Režie:
Zack SnyderKamera:
Zack SnyderHudba:
Tom HolkenborgHrají:
Sofia Boutella, Charlie Hunnam, Jena Malone, Corey Stoll, Cary Elwes, Michiel Huisman, Alfonso Herrera, Djimon Hounsou, Ed Skrein, Du-na Bae, Ray Fisher (více)VOD (1)
Obsahy(1)
Armády tyranské moci si brousí zuby na mírumilovnou kolonii na okraji galaxie a jedinou nadějí na přežití jejích obyvatel se stane tajemná cizinka. (Netflix)
Hrají
Sofia Boutella
Alžírsko
Nejlepší filmy:
Madonna: Celebration: The Video Collection (2009) (video kompilace)
Kingsman: Tajná služba (2014)
Madonna: Sticky & Sweet Tour (2009) (koncert)
Charlie Hunnam
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Gentlemani (2019)
Návrat do Cold Mountain (2003)
Hooligans (2005)
Jena Malone
USA
Nejlepší filmy:
Útěk do divočiny (2007)
Hatfieldovi a McCoyovi (2012) (seriál)
Donnie Darko (2001)
Corey Stoll
USA
Nejlepší filmy:
Její případ (2005)
Cena svobody (2014)
Nabít a zabít (2006)
Cary Elwes
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Stranger Things (2016) (seriál)
Žhavé výstřely (1991)
Saw: Hra o přežití (2004)
Michiel Huisman
Nizozemsko
Nejlepší filmy:
Harley a Davidsonovi (2016) (seriál)
Černá kniha (2006)
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society (2018)
Alfonso Herrera
Mexiko
Nejlepší filmy:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Párty pro 41 (2020)
Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)
Djimon Hounsou
Nejlepší filmy:
Gladiátor (2000)
Krvavý diamant (2006)
Strážci Galaxie (2014)
Ed Skrein
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Deadpool (2016)
Ill Manors (2012)
Alita: Bojový Anděl (2019)
Du-na Bae
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Má je pomsta (2002)
Bimileui seob (2017) (seriál)
Ray Fisher
USA
Nejlepší filmy:
Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)
Liga spravedlnosti (2017)
Cleopatra Coleman
Austrálie
Nejlepší filmy:
Absťák (2021) (seriál)
Let’s Dance: Revolution (2012)
Pavučina (2023)
Ingvar Sigurðsson
Island
Nejlepší filmy:
Andělé všehomíra (2000)
Ďáblův ostrov (1996)
K-19: Stroj na smrt (2002)
Dominic Burgess
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Batman začíná (2005)
Kořeny (2016) (seriál)
Gilmorova děvčata: Rok v životě (2016) (seriál)
Staz Nair
Nejlepší filmy:
Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)
Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška (2024)
Rocky Horror Picture Show: Návrat v čase (2016) (TV film)
Stuart Martin
Nejlepší filmy:
Hatfieldovi a McCoyovi (2012) (seriál)
Inspektor Taggart (1983) (seriál)
A Song for Jenny (2015) (TV film)
Kayden Alexander Koshelev
Nejlepší filmy:
The Tragedy of Macbeth (2021)
Čas na sebe (2022)
Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)
Zack Palmisano
Nejlepší filmy:
Otec Stu (2022)
Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)
Anthony Hopkins
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Mlčení jehňátek (1991)
Sloní muž (1980)
Jeden život (2023)
Alex Mortensen
Nejlepší filmy:
Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)
Napečeno s láskou (2023) (TV film)