Tuxedo

Tuxedo

Akční / Sci-Fi / Komedie / Thriller

USA, 2002, 95 min

• Fiftis

Tak toto je jeden z najhlúpejších Chánových filmov od r. 2000. Absolútne nechápem, prečo vzal takú stupiditu. Nie že by tu neboli vtipné momenty, ale boje stoja za prd - šňúry sa používajú aj tam, kde nie sú potrebné, a kaskadérske veci sú tak okaté, až to bolí. Na rozdiel od iných, aj amerických, tento film rozhodne nestojí na súbojoch, kde je poznať Chánove prispenie, jeho štýl, choreografie atď. Aj ja som to pochopil ako akúsi paródiu. Toto predsa nemôže brať nikto vážne. Ale tak aj tak - film nebol nijako zábavný a celkovo mi to prišlo ako hrozná hovadina, ktorá sa môže páčiť snáď len skalným fanúšikom Jackieho Chana. Pre mňa nuda, hlúposť, na ktorú si človek za týždeň ani nespomenie.(9.1.2015)

Kravina, ale pro ty já mám slabost a navíc můj oblíbený Jackie Chan = film, který byl prostě super. Zasmál jsem se, zaujal mě námět a mít tak ten oblek!!! Nádhera, bavil jsem se a víc od filmů s Jackiem Chanem očekávat nemůžete. Pokud si chcete sednout, hodit nohy nahoru a nechat se unášet absurditou tohoto filmu, je to správná volba :) 80%(29.7.2012)

• Han22

Budu trapně souhlasit s ostatními a řeknu že Hewitt byla dost hrozná, otravná, příšerná atd atd... Samotný film byl debilní pitomost, což nevadilo, kdyby byl aspoň akční (což moc nebyl) nebo vtipnej (což bohužel taky ne). Jackie má pár fajn scén, ale moc to nezachrání. A světe div se, ani ty nepovedený záběry za moc nestály.(4.2.2010)

• OG_Swifty

Jackie Chan mi vzdáleně připomíná Stevena Seagala - měl v mládí pár dobrých filmů a potom jeho kariéra upadla a žil z minulosti. Stejně tak zde stárnoucí Chan nepředvádí nic, co by mě zaujalo. Vlastně celý nápad s agentským oblekem je už od začátku píčovina, ještě když je ovládanej hodinkama, ve kterých se listuje mezi aktivitama (a shodou okolností je požadovaná aktivita vždycky o jednu, max. dvě pozice vedle té současné). Jinak celý film průběžně koliduje mezi vtipností (např. když Jackie "císař" Chan tancuje a dělá poměrně dlouho anusem na villaina a jeho idiotskou snoubenku) a trapností (fight na střeše, agentská akce na konci). Kdyby Jennifer Love Hewitt vykopli (beztak je to shit herečka) a místo ní byla hlavní hrdinkou Debi Mazar, tak by aspoň bylo na co koukat...(26.3.2016)

• Gemini

Mnohem raději si dám Úžasňákovy, tam ty groteskní scény budou mít alespoň nějakou omluvu. Nehledě na to, že film jako celek je o několik tříd výš než tohle:P Originalita veškerá žádná, sem tam nějaký lepší vtípek (zdravíme geniálního šílence Petera Stormare), a i ta Jennifer Love Hewittová vypadá, že držela dietu až příliš dlouho...vzdych. A to to ještě rok předtím byla taková kočena... 40%(11.6.2007)

• - Jackie Chan a Jennifer Love Hewitt byli americkou společností Kid´s Choice oceněni cenou Blimp. (Terva)

• - Jennifer Love Hewitt začala trénovat tři měsíce před natáčením snímku. Učila se létat na laně a procvičovala si veškeré akční scény jako boční kopy, rány pěstí apod. (Stocki)

• - Pracovní název: T.U.X. (Stocki)