Reklama

Reklama

Zábavný pořad s oblíbenými komiky Jiřím LábusemOldřichem Kaiserem jako účastníky netradičního televizního vysílání. (Česká televize)

Recenze (50)

MarekT 

všechny recenze uživatele

Oproti zdejšímu průměrnému hodnocení si myslím, že si Kaiser s Lábusem v tomto projektu stále udržovali vysoký standard a polevovali jen zřídka. Jestli jsem ale něco už v době premiéry oceňoval, tak to byly opravdu hluboce promyšlené postavy fiktivních redaktorů. Před osmi lety bych klidně dal i těch pět hvězd, teď se moje hodnocení usazuje na rozumnějších čtyřech. Jinak srovnání s Tele Tele je v tomto případě celkem zavádějící. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Jedna scénka lepší než druhá, byla velká škoda, když se ČT zalekla a Zeměkouli zřejmě kvůli tomu, že se jí nesmál úplně každý, nemilosrdně zařízla. Dnes už je řada skečů naprostou klasikou (můj oblíbený poctivý nálezce, vražda mečem, neskutečně trpělivý stavitel modelů, "Gavarite pa ruski?" na Rudém náměstí... a mnoho dalších) srovnatelnou s tím nejlepším z Kouzelníka a já coby člověk beztelevizní doufám, že ČT jednou napadne tuhle srmšť vydat na DVD. ()

Reklama

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Golfista tento pořad srovnává s Tele Tele a dokonce si myslí, že jej kopíruje... to je vtipné, protože to byli Genzer se Suchánkem kdo se zcela jistě jak bych to jen řekl... ,,inspirovali'' nekonečným seriálem Tlučhořovic. Tenhle pořad byl celkem zajímavý, bavili mne ty obličeje Kaisera i Lábuse v podání jednotlivých postav... Některé výstupy byli lepší, některé slabší. Ono samo o sobě dost ovlivňuje to, zda divák má pány v oblibě či nikoliv... Za mně průměr, ale už nikdy nechci vidět striptýz Lábuse :-) ! * * * ()

woody 

všechny recenze uživatele

Nevím proč ale co si hlavně pamatuju z tohoto opravdu vtipného pořadu( jak vidím tento názor se mnou sdílí jen pár jedinců) je scénka s OSOU.Nechápu to ale vždy když si na ni vzpomenu vzbuzuje to ve mně záchvat smíchu. Je mi líto že to zrušili, protože po České sodě tady chyběl takový typ humoru.S Tele Tele se to srovnávat nedá, to je úplně úplně jinde a mnohdy za hranicí dobrého vkusu. ()

duklak2 

všechny recenze uživatele

Rozhodně nešlo o tak slabou záležitost, jak si někteří myslí. Chválím Lábuse s Kaiserem za odvahu. Nebáli se ničeho. Doufali v úspěch, který se myslím dostavil. Já jsem měl Zeměkouli svým způsobem rád. Škoda, že pořad už neexistuje. Společnost by se pobavila a dnešní mládež by poznala, jaký byl humor. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama