Dobrák Rover

Rover Dangerfield

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 1991, 71 min

Super příběh na farmě kde sem se bavil, i hudba ušla tenhle pes totiž ví jak na ovečky.(2.11.2018)

I po 23 letech se rád na tuto pohádku podívám, protože je dle mého názoru nadčasová, neokoukaná a je ukázkou toho, jak má vypadat animovaný film pro děti. Starší diváci jistě ocení vtipné scénky v podání mladého kohouta a jeho "staré" (tlustá nervozní slepice). Do dnes se chlámu nad hláškami "Dej ty pracky od krůty" nebo "Pojď k mámě....(následuje proplesknutí". Celý film pak vylepšují poměrně chytlavé songy.(28.4.2014)

• Bachy

Velice poučné a kreténské. Psí verze Aut s natuplými dialogy a to říkám jako obrovský žrout animovaných filmů. Tohle se opravdu zle nepovedlo a důvod pro zdejší vysoké hodnocení je fakt, že je Rover tak neznámý, že se mu v čechách nějak podařilo uniknout očím všem kritičtějším pohledům. Z ostatních uživatelů zřejmě mluví hřejivý pocit dětských vzpomínek, které ve mě holt vyvolávají jiné filmy.(3.8.2011)

Tak strašně dlouho jsem po tomhle filmu pátrala...už od mých šesti let, kdy jsem si ho pouštěla pořád dokola na videu. Pak se kazeta někam ztratila asi při stěhování. Nepamatovala jsem si název a až teď nedávno jsem si pustila telku a on tam BYL!!!!! Nasmála jsem se u něho a říkala si, že jsem ho konečně našla a s ním i tak trochu klid :o) Jinak jsou tam neopakovatelný hlody!!!! :oD Moje nejoblíbenější pohádka z dětských let!(27.6.2011)

Jak já byl na tom oplácaným psím kravaťákovi závislej... dokonce tak moc, že jsem si v dětství půjčil od kamaráda VHS s tímto titulem.. a už jí nikdy nevrátil. :)(28.7.2007)