Kore wa zombie desu ka?

• Japonsko これはゾンビですか? (více)

Série(2) / Epizody(22)

Recenze uživatele ikilledjenny k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2011) (S01)

Musím říct, že tentokrát se hodnocení na akihabaře (83%) a tady výrazně liší. Já myslím, že je hodnocení něco mezi. Ayumu je zombík, velice zvláštní, protože chodí do školy, jí normální jídlo, jen když je na sluníčku je trochu vyprahlý (jak utíká 100 metrů v přímém slunci je fakt vtipné). A aby toho nebylo málo získá moc Haruny a stane se z něj Mahou-shoujo (což jsou obecně dívky s magickou mocí), takže dochází k nedobrovolnému crossdressingu. Ayumu bojuje společně s Harunou a Yuu proti příšerkám. Objevují se další ženské postavy, většinou s velkýma prsama, aneb fanservis nesmí chybět že? Každopádně jsem se bavila, smála jsem se nad zombíkovo tupostí. Příběh se mi taky líbil, hlášky skvělé. Prostě anime na odreagování. OP ani ED se dle mého nedají poslouchat. ()

Of the Dead (2012) (S02)

Slabší než první série. Celou dobu se vlastně nic nestane, ale těch pár vtipných momentů tam bylo. Je tu větší míra ecchi, víc fanservisu, což se mi moc nezamlouvá. Příběh o ničem, ale s hezkou animací a obstojným endingem. Ayumu si aspoň tři hvězdičky zaslouží. ()