Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Rachel Stoneová (Gal Gadot) je nezkušená technička v elitní jednotce MI6, kterou vede hlavní agent Parker (Jamie Dornan). Její tým MI6 však netuší, že Stoneová ve skutečnosti pracuje pro Chartu – tajnou mírovou organizaci, utajenou i před ostatními špiony, která využívá špičkové technologie k neutralizaci globálních hrozeb. Rachel byla vycvičena jako dokonalá profesionálka, fenomenální agentka v terénu, která se drží mise, sleduje informace a nikomu nevěří. Když rutinní misi zmaří záhadná hackerka Keya Dhawan (Alia Bhatt), Racheliny dva životy se střetnou. Zatímco se žene za ochranou Charty a snaží se překonat nepřízeň osudu, zjistí, že lidský přístup může být její největší předností. (Netflix)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (207)

Ondatra 

všechny recenze uživatele

Už předem jsem tušil, že to nebude nějakej zázrak, ale zároveň jsem čekal, že to nebude nejhorší, ale tohle bylo fakt špatný. Dost béčkovej akční thriller, kde jedinou záchranou je Gal Gadot v hlavní roli, protože patří docela mezi moje oblíbené herečky. Nechápu, jak někdo může říct, že se to může vyrovnat sérii Mission: Impossible. To jako vůbec! Všechny kaskadérské kousky vypadají, jak kdyby je dělal fakt špatnej kaskadér, příběh je hodně obyčejnej a ani lokace nejsou nijak zvláštní. Jednou mi tenhle film stačil a víckrát se na něj nepodívám. 3,5/10 ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Možná tomu pomohlo, že od Netflixových filmů čekám fakt málo, ale Rachel Stone se mi fakt líbila. Gal Gadot je nádherná a skvělá herečka, takže věřím, že za to může taky ona. Navíc tam byl jeden zvrat, který jsem nečekala a překvapil, za což klobouk dolů. Je to krásně vyvážené akce, dialogy, atmosféra, všechno dobře funguje. Klidně bych si to dokázala představit jako sérii. Každopádně si ale myslím, že pokud by se konceptu chytl někdo jiný než Netflix, tak by z filmu byla daleko, daleko větší bomba, třeba něco ve stylu James Bond nebo Mission Impossible. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Hodně se tu střílí, naháněčky a rvačky se odehrávají na zemi i ve vzduchu a Gal Gadot žeru, takže jsem schopen se na ní dívat i ve chvílích, kdy vyvádí naprosté hovadiny. Jako třeba tady. Škoda že se tvůrci brali tak vážně a nepustili sem trochu nadsázky. Těch pár rádoby vtipných póz tu vyznělo trpaně. Ale zase tolik jich nebylo, takže se to dalo  přežít. A stejně tak je škoda, že film nemá erkový rating. Někomu se to může zdát nepodstatné, ale když kolem hezký holky stříkaj gejzíry krve, tak je to hnedka jinačí zábava. No ale i tak se to dalo, ačkoliv na novou sérii nejspíš založeno není. Blbé a zábavné. 60% ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

V porovnání s tím co Netflix po nás fluše jako své hlavní blockbustery už dlouhá léta je tohle klenot. Akční scény jsou , jak to jen správně napsat - dobře zrealizovaný- to bude asi to nejbližší slovo k mé myšlence. Jasně je to tradičně femme power, ale já se bojím, že tady bude hůř až přijde na řadu 3 až 25 pohlaví , tak to ještě na všude přitomné ženský hrdinky budu vzpomínat s velkou vděčností a na filmy už se definitivně vyseru. Jo střílí se tam, honí se tam, fightuje se tam, holky jsou sympošky, to takhle po dobře propečené kachničce a chlazeném pivku rozhodně nemůže ublížit. Možná trošku humoru a nadhledu by neškodilo. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Netflix si pro svoje akčňáky nastavil laťku (jejiž výška je minimálně diskutabilní) a Heart of Stone je dalším přirůstkem do sbírky, který evidentně nehodlá nijak vybočovat. Osobně bych tenhle kousek zařadil někam mezi Gray mana a Red Notice. Hloupé, průhledné a neoriginální jsou všechny tyhle filmy zhruba stejně, jen ta míra zábavnosti dost kolísá. V tomhle případě jsem se celkem bavil cca do poloviny. Pak se opět začala projevovat přepálená stopáž a druhá půlka už byla docela nuda. Upřímně nemám nic proti podobným polobéčkovým digi akčňákům ale doufám že Netflixu časem dojde, že pro podobné jednohubky jsou víc jak dvě hodiny extrémně moc a že krácení o dobrou půl hodinku by bylo pro dobro všech…55% ()

Galerie (136)

Zajímavosti (2)

  • Natáčalo sa v južnom Tirolsku, Londýne, Reykjavíku a Lisabone. Natáčalo sa viac ako 5 mesiacov - od 26. januára do 28. júla 2022. (Arsenal83)
  • Na pozici executive producer najdeme mmj. také Grega Rucku, komiksového autora sólové Wonder Woman. (NinadeL)

Související novinky

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna

19.08.2023

S příchodem druhé poloviny srpna se nám léto pomalu přehouplo do své finální fáze, a pokud už vám příležitostné deštivé počasí narušuje plány na rozverné venkovní aktivity, nemusíte klesat na mysli,… (více)

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

11.08.2023

Herečky Gal Gadot (Wonder Woman, Rychle a zběsile 5) byl v posledních dnech plný internet, což je dáno zejména tím, že má tento víkend na Netflixu premiéru její nový špionážní snímek Heart of Stone … (více)

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (více)

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

04.11.2021

Hrané adaptace klasických animovaných hitů se studiu Disney v posledních letech velmi dobře vyplácí, není tedy divu, že po Popelce, Knize džunglí, Krásce a zvířeti, Dumbovi, Aladinovi a Mulan nyní… (více)

Reklama

Reklama