Jimmy Tong (Jackie Chan) je jen obyčejný řidič taxíku, ale když se oblékne drahý smoking svého zaměstnavatele, hned se z něj stane neodolatelný muž. Tento exkluzivní oblek je ale jako dělaný pro situace plné problémů. Nového "tajného agenta" i jeho oslnující partnerku (Jennifer Love Hewitt) nečekaně vtáhne do nebezpečného světa mezinárodní špionáže. (oficiální text distributora)

JosefTomas

Na Ameriku s Chanem dobrý. Kamera se nehýbe jak splašená, souboje jsou zajímavě zpracované, nápad s oblekem perfektní, ale něco tomu chybí. ()

Unterschleif

Jackie robí čo sa dá, ale sám to celé zachrániť nemôže. Slabučký film vezúci sa na matrixovskej vlne. Nájde sa tu pár vtipných okamihov, pár sexy záberov a aj pekné súboje (je to predsa len film s Jackiem Chanom), ale celkovo to za veľa nestojí. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Danaak

Tyhle filmy nějak nemusím, sice je doukoukám,ale je tam na mě moc takového toho...těžko říct humoru. Nějak je tam všeho moc. Patos. ()

vilusinska

Já vlastně filmy s Jackiem Chanam mám hodně ráda,je to super komik a když k tomu přidá i své grymasy už tak komického obličeje,výjdou z toho scény kdy se člověk popadá za břicho smíchy,vždycky ještě čekám na konec filmu jestli budou zase vtipné scénky z natáčení.Doufám že natočí ještě hodně filmů.Jackie krásně zkloubil bojové umění,herectví a humor a to propaguje ve všech svých filmech. ()

rytir1

Doslova zde zírám. Jedni, co jinde hodnotí Hewittovou jako jednu z nejhorších hereček se zde rozplývají nad jejím uměním. Jiní prozměnu všude chválí Chana, zatímco zde jej haní. Málokdo si ale už uvědomuje, že se v první řadě zde hodnotí jeho film a zejména film, který má být komedií na akční agenty. Kdo čekal akční filmy Jackieho, ten si patrně asi neumí ani přečíst tv program správně. Film jinak lehce podprůměr, Jackie zde není špatný, ale potřeboval by lepšího scénáristu. ()

Rian_witcher

Jackie jako čínský Bond boduje a narozdíl od Johnyho Englishe k tomu nepotřebuje prolézat výkaly v toaletách či odhalovat nahé zadky biskupům... ()