Ivush odpad!

už jsem jenom čekala až to skončí, neuvěřitelná blbost!Gérard Depardieu si tentokrát nevybral dobrý film. ()

PeterNet

Celkem sranda... "Musím se ti k něčemu přiznat, spím s tvojí ženou." "I já se ti musím k něčemu přiznat, taky spím se svojí ženou." :-) ()

Honzíno

Bomba, po vínečku a v partičce lidí k nezaplacení. Vynikající úvod, spousta úchylně bizarních scén, několik originálních, bránici trhajících gagů. O ničem, v něčem, ale o tom v tomto žánru přece nejde. Francouzi nejsou vždy studený čumáci... a musím napsat: Suchaři. ()

Mrkvič odpad!

Párkrát se u toho dá zasmát, jenže to má stejný problém jako další Francouzský "klenot" nový Asterix. Ta trapnost se neskutečně natahuje, až je to opravdu nesnesitelný! ()

Kikania

Keď sa tu tak dívam, vidím, že kopu ľudí tu dalo odpad. Davajte si čo chcete, ja hovorím že na tejto komédii som sa narehotala jak divá. Tie dristy a poty, no nemohla som:D Všetci čo tomu dali 4 alebo 5 hviezdičiek vedia o čom hovorím. Problém je v tom, že každý človek má rád iný humor a každému to sadnúť nemohlo. Mne sa to páčilo veľmi:-P šak jak si spomeniem hocikedy uprostred dňa na dajaky drist z toho filmu ta sa smejem :D ()

haushinkaa

Když film začínal, říkala jsem si: "Jaký Vietnam, já jsem chtěla pravěk..." A pak už jsem se jenom smála a smála a smála... Pravěcí lidé z kmene Čistovlasů na mě udělali dojem především svou obdivuhodnou schopnodtí zapamatovat si jména všech členů celkem početného kmene. Kriminální zápletka dodává filmu tu správnou šťávu a jsem si jistá, že za takové myšlenkové pochody a vyšetřovací metody, které jsem měla možnost zde vidět, by se nestyděl ani Sherlock Holmes či Gil Grissom a celá jeho kriminálka. Diváka pak jistě zaskočí mnohá překvapivá odhalení, např. strašlivá autonehoda, při které jsem doufala v něco jako "Přejeli jsme botu!" (pravda byla bohužel mnohem, mnohem tragičtější) nebo pravý původ jednoho ze členů tlupy - Kamene. A některé scény a hlášky jsou LEGEN DÁRNÍ... Jediné, co mě ovšem mrzelo, bylo to, že v té obrovské a dokonale vtipné záplavě -MUTŮ (nejúžasnější byli slepicomuti) tam neměli ani jednoho Helmuta. ()

skrblik007 odpad!

Už z obchodního hlediska je název ''RRRrrrr!!!'' strašný. Lidi si chtěj název filmu zapamatovat. Ani jsem to tady nemohl najít, takže jsem musel přes google. A samotnej film - pakárna. Za mě odpad! ()

Dado

Ešte nikdy som nevidel takú veľkú koncentráciu ľudí na jednom mieste, ktorí by zo seba dokázali robiť úplných idiotov, ako práve pri tomto filme. Táto komédia s inak dobrými režisérom Chabatom a hercom Depardieuom išla svojim humorom skutočne pomimo mňa a len minimum svetlejších momentov zachraňuje tento úkaz od toho, aby som tam nešupol odpad. (20%) ()

Liznic

Je to blbé, trapné a pitomé, ale kdykoliv zaslechnu "Začíná noc" zavolám "... však vy víte co" a na "Kámen?" odpovídám "Zde!" ()

Lachtaan

Geniální francouzská "parodie", která se v našich končinách a hlavně vzpomínkách už stala kultem. Nemůžu zastírat myšlenku, zda tvůrci takové slátaniny nebyli v průběhu přípravy filmu v jiném rauši, dokázali jej splácat ale tak vtipně a neotřele, že si ty nejlepší scénky čas od času připomenu. "Začíná noc...!" ()

Beky

....nemá cenu se rozepisovat...lehkého úsměvu jsem se za celý film nezbavil, tak si myslim že všem Kamenům dvě šerifské hvězdy budou slušet:)) ...Alain Chabat by se měl už radši jen flákat do konce života a tejden ještě k tomu!!! ()

Jazzzz

Naprosto geniální a bezchybné. Né, promiňte zas až tak ne... Ke konci už se ten humor trošku okouká, ale rozhodně nezačne nudit. Je to prostě výborný film. Šampon měl svou roli i ve filmu Evoluce, tak proč ne? Dialogy sou dokonalé, náčelníkova žena... "Že je pěkná?" Ano pane! ()

kurcatovium odpad!

Ne. Nešlo to... Nevydržel jsem déle než půl hodiny. Nehorázná zhovadilost, totální demence. Nočník devadesátiletého důchodce by dokázal pobavit lépe. Nejlepší (a jediná vcelku zábavná) scéna byla snad hned ta první [bla bla bla...ale o tom tento film nevypráví (a já dodám: Bohužel)]. ()

lennyd

Klan Kamenů musí řešit největší problém své dosavadní historie - zločin. Sice se už ve vývoji dostali do stádia, kdy za 1000 let možná začnou věřit v boha, ale zločin je pro ně velkou neznámou - proto jsou velice překvapeni, když naleznou mrtvou příslušnici svého klanu. Nejdříve se snaží zločin svést na některé z okolo žijících predátorů, ale nakonec je vytvořen zcela speciální tým, který má vraha nalézt. Do vyšetřovacího týmu se ještě přidává Gi z vedlejšího klanu Špinavých vlasů, jejíž jediným zájmem je ukrást klanu Kamenů jejich poslední vynález, šampón... Začnu tím negativním - na plakátu k filmu - Gerard Depardieu. Jako hlavní hvězda filmu - Gerard Depardieu. Akorát že kromě pěti minut na začátku a pěti na konci si ho ve filmu vůbec neužijeme (a možná lépe, přece jen, ve svém věku by ze sebe kreténa už dělat nemusel :) ). A teď k tomu pozitivnímu - musím říct, že jsem se docela bavil. Většina vtipných scén je opravdu zábavných, některé jsou ale dokonalé (pronásledování podezřelé vražedkyně s přestávkou na noc nebo nahrávání "telefonického" rozhovoru). Pár hluchých míst se tady taky najde (celou zápletku s krádeží šampónu bych asi vynechal, jen zbytečně film natahuje), ale minimálně tři čvrtiny filmu se bavit budete... ()

gjjm

Sice to tu má špatné hodnocení, ale IMUO je to příjemně ujetá francouzská pravěká komedie. Skvělý Depardieu, kamera i vizuální stránka věci. Možná je to trochu moc ujeté, většinou je to prostě tak blbé, až je to vtipné (slepice s mamutími kly), ale musím uznat, že první vražda, úvodní titulky o Vietcongu a hlavně scéna s probouzením medvěda jsou naprosto geniální. ()