VOD (1)

Jimmy Tong (Jackie Chan) je jen obyčejný řidič taxíku, ale když se oblékne drahý smoking svého zaměstnavatele, hned se z něj stane neodolatelný muž. Tento exkluzivní oblek je ale jako dělaný pro situace plné problémů. Nového "tajného agenta" i jeho oslnující partnerku (Jennifer Love Hewitt) nečekaně vtáhne do nebezpečného světa mezinárodní špionáže. (oficiální text distributora)

Trailer

Xmilden

Jackie špulí zadek na všechny kolem, no peklo. Tohle si Jackie určitě mohl odpustit. Na J.L. Hewitt je skvostný pohled a několikrát krásně dokáže hlasem imitovat, hlavně tedy tu hloupoučkou blondýnku. Akční scény jsou možná nejslabší co jsem měl možnost u Chana vidět. Tentokráte se nedostavily žádně moc nápady. Snímek vyložěně nenas**e, ale určitě nenadchne. ()

rytir1

Doslova zde zírám. Jedni, co jinde hodnotí Hewittovou jako jednu z nejhorších hereček se zde rozplývají nad jejím uměním. Jiní prozměnu všude chválí Chana, zatímco zde jej haní. Málokdo si ale už uvědomuje, že se v první řadě zde hodnotí jeho film a zejména film, který má být komedií na akční agenty. Kdo čekal akční filmy Jackieho, ten si patrně asi neumí ani přečíst tv program správně. Film jinak lehce podprůměr, Jackie zde není špatný, ale potřeboval by lepšího scénáristu. ()

listr

Podle mě to tak špatný film není, ale kdyby tam nebyl Jackie tak by to asi dopadlo ještě hůř. Největší chyba celého filmu je finální scéna, kdy se Jackie pokusí pozvat na rande tu kočku z galerie a k tomu mu pomáhá celá ulice agentů, no prostě blbost. Souboje jsou jako v jiných Jackieho filmech klasicky bláznivé, i když jich je pomálu- mě se nejvíce líbila ta první bitka s namakaným kurýrem. ()

otík

Velký mix komedie, akce na laně a drsných záběrů na zevntř vysychajích lidí. Velmi zábavné a vtipné scény střídají nudné a nic neříkající scény. Opět platí jako u jiných amerických filmů Jackieho Chana - neurazí, nenudí, nenadchne, ale příjemně pobaví. Je to rozhodně lepší než Agent z Hongkongu a asi stejné jako Křižovatka smrti 2. Jen mě udivilo, kolik scén je umělých (na lanech) a ne přirozených. To bych u Chana nečekal. Snad to nebude nová móda a už v novém fimu Medallion nám ukáže starou dobrou školu kung-fu. ()

sedm.1

PROBOHA!!!!Ať už se Jackie vzpamatuje a přestane natáčet v americe kraviny jako je Tuxedo a vrátí se zpět ke své výborné asijské tvorbě.To,co kupí v USA,je jeden průser za druhým a tahle kravina to jen podtrhuje.Ach jo :-(.Trapná akce,trapný efekty,trapný příběh,trapná komika,naprosto antiherecký výkon(ostatně jako vždy) J.L.Hewitt,trapní(a to mě zklamalo nejvíc,protože to jsou jinak mí oblíbenci) Isaacs a Stormare.JSEM fanoušek Jackieho Chana,ale ještě pár takovýchto kousků a začnu tvrdit,že jsem BÝVAL fanoušek Jackieho Chana. ()

• Jennifer Love Hewitt začala trénovat tři měsíce před natáčením snímku. Učila se létat na laně a procvičovala si veškeré akční scény jako boční kopy, rány pěstí apod. (Stocki)
  • Jackie Chan a Jennifer Love Hewitt byli americkou společností Kid´s Choice oceněni cenou Blimp. (Terva)
  • Pracovní název: T.U.X. (Stocki)