Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Rachel Stoneová (Gal Gadot) je nezkušená technička v elitní jednotce MI6, kterou vede hlavní agent Parker (Jamie Dornan). Její tým MI6 však netuší, že Stoneová ve skutečnosti pracuje pro Chartu – tajnou mírovou organizaci, utajenou i před ostatními špiony, která využívá špičkové technologie k neutralizaci globálních hrozeb. Rachel byla vycvičena jako dokonalá profesionálka, fenomenální agentka v terénu, která se drží mise, sleduje informace a nikomu nevěří. Když rutinní misi zmaří záhadná hackerka Keya Dhawan (Alia Bhatt), Racheliny dva životy se střetnou. Zatímco se žene za ochranou Charty a snaží se překonat nepřízeň osudu, zjistí, že lidský přístup může být její největší předností. (Netflix)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (207)

nash. 

všechny recenze uživatele

Opět půjdu proti proudu. Nechápu ten hejt, i když tuším, ze které snobské zóny se vyvalil. Jistě, není to žádná kulervoucí žánrotvorná revoluce, ze které by mi spadla čelist a osvícen volal bych hosana, ale jako zábavná akční jízda mi poskytla vše, co jako fanoušek žánru k životu potřebuji, zejména od té doby, co se z Bonda stala otravná hyperkorektní fňukna s bolavými klouby. totiž dvě hodiny svižně ubíhající zábavy plné akce, nečekaných zvratů, světa v ohrožení, atraktivních kulis  a k tomu nezdolnou sympaťačku, která dokáže dát padouchům bez dlouhého okecávání na budku a nemusím se bát, že budu nucen na konci sledovat jak hledá sama sebe nebo ji tvůrci nechávají dramaticky zemřít, aby se zavděčili té bandě pozérů, která si tu hraje na klub náročného diváka. ()

3 AM Code 

všechny recenze uživatele

Lehký a snadno zapomenutelný podprůměr. Od půlky je vše jasně dané a jen se čeká, až hlavní hrdinka všem zachrání prdel. Ona je celkem OK, ale padouch nemá charizma. Pokud chete vidět filmy, které tenhle typ B-čka dělají 10x lépe, doporučuju Zlomený Šíp nebo Přepadení v Pacifiku. ()

Reklama

agentmiky 

všechny recenze uživatele

Já fakt těm projektům na Netflixu vůbec nerozumím. Proč pořád vytvářet tyto rychlokvašky? Na špionážním poli se této streamovací platformě vůbec nedaří. Minulý rok Gray Man, tento rok Rachel Stoneová. Ale vezmeme to hezky od začátku. Gal Gadot v hlavní roli ani neurazila, ani nijak nezazářila. V bitkách jsem jí to teda moc nevěřil, ono když vidíte, jak dokáže přeprat o hlavu větší cápky, tak si asi uvědomíte, že tady něco nehraje :D Příběh neskutečně tuctový, nedokázal popravdě moc čím překvapit (až na ten jeden zvrat, ten se podařil na jedničku). A samotné akční sekvence taky povětšinou bída třená s nouzí. Ošklivé CGI (tohle stálo 70 mega? Achjo) doprovázené nezajímavou choreografií (jedině část v Lisabonu stála za to). Takže, asi to s čistým svědomím doporučit nemohu. Klidně si pusťte něco jiného z NF knihovničky. Za mě 4/10 ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Hodně se tu střílí, naháněčky a rvačky se odehrávají na zemi i ve vzduchu a Gal Gadot žeru, takže jsem schopen se na ní dívat i ve chvílích, kdy vyvádí naprosté hovadiny. Jako třeba tady. Škoda že se tvůrci brali tak vážně a nepustili sem trochu nadsázky. Těch pár rádoby vtipných póz tu vyznělo trpaně. Ale zase tolik jich nebylo, takže se to dalo  přežít. A stejně tak je škoda, že film nemá erkový rating. Někomu se to může zdát nepodstatné, ale když kolem hezký holky stříkaj gejzíry krve, tak je to hnedka jinačí zábava. No ale i tak se to dalo, ačkoliv na novou sérii nejspíš založeno není. Blbé a zábavné. 60% ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

V jádru ambiciózní ve výsledku dost plochá. Taková je Rachel Stone, (žádné metafory) která by chtěla být novou fančízou a snad i konkurovat Cruisově M:I. Přestože některé scény vyloženě kopíruje (seskok padákem je horší opakovačka M:I 6) skilly na to nemá. Většina akčních scén je viditelně studiová tzn. hnusná a ta občasná bitka, u které radil  nějaký zkušený choreograf už nic nezachrání. Scénář je absolutně nefunkční a pokud se divák jen trochu zamyslí, neví o co v něm jde, přestože se příběh snaží tvářit jednoduše a nic nezachrání ani herci, kdy přesně víte kdo bude zrádce a Gadot je možná snaživá ale prostě není dobrou ani dostatečně charismatickou herečkou. Rachel Stone naplňuje to co stačí těm nejjednodušším divákům a to je, že se to hýbe, je to barevné a pořád se něco děje. ()

Galerie (136)

Zajímavosti (2)

  • Natáčalo sa v južnom Tirolsku, Londýne, Reykjavíku a Lisabone. Natáčalo sa viac ako 5 mesiacov - od 26. januára do 28. júla 2022. (Arsenal83)
  • Na pozici executive producer najdeme mmj. také Grega Rucku, komiksového autora sólové Wonder Woman. (NinadeL)

Související novinky

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna

19.08.2023

S příchodem druhé poloviny srpna se nám léto pomalu přehouplo do své finální fáze, a pokud už vám příležitostné deštivé počasí narušuje plány na rozverné venkovní aktivity, nemusíte klesat na mysli,… (více)

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

11.08.2023

Herečky Gal Gadot (Wonder Woman, Rychle a zběsile 5) byl v posledních dnech plný internet, což je dáno zejména tím, že má tento víkend na Netflixu premiéru její nový špionážní snímek Heart of Stone … (více)

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (více)

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

04.11.2021

Hrané adaptace klasických animovaných hitů se studiu Disney v posledních letech velmi dobře vyplácí, není tedy divu, že po Popelce, Knize džunglí, Krásce a zvířeti, Dumbovi, Aladinovi a Mulan nyní… (více)

Reklama

Reklama