Dvaja Hong Kongský policajti, Muscles (Jackie Chan) a Ricky (Yuen Biao) , su vyslaný do Tokya, aby dolapili zlodeja (Ching-Ying Lam), ktorý ukradol veľkú sumu peňazí v diamantoch. Ricky je však unesený ninja gangom, ktorý so zlodejom spolupracuje. Muscles si preto na pomoc zavolá partu svojich kamarátov, na čele so zavalitým Kidstuffom (Sammo Hung). (kitano)

Mrkvič

No, nečekal jsem, že Jackie tu bude spíš jen jako Boův host. Naštěstí i tak toho předvede po akční a kaskadérské stránce dost. Zbytek osazenstva obstarává humor (kromě ještě Sibelle Hu, které to tu má hlavně slušet, a sluší). Ten humor je... no je zvláštní. Ale tak příjemně zvláštní. Rozhodně neurazí. Sice je zábavný spíš svou troubovatostí, ale jsem rád, že jsem film viděl. Možná někdy dojde i na jeden z dílu před a po. ()

haj

Asi nejpovedenější díl série Lucky Stars, ve kterém Jackie a Biao mají malou roli policistů snažících se dopadnout drogového bosse. Stejně jako v Twinkle, Twinkle je na filmu nejlepší závěrečný souboj, který se odehrává v podzemí jakéhosi zábavního parku a představí se zde všichni tři "bratři". Ale ani u zbytku filmu se nebudete nudit, i když asi ani ne moc bavit. Prostě průměrný film s Jackiem jen ve vedlejší roli, který ale ve své době byl komerčně nejúspěšnějším filmem Golden Harvest. ()

blackJag

Nákladné to asi moc nebylo, ale choreografie má klasicky nápad - škoda že upřednostněna je infantilní složka (převažují komediální výstupy s krátkou dobou expirace). 50% ()

TERRORDROME

Ďalší diel hongkongskej hviezdnej série, ktorej hrdinami sú dementný zlodejíčkovia tropiaci hlúposti. Keď má polícia problém s ktorým si nedokáže poradiť, je treba nasadiť superťažký kaliber - partiu kreténov čo si nedokážu ani zaviazať topánky, ale z nejakého dôvodu sú tý jediný čo dokážu situáciu vyriešiť aj keď nič neurobia a miesto nich to odmakajú Chan s Hungom s malou výpomocou Yuena. Väčšinu filmu zaberá trapasenie partičky, nechýba povinné balenie inštruktorky, tentokrát ešte celkom znesiteľné. Akcia je na začiatku ( pekný skok autom ), menšia bitka uprostred a potom na konci kde zaujme súboj s japonskou fitnesskou. Najvtipnejšie je, keď Jackie odstrelí hlavu pandrlákovi v dome hrôzy, ale ani objednávanie jedla formou pantomímy nebolo zlé. Najlepší diel bol Víťazi a hriešnici, najhorší zasa šťastné hviezdy v akcii, toto je niečo medzi tým. ()

maty39

Druhý díl Lucky stars série vlastně nenavazuje na první díl. Máme tu stejné obsazení, jen Johna Shama vystřídal Ecic Tsang (za mě plus) a Shamova sestra také zmizela. Sammo je zase za kormidlem a všichni hrají podobné postavy jako v jedničce, jen roli otloukánka po Sammovi převzal Eric Tsang. V úvodu sledujeme Jackieho a Yuena, jak pronásledují kriminálníky v Japonsku. Po úvodní bitce je Yuen unesen a Jackie odstaven na vedlejší kolej až do úplného závěru. Místo toho sledujeme jak je Sammova postava naverbována z vězení na pomoc Jackiemu. Ten přibere své parťáky a pod vedením policejní ispektorky Barbary (Sibelle Hu) se vydávají do Japonska na pomoc. To co následuje je opět sekvence volně provázaných komediálních skečů. Richard Ng se tentokrát snaží ovládat věci svou myslí a pětice se snaží ošahávat nebohou Sibelle Hu. Na závěr nás čeká akční finále, kde Jackie i Sammo mají pár dobrých momentů. Akce je tak 15-20 minut. Je fajn (Sammo měl opět na starosti choreografii) ale pokud vám nesedne komediální část, tak My Lucky stars nemají moc co nabídnout. Ale na akční scény se podívejte. Pořád je to podstatně lepší než většina Jackieho akčních scén ve filmech po roce 2004. ()

