Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Otázky ze studentského semináře se náhle stávají smrtelně nebezpečnou realitou. Charles Lattimor kdysi vystoupil v procesu se svým přítelem Ryderem, který byl na základě jeho svědectví odsouzen za vraždu. Charles pak o případu napsal úspěšnou detektivku. Nyní přednáší literaturu na univerzitě a Robert Miner, jeden z posluchačů, chce v seminární práci prokázat Ryderovu nevinu. Teoretické spory se však rychle dostávají do pozadí, když na Charlesovi ulpí podezření, že uškrtil studentku, s níž měl schůzku. Robert za ním přichází s nabídkou pomoci a oba muži se vydávají po stopě hned dvou zločinů, jejichž nitky se zřejmě proplétají... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

Goldbeater 

všechny recenze uživatele

V rámci televizní produkce 90. let solidní počin, který si bere na mušku pravidla a klišé detektivní literatury. Bohužel si s daným námětem nepohrává až tak do hloubky, jak by to bylo možné, a tak ke konci sklouzává k obyčejné detektivce ve stylu „whodunnit“ - která při propracovanějším scénáři mohla být příjemně meta, ale není. Bill Condon je ovšem schopný režisér a se sympaťákem Piercem Brosnanem v hlavní roli se nemohl trefit vyloženě vedle. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Je to zároveň směšné i chytré, zábavné a familiární. Budete v pohodě když u toho budete překládat prádlo a nebudete tomu věnovat maximální pozornost, protože ještě zmeškáte pár minut krmením domácích mazlíčků. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama