayce se věnuje práci v Radě a Viktor má novej cíl, neumřít. Musím zmínit Silcovu drsňáckou scénku - normálně takový scény, kdy záporák ukáže podřízeným, kdo je tady šéf (případně jich pár odstraní), moc nemusím, ale v tomhle případě udělám výjimku, protože to na mě udělalo zatraceně dobrej dojem! Mám trochu obavy, jak naloží s ovládáním času, co si budeme, to je vždycky trochu ošemetný, ale snad se s tím poperou. Hodnocení: říkejte si o Silcovi, co chcete, Jinx fakt miluje jako vlastní dceru/10 ()

Milano33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Túto sofistikovanú animáciu SI nemôžem vynachváliť, obzvlášť po tejto epizóde, kedy do nej bolo pridaných plno nových motívov. Tento klenot je po audiovizuálnej stránke hotovým umením, o tom niet pochýb. Príbeh sa znovu hlbšie zameral na psychiku ľudí a ako zvládajú morálne dilemy. Dianie okolo Hextechu i Hexcordeu položilo jednú zásadnú otázku, čo všetko sú ľudia schopní obetovať a ako ďaleko sú ochotní zájsť v mene pokroku. A je prísľub progresu iba prázdnou frázou, ktorou si ospravedlňujú jej zneužívanie? Silco a tá jeho schôdza bola naozaj božia, on rozhodne vie demonštrovať svoju silu. Scéna s Jinx pred zrkadlom znovu odzrkadlila jej psychické problémy a rozrušenosť. A tá sekvencia na moste, kedy Jinx bojuje proti Ekkovi v graffiti štýle, bola vskutku nápaditá i emočne ukotvená. ()

Zajímavosti (2)

  • Na fresce Ekko a Firelighters namalovali všechny tváře těch, které ztratili včetně Benza, Vandera, Vi a Powdera. Pod nástěnnou malbou jsou různé předměty zanechané jako památníky ztracených, včetně obrázků, kreseb, svíček a plyšáka Teemo. (Veskoslav)

Reklama

Reklama