One Piece - Season 1

(série)

Epizody(8)

Lenka.Vilka

Absolutně super akční jízda, kde jde především o postavy a každý ví, že má dost důvodů, aby mu na nich záleželo. No, a taky to pirátství  :D  ne, chtěla bych tenhle komentář brát vážně...ale mě se nechce. U všeho to není třeba a u něčeho je to vyloženě zakázáno. Třeba tady :) už jenom proto, že já vždycky umím ocenit, když jde někdo za svým snem  :) ()

Recenzon

Hraný One Piece je vážně něco a 1. série si bere od předlohy jen to nejlepší, a dokonce něco i vylepšuje (Například zde mi přišel Buggy o dost lepší). Když jsem se dozvěděl o tom, že to má existovat, tak jsem se zhrozil a bál se, že dostaneme něco jako Death Note z roku 2017, ale nestalo se. CGI je neskutečné a herecké obsazení je vybrané na jedničku. Opravdu to nejlepší, co jsem od Netflixu viděl. ()

jedna_vrana

Asi od „Petra Pana“ som sa nebavila na žiadnom pirátskom projekte tak dobre. Páčilo sa mi najmä herecké obsadenie, ako farebne dokázali vykresliť autori každú postavu, umne previazali súčasnosť s ich minulosťou. Milé, vtipné, dobrodružné, vhodné pre rodinné podvečery - od mladých po deduška a babičku. Neviem nič o pôvodnom anime a teda okrem pocitu nemám s čím porovnávať. Seriál je dobrý vtedy, ak sa neviete dočkať ďalšej časti, to sa v tomto prípade podarilo. Jediné, čoho sa obávam, že skončíme po šiestej sérii? ()

kukkik

Tato série měla svoje ups and downs ale celkově jde o velice, velice zdařilou adaptaci. Dokonce o jednu z nejlepších, co se anime týče. Opravdu výborný casting a co musím ocenit, že zase jednou tvůrci z Netflixu pochopili, že nejlepší adaptaci udělají prostě tak, že do původního materiálu tyvole ani nehrábnou! To není žádná lenost, to je prostě čistá logika - anime, milované generacemi, které vychází už desítky let asi opravdu nepotřebuje přepisování od nějakého začínajícího lemry z Kalifornie. Kéž by to pochopili u Zaklínače... škoda. Tady je to na čtyři hvězdy ale věřím, že v druhé sérii už to bude na plný počet. Závěrečná epizoda je ale takový hype, že z toho až mrazí. Můžu vřele doporučit, super oddechovka, ke které se budu rád vracet. 4/5 ()

TostTom

Anime jsem neviděl a mangu nečetl, takže jsem do toho šel prakticky po slepu a musím říct, že jsem byl mile překvapen. Seriál se rozjel hned ze začátku a jel vlastně až do konce. Skvělá akce, která byla místy o dost krvavá mi udělala radost. A herecké výkony a obsazení celkově bylo taktéž naprosto skvělé. A to zejména Buggy, který byl fakt dokonalý. A potom Mihawk, který ikdyž tam nebyl zrovna dlouho byl za mě naprosto nejlepším charakterem. Jediné co bych vytkl a důvod proč nedám 5 hvězd, jsou flashbacky, které mi přišly místo trochu otravné. 8/10 ()

• Když je v epizodě představena Alvida (Ilia Isorelýs Paulino), jeden z pirátů, Heppoko (Rendani Mufamadi), před ní drží zrcadlo, což je ironie, protože podle tvůrce mangy Eiičiró Ody je tohle přesně jediná luxusní věc, kterou na své lodi nemá. (KaraMikesova)
  • Nami (Emily Rudd) má v první epizodě stejné oblečení, které měla její předloha v jednom z Odových raných návrhů. Tehdy měla mít ještě umělou ruku a velkou sekyru. (KaraMikesova)
  • Když Rogera (Michael Dorman) popraví, jedna utíkající divačka má na košili hvězdu, což je módní značka oděvní společnosti Criminal, kterou založila mluvící hvězdice Pappag, jež se později objevila i v předloze. (KaraMikesova)