Reklama

Reklama

Úzkosti a jejich lidé

(seriál)
  • Švédsko Folk med ångest (více)
Trailer 2

VOD (1)

Epizody(6)

Obsahy(1)

Bankovní loupež a spousta rukojmích na prohlídce bytu, ale kdo to má na svědomí? Policie si neví rady a pro jistotu podezírá úplně všechny. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (18)

petikacka 

všechny recenze uživatele

Specifická švédská krimikomedy, která by podle mého v jiné zemi neobstála, nebo možná jo. Párek rodinných polišů, kterým uteče bankovní lupič před očima je neuvěřitelný. A jak to neuvěřitelně začalo, tak to i tak končí. Je to vlastně všechno tak zvláštní až je to zajímavé. Jo, stálo to za to dívání. Za mě 85% ()

p.a.douch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První díl na mě nepůsobil nejlépe, postavy i jejich představitelé mi byli nesympatičtí a nemohl jsem pochopit, proč se chovají jako absolutní trotlové. Předlohu jsem neznal a po prvním dílu jsem se chtěl na celý seriál vykašlat. No a udělal bych chybu, protože rozjezd tohoto seriálu byl pozvolný, ale stále a stále rychlejší. V dalších dílech už jsem si našel k postavám i jejich představitelům vztah a byly mi čím dál sympatičtější. No a nakonec jsem vlastně velmi spokojen. Herecké výkony dobré a příběh super. Chce to jen vydržet a nechat si autory poskládat střípky příběhů jednotlivých postav dohromady. Takže jo, díky moc za příjemně strávený čas. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

ke knížkám sem se sice ještě nedopracoval,ale jinak mě prozatím filmové/seriálové zpracování Backmanova díla nezklamalo a ani Úzkosti a jejich lidé nejsou výjimka.Jde sice o jednohubku o jedné nepovedené loupeži a partě rukojmích,která se postupně různě zamotává a proplétá,ale bavil sem se celou dobu.I ten náznak přesahu s poselstvím mi tu přišel úplně v pohodě.Klidně víc takových severských hříček...75% ()

jedna_vrana 

všechny recenze uživatele

Treba si uvedomiť, že to, čo ste sa rozhodli pozerať je komédia. Navyše severská komédia. Po prvých dvoch častiach som bola sklamaná, ale našťastie som sa rozhodla vydržať. Potom sa začala moja myseľ rozjasňovať a prijímať zvuk aj obraz. A ten nápad bol nakoniec dobre stráviteľný a aj vtipný. Postavy hlavných desiatich predstaviteľov ako vystrihnuté z uleteného leporela. Hlavná dvojica vyšetrovateľov – otec a syn, už len oni dvaja stáli za ten čas. Príbehy ostatných postáv sú vzájomne prepletené a budú sa vám postupne rozbaľovať pred očami. Príjemne strávené popoludnie. ()

Patasm 

všechny recenze uživatele

Nečekejte žádnou syrovou severskou detektivku, tohle je něco úplně jiného. Ale nemohu říci, že horšího.  Ze začátku jsem si myslel, že to bude rádoby komedie o policajtech, co doteď řešili jen neuklizená psí hovínka a kteří se najednou dostali k loupeži. Ale postupem času se začal příběh zamotávat, aby se na konci mile rozpletl.  Doporučuju jako jednohubku na volné odpoledne. 65% ()

Galerie (43)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama