Reklama

Reklama

Úzkosti a jejich lidé

(seriál)
  • Švédsko Folk med ångest (více)
Trailer 1

Epizody(6)

Obsahy(1)

Bankovní loupež a spousta rukojmích na prohlídce bytu, ale kdo to má na svědomí? Policie si neví rady a pro jistotu podezírá úplně všechny. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (13)

Aurewen 

všechny recenze uživatele

Moc jsem nevěděla,co od toho čekat,tak jsem raději nic nečekala,nečetla a pustila. Zaujal mě trailer a název, a samozřejmě sympatická parta seveřanů. Musím říct,že začátek se rozjížděl pomalu,ale dala jsem tomu šanci. Po prvním dílu jsem zhltla i zbytek jedním dechem. Vtipné,citlivé,dojemné,napínavé...Moc hezky lidsky zahrané,cítila jsem se všech postavám tak nějak blízko,fajn zápletka,trochu mi to přišlo jako Na nože. Více takových rádoby odpočinkových snímků. Na pozadí zdánlivě chabého a utopického příběhu se odehrávají niterné trable nás všech. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

ke knížkám sem se sice ještě nedopracoval,ale jinak mě prozatím filmové/seriálové zpracování Backmanova díla nezklamalo a ani Úzkosti a jejich lidé nejsou výjimka.Jde sice o jednohubku o jedné nepovedené loupeži a partě rukojmích,která se postupně různě zamotává a proplétá,ale bavil sem se celou dobu.I ten náznak přesahu s poselstvím mi tu přišel úplně v pohodě.Klidně víc takových severských hříček...75% ()

Reklama

jedna_vrana 

všechny recenze uživatele

Treba si uvedomiť, že to, čo ste sa rozhodli pozerať je komédia. Navyše severská komédia. Po prvých dvoch častiach som bola sklamaná, ale našťastie som sa rozhodla vydržať. Potom sa začala moja myseľ rozjasňovať a prijímať zvuk aj obraz. A ten nápad bol nakoniec dobre stráviteľný a aj vtipný. Postavy hlavných desiatich predstaviteľov ako vystrihnuté z uleteného leporela. Hlavná dvojica vyšetrovateľov – otec a syn, už len oni dvaja stáli za ten čas. Príbehy ostatných postáv sú vzájomne prepletené a budú sa vám postupne rozbaľovať pred očami. Príjemne strávené popoludnie. ()

Patasm 

všechny recenze uživatele

Nečekejte žádnou syrovou severskou detektivku, tohle je něco úplně jiného. Ale nemohu říci, že horšího.  Ze začátku jsem si myslel, že to bude rádoby komedie o policajtech, co doteď řešili jen neuklizená psí hovínka a kteří se najednou dostali k loupeži. Ale postupem času se začal příběh zamotávat, aby se na konci mile rozpletl.  Doporučuju jako jednohubku na volné odpoledne. 65% ()

petikacka 

všechny recenze uživatele

Specifická švédská krimikomedy, která by podle mého v jiné zemi neobstála, nebo možná jo. Párek rodinných polišů, kterým uteče bankovní lupič před očima je neuvěřitelný. A jak to neuvěřitelně začalo, tak to i tak končí. Je to vlastně všechno tak zvláštní až je to zajímavé. Jo, stálo to za to dívání. Za mě 85% ()

Galerie (43)

Reklama

Reklama