Rodina je fuč a oddaný otec si poprvé po letech užije čas pro sebe se starým kamarádem – pařmenem, který chystá divoké narozeninové dobrodružství. (Netflix)

Kloboucek75

Typický Kevin Hart neustále zmatený a několikrát sebou flákne bezdůvodně  o zem. Wahlberg 1971 , Hall 1970 , Hart 1979 nepasuje to, místo Harta bych tam dal Graiga Robinsona 1971. Velice průměrná komedie kterou si 2 nepustíte a rychle na film zapomenete. ()

jabbo123

Fajn bláznivá komedie, která neurazí a má pár opravdu dobrých momentů. Rodinné drama tu dle očekávání nějaké je, ale úplně minimalistické a převládají prostě komediální scénky. A Kevin Hart i Mark Wahlberg komedii umí. ()

ZuziBoss

Asi nejblbější komedie, co jsem viděla… Žádný vtip, žádná zápletka… Matt a Kevin byli neuvěřitelně trapní… no úpadek… ()

d.p.1

Mark Wahlberk je skvělý (jedna hvězda), ale to je tak všechno. Film plný nucených wana be progresivních stereotypů, woke propagandy a jiných nesmyslů, tedy Netflix v té jeho nejhorší podobě. Get woke, go broke, tohle je fakt odpad. ()

thedasenka16

Wahlberga mám sice ráda, ale tohle byl fakt průser a ani on to nezachránil. Je to tak moc špatný, že se modlíte aby už byl konec. Vtipný to taky není ani trochu a moc si nedokážu představit jak takováhle blbost někoho vůbec napadla. Celou dobu jsem se snažila čekat na něco zábavnýho, ale ono to fakt nepřišlo. -103 minut mého volného času. ()

cenitel

Už i takovým srackami se musel upsat Mark Wahlberg i když jen bokem. Proč? Kolik mu zaplatili? Úplně ujetarna, která je mimo realitu. Vše opět umělé. Která matka by nechala svýho chlapa jít do striptýzu nebo kde budou samý ženský a vůbec jí to nevadí. To asi těžko :D Už mě vytáčí jak všichni musí IPhone 14 a jiné blbosti od Applu. V realitě to tak opravdu není. ()

jetyl

Už jak Hart uklouzl v jedné z prvních scén v kuchyni (myslím, že uklouzl na něčím h**ně) a praštil sebou cirkusácky na zem, tak jsem se začal lehce bát o příští strávenou hodinu a půl u zbytků chlebíčků ze silvestrovské oslavy.. a bál jsem se oprávněně. Hovadina na entou po všech stránkách. Ještě že jsem měl ty chlebíčky. ()

Marrakech86

Mark Wahlberg je výborný herec, ale mám pocit, že ty komedie mu tak úplně nejedou i v tomto případě. Semtam jsem se opravdu poctivě zasmál, ale pak je tam spousta "amerického humoru" který mi bohužel nesedí. ()

LUIGISde

Je to kombinácia viacerých klišé preto to skoro nikoho nebaví. Kevin Haart s walberghom to trosku vylepšuju, ale moc sa na to nedá pozerať za mňa 40% ()

Mark Wahlberg jako muž od rodiny

Mark Wahlberg jako muž od rodiny