poster

Tuxedo

 • USA

  The Tuxedo

 • Slovensko

  Tuxedo

Akční / Sci-Fi / Komedie / Thriller

USA, 2002, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ***

  Soundtrack John Debney, Christophe Beck: 1. Jimmy's Tux ,2. The Skateboard Chase ,3. The Mad Bike Messenger ,4. The Jimmy's Dream ,5. The Tuxedo main title ,6. The First Mission ,7. The Swallow the Queen ,8. The Demolition ,9. The Putting On Tux ,10. The Demolition Program ,11. The Rope Fight ,12. The Rope Fight ,13. The Superhuman ,14. The Walter Strider ,15. The High Noon ,16. The Banning Opens The Pods ,17. The Banning Swallows Queen ,18. The Jimmy Saves Blaine ,19. Get Up (I Feel Like Being A Sex Machine)(6.5.2011)

 • Fiftis
  *

  Tak toto je jeden z najhlúpejších Chánových filmov od r. 2000. Absolútne nechápem, prečo vzal takú stupiditu. Nie že by tu neboli vtipné momenty, ale boje stoja za prd - šňúry sa používajú aj tam, kde nie sú potrebné, a kaskadérske veci sú tak okaté, až to bolí. Na rozdiel od iných, aj amerických, tento film rozhodne nestojí na súbojoch, kde je poznať Chánove prispenie, jeho štýl, choreografie atď. Aj ja som to pochopil ako akúsi paródiu. Toto predsa nemôže brať nikto vážne. Ale tak aj tak - film nebol nijako zábavný a celkovo mi to prišlo ako hrozná hovadina, ktorá sa môže páčiť snáď len skalným fanúšikom Jackieho Chana. Pre mňa nuda, hlúposť, na ktorú si človek za týždeň ani nespomenie.(9.1.2015)

 • IvyH
  **

  Omylem jsem tuhle slátaninu musela zhlédnout dvakrát. A kupodivu, na podruhé už to tak špatné nebylo. Prostě jen další ulítlá americká komedie z Jackie Chanem, na němž vše stojí a padá. Bez něj se může Jennifer Love Hewitt špulit a natřásat jak chce, ale víc jak "odpad" by ze mně stejně nevydolovala.(10.1.2009)

 • RadimFišer
  ***

  Inovace, napětí, dokonalost. Imaginace. Mládí. Napětí, spokojenost a okuzlení. Toto mě zajalo. Četl jsem o tomto filmu nějakých 6 let nazpátek, když jsem byl ještě na základce směrem z Vranova a rozhodl jsem se, že ho musím vidět. Interiéry byli krásné až čarokrásné. Jenom to lezení na obrovskou nádrž byla nuda a hnus.(11.10.2008)

 • misstake
  ***

  Překvapivě zábavná komedie. Odpustil bych si komentáře hlasatelů ve stylu - svěží STYLOVÁ komedie. Jo - byla to parodie na bondovky a ten oblek byl vynikající. Hmaty a chvaty Jackie Chana dobré. Většinu filmu jsem se bavil. Jennifer Love dokazuje, že jako "herečka" se hodí pouze do teenagerovských vyvražďovaček a komedií. Ještě lépe se bude ale vyjímat na stránkách pánských časopisů. Volba na ni jako hlavní představitelku ženské role zřejmě padla díky tělesné výšce, aby pasovala k Chanovi... Jinak je to ale pěkná holka...(17.10.2005)

 • - Jackie Chan a Jennifer Love Hewitt byli americkou společností Kid´s Choice oceněni cenou Blimp. (Terva)

 • - Natáčení začalo 10. září 2001 a skončilo v průběhu ledna roku 2002. Film se natáčel v kanadské provincii Ontario, konkrétně v jeho hlavním městě Torontu a také v Oshawě. (Stocki)

 • - Jackie Chan není dobrý tanečník, naopak Jennifer Love Hewitt tančit umí, a tak ho v některých scénách vedla a podporovala ho. Jackie i tak musel po večerech hodně trénovat. (Stocki)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace