Reklama

Reklama

Zábavný pořad s oblíbenými komiky Jiřím LábusemOldřichem Kaiserem jako účastníky netradičního televizního vysílání. (Česká televize)

Recenze (50)

otík 

všechny recenze uživatele

Hodnotím Silvestrovský večírek Zeměkoule (vysíláno 30.12.2013 na ČT2). No to teda bylo originální! Hrůza. Samotný nápad různých rolí dvojice Kaisera a Lábuse mi osobně není vůbec blízký, no ale budiž. Proč však využívat cizí nápady a ty jakýmisi podivným způsobem parodovat? To není žádné umění. Když Lábus převyprávěl vyprávění Vládi Menšíka o vománkovém vínu, ještě to ujde. Ale scénka Holzmanna a Janžurové o prodeji lístků s maškarními maskami je navýsost trapná a ubohá. Nemluvě o šílené Lábusově písničce, kde przní moravské lidové písně, a Kaiserově parodii při písničce Karla Kryla Bratříčku, zavírej vrátka. A co tam propána dělal ten opravdový nefalšovaný striptýz? Nevkusné. ()

troxor 

všechny recenze uživatele

Kaiser s Lábusem a jejich humor mi nikdy zvlášť neseděli. Tenhle seriál není výjimkou. Nevtipné scénky protahované až za hranici snesitelnosti, nápady vykradené odevšad a ještě špatně provedené! ČT co jsi to zase zaplatila? Nebylo by lepší raději v prime timu reprízovat jednoho ze svaté trojice Red Dwarf/Monty Python/ Česká soda nebo zakoupit práva na Futuramu? Sledovanost by byla rozhodně větší... ()

Reklama

bernau84 odpad!

všechny recenze uživatele

Totální průšvih! nejhorší z nejhorších! salvy trapna, nevtipných vtipů a dalšího protahovaného trapna, to co měla bejt sranda byla přinejmenším dlouhá nuda. Nedokážu pochopit že jim někdo něco takového dovolil! Nechápu že lábus s kaiserem dokázali takto strašně znesvětit všechno co kdy udělali - u rulety nebo tlučhořovejch sem se smál ale u tohodle brečel... ještě dneska když si vzpomenu na pár scén tak se otřásám hnusem!!! třeba rozhovor kaisra (tuhá) s anastasjou kinski (styděl jsem se) nebo to jak někdo zmenšuje různé objekty (vtipný trik s autem na ovládání) nebo to na tom rudym náměstí coto proboha mělo bejt?. Doporučuji v zájmu budoucích generací vymazat tuhle kejdu navždy z archívů!!! ......a propos 4 hvězdičky? to je snad fór ne? ani mínus 4 by nestačily... ()

Kri-kri 

všechny recenze uživatele

Kaiser s Lábusem jsou především mistři improvizace, což nejvíce prokázali v seriálu Tlučhořovi a v Ruské ruletě. Zde scénky musely být opatřeny scénářem a toho se pevně držet, což bylo zřejmě největším kamenem úrazu. Netvrdím, že jsem se párkrát nezasmál, ale nikdy pořádně od plic, tak jako v případě již zmíněných improvizačních pořadů. Reportáže mi přišly nudné a scénky občas úsměvné, ale někdy i trapné. Co bylo na Zeměkouli asi nejlepší byly jednotliví reportéři, jež Lábus s Kaiserem zahráli, např. Zdena Vrbná, Lumír Roubal, Kateřina Tuhá, Lubomír Táhlý a Zdeněk Přehrzdorský s hlasem Dr. Hnátka z Tlučhořů. Slabý průměr 45%. ()

MarekT 

všechny recenze uživatele

Oproti zdejšímu průměrnému hodnocení si myslím, že si Kaiser s Lábusem v tomto projektu stále udržovali vysoký standard a polevovali jen zřídka. Jestli jsem ale něco už v době premiéry oceňoval, tak to byly opravdu hluboce promyšlené postavy fiktivních redaktorů. Před osmi lety bych klidně dal i těch pět hvězd, teď se moje hodnocení usazuje na rozumnějších čtyřech. Jinak srovnání s Tele Tele je v tomto případě celkem zavádějící. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama