• starbrejkr
  ****

  Filmeček na pohodu. Nemám vůbec rád staré grotesky, kterým je toto víceméně pocta, ale nakonec to nebylo překážkou. Film je totiž milý a groteskoidními částmi šetří, případně je pouze efektně využívá. Hlavní roli samozřejmě sehrává parádní dou Tucci/Platt, což jsou sympaťáci k pohledání a jejich eskapády stojí zato. Pikareskní postavičky ve vedlejších rolích často v podání velkých jmen jsou rovněž k sežrání a každá má svůj komediální potenciál. Zkrátka jsem se zas jednou na ČT2 příjemně pobavil:-)(11.2.2010)

 • Gary
  **

  Ať nad tím přemýšlím, nemůžu souhlasit s vysokým hodnocením ostatních. Ale nechápu, jak mohl Stanley Tucci nalákat tolik skvělých a uznávaných herců, jako jsou mj. Steve Buscemi, Alfred Molina, Woody Allen, či Oliver Platt, do tohohle patosu bez vtipu a dobrého nápadu. Avšak jsou to právě oni, kdo film pozvedávají a to včetně samotného Tucciho a Platta. Jinak vážně spíš...blbost.(17.1.2004)

 • st3f0o
  ****

  Filmy ako tento mám veľmi rád... v tom zmysle, že som ho vôbec nemal v pláne sledovať, no akonáhle som ho jedným okom zazrel, zaujal ma natoľko, že som mu bez váhania venoval všetku moju pozornosť. Vyplatilo sa ! Našťastie som ho videl v pôvodnom znení a musím jednoznačne konštatovať, že sa jedná o výbornú komédiu a ja osobne som sa skvele bavil.(11.2.2010)

 • capák
  ***

  Popravdě řečeno, když si v obsahu přečtete, o čem film zhruba je, zní to líp, než jeho konečný výsledek. Film totiž vedle několika zábavných gagů bohužel obsahuje taky několik nudých, které spolu se stále se opakujícím scénářem táhnou film dolů. Naopak mě ale potěšilo několik odkazů na grotesky se skvěle použitou hudbou, velká plejáda hereckých hvězd a různorodé panoptikum postav. Jinak jsou ale Podvodníci komedie, která svou zábavností zapadá spíš do průměru, což je škoda, protože námět je rozhodně zajímavý.(11.2.2010)

 • Djkoma
  ***

  Groteskní nálada, styl 30cátých let a plejáda známých herců nedělá ještě dobrý film. Bohužel si to Stanley Tucci asi neuvědomil a svůj film vzal jako velkou poctu, která zůstane z velké části nepochopena, přestože nabízí pár hodně vtipných momentů a příjemnou atmosféru i nadhled ("Je to podvodník!"). Docela jsem toho litoval, protože film to špatný není a i herci se viditelně baví. Dvojice Stanley - Oliver má určitě své kouzlo, jen ho lépe prodat se vším všudy.(11.2.2010)

 • - Film byl v roce 1998 soutěžně promítán na filmovém festivalu Cannes v sekci „Un Certain Regard“, kterou však vyhrál film Tueur à Gages (1998). (Terva)