Puol

Ďalšie stretnutie správne priblblej partičky zo série Lucky stars. Dá sa na nich zasmiať aj po rokoch. Keď sa tu objaví Jackie Chan tak spravidla okamžite nasleduje akčná scéna a zvyčajne aj celkom slušná. ()

drankeryth

Aj v tomto filme dostal Jackie Chan malo priestoru aby ukazal aky je dobry bojovnik a herec. Ukazali ho len na zaciatku a na konci filmu, ako aj vo zvysnych filmoch o stastnych hviezdach. Aj v tomto filme sa dej filmu zaoberal o cudackej patke kamosov, ktori srsali humorom, ale co sa tyka boja, tak boli skor na smiech ako suci k boju. Okrem herca Sama Hunga, ktory znova potvrdil, ze je skvely bojovnik proti nepriatelom. Vsetci do jedneho ked vidia zenu tak su ako v tranze a robia vsetko pre to, aby mohli byt v jej blizkosti. V tomto filme napriklad vymyslali prepadnutie v dome. Nechapem, ako im to mohla ta zenska uverit, asi tiez nebola moc mudra:)))) ()

JimiH

Slabší komediální scénky jsou vykoupeny několika solidními bitkami. Sammo Hung i Jackie Chan se velmi snaží, ale scénář jim podráží nohy. ()

Ernie_13

Paraaaaadna komedia!!! Kto caka Jackieho typicku Chanovku, tak bude velmi sklamany, lebo Jackie hraje asi v 1/3 scen aj to len tak akoby mimochodom.....akoby natacal vacsinu svojich scen inde ako ostatny chalani!? To vsak ale nevadi lebo o zabavu sa tu stara v cine dost znama skupinka komediantov aj so Sammom Hung Kam-Boom! O zopar akcnych bitiek sa velmi slusne postara hlavne Sammo a Jackie. Odporucam, avsak nie ako Chanovku! *;-) ()

Filmaris

Niekedy je až ťažké opísať kvalitu či zároveň niečo vytknúť filmom tohto typu, kde si hlavne chcem užiť akčné scény a bojové choreografie. V tomto prípade som si opäť užil perfektné bojové choreografie, rýchle a svieže tempo deja, ktoré netrpí zbytočnými hluchými miestami a v podstate len strieda humor s akciou. Príbeh je priamočiary bez nejakej výnimočnej zápletky a rozuzlenie príde rýchlosťou svetla. Sammo Hung je tu opäť v dobrej kondičke to iste platí aj pre Jackieho Chana a menšiu roličku si tu zahral aj Yuen Biao. Ústredná pätica kamarátov, ktorí sú tu hlavne na to, aby sa postarali o humornú stránku filmu tak ta tu síce funguje, ale nie až na takej úrovni ako napr. vo filme Vítězové a hříšníci (1983), kde si zahrali rovnakí herci s výnimkou Erica Tsanga. Ide tak o ďalšiu akčnú komédiu, ktoré v tom čase točili ako na bežiacom pase. Za tieto filmy budem ale navždy, veľmi vďačný. ()

Stanmi

Ve stejném roce jako první díl této série Šťastné hvězdy vzniklo i jeho pokračování Mé šťastné hvězdy a celkový výsledek je dle mého názoru lepší než u první díul. Ústřední pětice "hvězd" se nám nijak nezměnila a opět je zde i duo policistů v podání Jackieho Chana a Biao Yuena, i když u druhého jmenovaného je to spíš cameo. Tentokrát jsou hvězdy přinuceny policií cestovat do Tokia, kde mají infiltrovat mistní zločinecký gang, pomoci jim v tom má policistka Barbara, která se samozřejmě středem zájmu všech hvězd. Takže základní ingredience namíchané v prvním díle jsou i tady a tentokrát působí o něco lépe. Jackie tady má opět menší roli, ale v závěru absolvuje cestu "strašidelným domem", který funguje jako skrýš gangu, což je asi nejlépe zpracovaná část celého filmu, vtípky tu opět jsou, některé jsou lepší některé horší, jak už to tak bývá, ale u některých jsem se opravdu od srdce zasmál. Akce je tu hlavně na konci a je tradičně velmi dobrá. Celkově se jedná o klasickou Hong Konskou komedii, která dokáže na hoďku a půl příjemně zabavit. ()

