Agent z Hong Kongu

The Accidental Spy

Agent z Hongkongu

Akční / Komedie / Thriller

Hong Kong, 2001, 87 min

Pěkná akční komedie, ve které je opět spousta akce, ale i vtipných momentů, jak už jsme u Jackieho zvyklý. 75% :)(5.6.2016)

Nic zajímavýho v podání Jackieho Chana. Sice opět slušná choreografie, pár vtipnejch scén a řekněme slušnej příběh, ale neni to nic co by dokázalo nějak extra pobavit. Prostě jen Chanův průměrnej typicky založenej film, ale nemá to šťávu(24.3.2008)

• Campbell

Takže asi takhle jedná se o nejslabší film Jackieho Chana. Boje jsou nudné a jejich málo, celý film vypadá jako amatéskej. Jak jsem zmínil Chan je tu děsně nevýraznej a ty boje jsou strašně jednotvárný a jednoduchý. Prostě nuda, šed a poprvé jsem si přál tohle skončilo. Chudák Chan.(6.4.2011)

TV/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Efekty 7/10/// +kdo má rád akci v podání Jackieho, tak ten si příjde na své -dost zbytečný příběh, který už tu mnohokrát byl, tady jsem nějak postrádal pořádnou atmosférů, zdálo se mi, že jednotlivé scény jsou poskládané jen tak za sebe aby se hlavní představitel mohl předvádět./// Příznám se, že tady by mnohem více sedlo, kdyby Jackie Chan záhrál svoji úlohu v tomto filmu vážněji. Protože takhle je to něco co jste viděli 10x a ještě určitě mnohokrát uvidíte a proto vás máloco překvapí. Pokud vám však tohle stačí tak budete zřejmě spokojeni, já už ale chci od jeho filmů trošku víc./// Celkem 51%///(22.3.2008)

Průměrný akčňák. Jackie už natočil spoustu lepších filmů. Ale i pár horších.(14.6.2007)

• - Film existuje ve třech sestřizích: americkém, trvajícím 87 minut, argentinském, který má 92 minut a honkongském s délkou 108 minut. (Rominator)

• - V roce 2002 vyhrál snímek cenu Hong Kong Film Award v kategoriích nejlepší akční choreografie (Wei Tung a kaskadérský tým Jackieho Chana) a nejlepší střih (Chi-Leung Kwong). (Rominator)

• - Ve scéně, kdy projíždí hořící kamion městem, jo možné zahlédnout český automobil Škoda Favorit světle zelené barvy, do kterého nakonec kamion nabourá. (Ondrasss)