Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Rachel Stoneová (Gal Gadot) je nezkušená technička v elitní jednotce MI6, kterou vede hlavní agent Parker (Jamie Dornan). Její tým MI6 však netuší, že Stoneová ve skutečnosti pracuje pro Chartu – tajnou mírovou organizaci, utajenou i před ostatními špiony, která využívá špičkové technologie k neutralizaci globálních hrozeb. Rachel byla vycvičena jako dokonalá profesionálka, fenomenální agentka v terénu, která se drží mise, sleduje informace a nikomu nevěří. Když rutinní misi zmaří záhadná hackerka Keya Dhawan (Alia Bhatt), Racheliny dva životy se střetnou. Zatímco se žene za ochranou Charty a snaží se překonat nepřízeň osudu, zjistí, že lidský přístup může být její největší předností. (Netflix)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (207)

Script 

všechny recenze uživatele

Jednu chvíli jsem měl pocit, že koukám na film pro děti a v jednu chvíli zase, že koukám na film pro dospělé. Pozor, přichází spoilery.. Dvojitá agentka, která si hraje na hrdinku, chce pomoci svým přátelům (ještě s takovými nevinnými kecy co má) vzápětí její kolegy zavraždí kulkou do hlavy její parťák (nebyl to až tak špatný zvrat). Nevím jestli tahle kombinace je dobrá, protože divák pak neví na koho se ten film ve skutečnosti cílí. Následně film doplňují scény kopírující Black Widow (zničení vzducholodě), který byli fakt o malinko víc vizuálně promakaný což mi přijde celkem ironie a k závěru ne moc zajímavý rozuzlení děje. Smutné mi přijde, že hudbu dělal Steven Price, který je zrovna jeden z těch lepších tvůrců, co vám svojí hudbou jsou schopni způsobit husinu jako to udělal v Gravitaci. Tady to ovšem byl ale pravý opak a dokonce jste se díky té hudbě i cítili poníženě, že to vůbec sledujete. Gal Gadot je skvělá herečka. Zasloužila by si hrát ve filmech, kde by tvůrcům záleželo na jejich výsledném zpracování... ()

Steven47 

všechny recenze uživatele

Nevím, o co se Netflix snažil, každopádně se to nepovedlo. Heart of Stone je projektem, u kterého si představuji, že tvůrci pustili umělé inteligenci nejslavnější akční filmy a řekli jí, ať z toho udělá náhodnou kompilaci, která bude mít zběsilé tempo, aby se divák nenudil. Přitom bohužel zapomněli nechat připsat třeba zajímavé postavy, takže člověk sleduje nesympatické figurky bez charakteru, kterým vévodí Gal Gadot v poloze agentky, kterou jí fakt nejde věřit. Příběh je naprosto o ničem, působí jako slabý odvar nějaké Bondovky či Mission Impossible, překypuje klišé a jediný docela zajímavý zvrat vyšumí do ztracena ve zbylém chaosu. A místo toho, aby vše zachránila akce, tak na tu se pro změnu nedá dívat kvůli nadbytečným střihům a naprosto otřesnému CGI. Pokud chcete fyzicky trpět, doporučuji. 2/10 ()

Reklama

Sany33 

všechny recenze uživatele

Príbeh: Množstvo odídených agentov a vojakov je zatiahnutých do tajných operácií pod záštitou CHARTY, ktorá ale hrá podľa vlastných pravidiel a nikomu sa nezodpovedá. Čo ale ak sa najmocnejšej zbrane proti zlu zmocnia teroristi? Herecké obsadenie: Vôbec mi nevadí, že mužov v akčnej rovine nahradia ženy ak budú čo i len trocha podobné Gal GadotPrevedenie: Ak by celý film mal drive prvých tridsiatich minút, tak by som siahal po najvyššom hodnotení. Ale postupne filmu dochádza šťava a najhoršie čo sa môže stať je prevarená zápletka. Potom aj ten super inovatívny program "Srdce" vyšumí do prázdna. Pocity: Potešila ma akcia a naháňačky. To ma ozaj bavilo ale príbeh stál za prd a Dornan v úlohe hlavného zloducha bol tiež čajový. Pridaná hodnota: Akčná pecka s emancipovanou hrdinkou a fádnou zápletkou. 57% ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Hned úvodní před titulkový minuty mi naznačily, že tohle nebude film pro mě. I přesto jsem se rozhodl, že mu dám šanci a dokoukám ho. Jestli tu ale měla být byť jen malá šance abych si tenhle film užil musel jsem ho brát s velkou nadsázkou. Což jsem taky udělal a možná i proto se to dalo úplně v pohodě přežít. To nic nemění na faktu, že mojí krevní skupinou snímek určitě není. Naštestí zde bylo celkem dost akce a dá se říct, že se zde pořád něco děje. Souboje, střílení, automobilové naháněčky(i na motorkách). V tomhle ohledu musel stát film jistě nemalej balík. Jestli ale výsledek stojí za to už musí posoudit každej divák sám. Mě tenhle "James Bond v sukni" sice nenudil ale až tak neuspokojil. Ale jak říkám je to tím, že tyhle film nejsou vyloženě mojí krevní skupinou. Podívat se na to určitě(jednou) dalo. Pakliže si film najde toho správnýho diváka(svoji cílovou skupinu) určitě má šanci na úspěch. Za mě max lepší 2hvězdy. ()

predators odpad!

všechny recenze uživatele

Nechybělo mnoho a vypnul jsem to. Akce působí lacinně, díky střihu a tmavým scénám je nepřehledná a nápady budete hledat marně. Totální vykrádačka, která láká na Gal, která kromě modelingu nemá co nabídnout. Teda, to se týká také zbylých neherců. Tupé až běda. Ale asi i Netflix chtěl mít akční sólovku s ženou v hlavní roli, tak do toho šel přes mrtvoly. Tohle ale nevyšlo. ()

Galerie (136)

Zajímavosti (2)

  • Natáčalo sa v južnom Tirolsku, Londýne, Reykjavíku a Lisabone. Natáčalo sa viac ako 5 mesiacov - od 26. januára do 28. júla 2022. (Arsenal83)
  • Na pozici executive producer najdeme mmj. také Grega Rucku, komiksového autora sólové Wonder Woman. (NinadeL)

Související novinky

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna

19.08.2023

S příchodem druhé poloviny srpna se nám léto pomalu přehouplo do své finální fáze, a pokud už vám příležitostné deštivé počasí narušuje plány na rozverné venkovní aktivity, nemusíte klesat na mysli,… (více)

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

11.08.2023

Herečky Gal Gadot (Wonder Woman, Rychle a zběsile 5) byl v posledních dnech plný internet, což je dáno zejména tím, že má tento víkend na Netflixu premiéru její nový špionážní snímek Heart of Stone … (více)

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (více)

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

04.11.2021

Hrané adaptace klasických animovaných hitů se studiu Disney v posledních letech velmi dobře vyplácí, není tedy divu, že po Popelce, Knize džunglí, Krásce a zvířeti, Dumbovi, Aladinovi a Mulan nyní… (více)

Reklama

Reklama