Grimaldi

Tento film,i přes místní hodnocení,mě překvapil.Pozitivně.Je to totiž nejlepší snímek z “Lucky Stars” série ! Sammo osekal fanatičnost postav po ženách na minimum,ubral na Hongkongském humoru a přidal na akci a vážnosti. Jackie tady vždy míval malé cameo,tentokrát má regulérní vedlejší roli,což taky dost pomáhá.Najdeme tu i Yuen Biaoa,takže “tři bratři” jsou kompletní.Nezapomínejme ale,že je to stále Lucky stars série a přes všechny pozitivní změny se drží obvyklého schématu. ()

HKstars

Máte rádi mimořádně šílené filmy ozdobené kvalitní akcí a zhusta osázené hvězdami? My Lucky Stars tohle všechno nabízí v japonském stylu, s několika překvápky a pořádným akčním nálevem v závěru. Z filmu je cítit snaha zaútočit i na japonské fanoušky (tenhle trh chtěl Jackie vždycky ovládnout), ale i když je na obalu jméno Jackie Chan napsáno největším písmem, ve filmu si ho moc neužije. Spolu s Yuenem Biaoem hraje dvojici elitních hongkongských detektivů, která se snaží dopadnout zloděje šperků... Při honičce v zábavním parku jsou ale napadeni gangem ninjů a Biao je unesen. Jackie (ve filmu se jmenuje Ka-Kui, tedy stejně jako jeho postava v Police Story. Pro japonské fanoušky se však vžilo jméno "Muscles") je sám v cizí zemi a bude potřebovat vydatnou pomoc, kontaktuje tedy svého nadřízeného a pošle ho pro přítele z dětství, Kidstuffa (Sammo Hung). Ten ani neví, že pomáhá Ka-Kuiovi (se kterým se nemá moc v lásce), ale je vděčný policii za předčasné propuštění z vězení. Pro záchrannou misi sežene další čtyři potulné živly (Richard Ng, Eric Tsang, Charlie Chin, Fung Shui-Fan) a spolu s pohlednou inspektorkou Poison Ivy (Sibelle Hu) vyráží do Japonska... Ačkoliv je film součástí série "Tří bratrů", Biao a Jackie jsou tu tentokrát spíš pro dotvoření atmosféry (Biao je na plátně všehovšudy tři minuty, z toho tak minutu bojuje) a veškerou smetanu slízne Sammovo elitní komando, které je zdrojem nekonečné hory gagů. Eric Tsang sice do scénáře vepsal pár omšelých vtípků, ale jejich provedení vám vyrazí dech. Jak by taky ne, když jsou realizovány hongkongskou komediální elitou a jištěny akčními scénami. Těch je sice pomálu, ale kdykoliv se objeví Jackie v záběru, akční křivka letí prudce vzhůru a neklesá, dokud není poslední záporák bradou vzhůru (v jejich řadách se krom známých tváří objeví i pohledná kulturistka Michiko Nishiwaki a malé cameo si střihnul i slavný Bolo Yeung). Výsledek je možná moc svérázný i pro Japonce, ale scény jako "hromadná přepadovka za učelem muchlovačky", "objednávání jídla v japonské restauraci" nebo "Jackieho procházka Muzeem hrůzy" vás připoutají k obrazovce silou tunového magnetu. A to jsem se nezmínil o umění telepatie a telekineze, které Richard Ng ve filmu ovládá s děsivou spolehlivostí. Je toho zkrátka moc a My Lucky Stars vám vyřízne do obličeje široký úsměv, se kterým hrávě zapomenete, že je to celé jen obrovská ptákovinka bez hlubšího smyslu. Ostatně, kdo by ho potřeboval, když má k dispozici dávku humoru, která vystačí na celé roční období ;). 60% ()

tichyBob

Hodinu se ve filmu nic moc neděje. Vlastně je tam jen jeden souboj ve kterém vystupuje Jackie Chan a Biao Yeuen. Ti pak navíc zmizí z placu a objeví se až v závěru. Popravdě sem to měl chuť vypnout, protože mě ten jejich humor vůbec nebavil. Ale ještě že sem vydržel, protože ten závěr mi to aspoň trochu vynahradil. ()