VOD (1)

Z Nicka a Audrey Spitzových jsou soukromá očka na plný úvazek. Po jejich příteli se slehne zem a oni se připletou k mezinárodnímu pátrání po jeho únosci. (Netflix)

Trailer 1

stitch7

/// Na jedničku rád vzpomínám jako na film, který jsem si náhodně pustil na Netflixu, protože to byla novinka s Jennifer Aniston. Jachta byla zábavná, krásné lokace a mohla se pyšnit velkým rozpočtem. Dvojka ale působí, jako by se jen chtěla chlubit, jak byla drahá a jak všechno působí impozantně. Pousmál jsem se jen párkrát, naštěstí se nenudil, což je díky kratší stopáži a tomu, že na konci furt něco vybuchuje. Třetí díl bych si dal klidně, ale místo vychloubání se by to chtělo silnější scénář. ()

molcan2

Zvieratá s plienkami ma rozosmiali, ale toto je smiešne hlúpe. Sandlerove vtipy boli debilné, zastarané a trápne. Radšej by som ho videl vo vážnejších úlohách a mimo scenáristickej miestnosti. Kulisy boli pekné, niektoré zábery slušné a soundtrack dobrý, ale všetko ostatné je proste zlé. Sotva zábavné. Aniston navyše nevie hrať. Bojujte so mnou. ()

mira007

Duo Sandler a Anistonová opět vyšetřují zločin až na Eifelově věži. Ve stejném stylu a provedení ikdyž tentokrát slabší jako jejich předchozí akce na jachtě, ale nějakým způsobem se to dalo jako něco vysoce nenáročného zkonzumovat jako klasická americká komedie od Sandlera. ()

Vyhy

Jednička mi přišla fajn a dokonce jsem ji už viděl dvakrát. Druhý díl se snaží být velkolepější, což možná filmu škodí. Přesto je to jednoduchá jednohubka, která s vypnutým mozkem funguje dobře a zabaví. A Adam a Jennifer to táhnout skvěle jako vždy. S klidem si nějakou další vraždu v budoucnu dám. ()

kingik

Vražda a únos! Tuhle zapeklitou kombinaci dokáže vyřešit jen detektivní dvojka Adam Sandler a Jennifer Aniston. Čtyři roky trvalo, než scenárista James Vanderbilt vrátí uskupený pár zpět do hry a vymyslí jim nové kriminální dobrodružství. Stalo se a pod vedením nového režiséra Jeremy Garelicka se jedná o svižný přírůstek, co se rychle pohybuje po akčně-humorné šachovnici. Když má režisér ve filmu takto oblíbené herce, tak je nutno je nechat mezi sebou špičkovat, hašteřit, infantilně se předvádět a prezentovat tak specifickou odnož dementního humoru. I za cenu naprosté nesnesitelnosti. Počáteční čtvrthodina je opravdu jen pro velké fanoušky obou herců. Naštěstí se to včas zlomí a přijde kýžená kriminální záhada, detektivní dvojici je unesen kamarád, kterému přijeli na exotickou svatbu, a horká stopa je přivede až do Paříže. Režisér přihodí několik dobře vypadajících akčních scén, což vyvrcholí poutavým finále na Eiffelově věži. Má to spád i invenční tahy. A dokonce si film dovolí šálit diváka po vzoru kriminálek, v nichž se domněle zemřelé postavy vrací zpět do dějství. Nejsem příznivcem křivek Jennifer Aniston, i když její vizáží neurčitý věk a směs testosteronu s estrogenem může někomu připadat sexy. Spíše hodnotím, že je v téhle detektivní taškařici vhodně ukotvena. Sandler je tradičně pořád herecky zadrhnutý v jedné herecké poloze a o něco méně se pitvoří, takže místy dokáže být i zábavný. Dohromady tvoří silný pár, co si pro své příznivce připravil i napodruhé naprosto oddechovou zábavu, kdy se tempo postupně zvyšuje, pachatele zločinu divák odhadne bleskurychle, humor má bohužel impotenci a režisér se postaral o to, aby to nevypadalo lacině a po akční stránce zdařile. 7/10 ()

• Natáčanie začalo v januári 2022 v Honolulu na Havaji a skončilo 8. apríla 2022 v Paríži vo Francúzsku. Natáčalo sa aj v Karibiku. (Arsenal83)
  • V prvej časti (vražda na jachte) sme sa dozvedeli, že Audrey (Jennifer Aniston) má intoleranciu laktózy. Ale keď vojdú do izby vo vile na ostrove, prvé čo urobí je, že zje syr, ktorý je na stole. (Dajman)

Související novinky

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (více)