Jimmy Tong (Jackie Chan) je jen obyčejný řidič taxíku, ale když se oblékne drahý smoking svého zaměstnavatele, hned se z něj stane neodolatelný muž. Tento exkluzivní oblek je ale jako dělaný pro situace plné problémů. Nového "tajného agenta" i jeho oslnující partnerku (Jennifer Love Hewitt) nečekaně vtáhne do nebezpečného světa mezinárodní špionáže. (oficiální text distributora)

Rehaki

Nudný Jackieho film, ve kterém nepředvede téměř žádné své proslavené kousky. Choreografie je tu zastoupena především wire-fu a nepovedenými počítačovými triky. ()

Novik

Pořád stejné to co dělá Jackie Chan ve většině svých filmech zatím mě to nenudí, ale čeho(bude) je moc toho je příliš. :) ()

Likeness Tie

Jsem velký fanoušek Jackiho, ale tohle je z jeho filmů ten horší. Příběh není nic moc a jediný co jsem tam rád viděl byl výkon Jennifer Hewitt. ()

mistrpropr

filmy jackieho chana nepovažuju za nějaký velký umění a nevyhledávam je ale většinou se u toho pobavim. tenhle film byl zatim asi nejslabší co jsem od chana viděl. ale pravdou je, že na jennifer se kouká hezky ()

zimi

No já jsem fanoušek Chana, protože je borec, jako málo kdo a nepovedené scénky, či srandičky z natáčení na konci filmu je super nápad!!! Film by měl bavit a zaujmout a nemusí se vše brát vážně na to je nejlepší kdo? Ano správně Jackie. A scéna jak se obléká je dokonalá. ()

tjkiklop

Viděl jsem poměrně dost Jackieho béčkových filmů, ale tenhle film je pro mě dalším důkazem, že se měl vyhnout točení v Americe velikým obloukem. Nechápu jak se mohl uvrtat do takové kraviny na úrovni Spy Kids. ()

Redyx1

Jackie Chan je bez debat výborný znalec a mistr bojových umění nicméně jako herec,je opravdu špatný,trapně se snaží přehrávat anemluvím o jeho angličtině a v mnoho filmech byl díky až trapný a tohle byl jeden z nich... ()