Reklama

Reklama

Včela na mušce

(seriál)
  • Velká Británie Man vs. Bee
Trailer
Komedie
Velká Británie, 2022, 1 h 52 min (Minutáž: 10–20 min)

Epizody(9)

Obsahy(1)

Roztržitý táta Trevor dostane na starost luxusní dům a snaží se vyzrát na zákeřnou včelu, co se pořád motá kolem. Komediální seriál, ve kterém jeden průšvih střídá druhý. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (138)

AppleCore 

všechny recenze uživatele

Nadsázka, zábava a tak, chápu. ALE! Man vs Bee je Parazit pro děti do pěti let, prezentující humor, kterej sahá daleko za hranice absurdna - a to i na poměry Rowana Atkinsona. Jeho novýmu charakteru se nedá fandit na žádný úrovni, protože je to absolutní debil. Celá tahle fraška by byla o řád zábavnější, kdyby se odehrávala v jeho vlastním domě a destruktivní boj s včelou reprezentoval osobní rozklad a životní neúspěch – alespoň by to mělo nosný téma. Takhle místo humorný tragédie dostává dospělej divák jenom tragickej humor. Hádam ale, že to nikdy o ničem jinym bejt nemělo. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Na seznam věcí, které jsem nikdy nechtěl vidět, ale bohužel jsem je viděl, přidávám: "Jak Rowan Atkinson rozmázne obličejem psí průjem." Tenhle seriál se nepovedl a já mám silný dojem, že to původně ani neměl být seriál, nýbrž film, při (po) jehož natáčení se ukázalo, že scénář nestojí za nic a že to je akorát sled více či méně povedených gagů, které sice na Mr. Beana odkazují, ale mají do něj stejně daleko jako první Johnny English. A tak se rozhodlo film rozsekat na krátké díly, ze kterých ta bezradnost teoreticky nebude tak trčet, a v nichž nakonec jedině Rowan Atkinson zachraňuje, co může. Opravdu, kdykoliv jsem se zasmál, bylo to díky němu a díky tomu, jak situaci zahrál - ne díky tomu, co to bylo za situaci. Škoda, škoda, škoda. On i my bychom si zasloužili něco lepšího. ()

Reklama

Allien.9 

všechny recenze uživatele

Trevor je mamlas, který se snaží dát si do kupy svůj - očividně ne úplně zdařilý - život, což mu ale překazí zlomyslná včela. (A hnusně se chovající ex-rodina mu taky 2x nepomáhá.) Po zamyšlení je "Man vs. Bee" spíš drama než komedie, během čtvrtého dílu jsem se beze srandy modlila, ať už ho ta lítající svině nechá být, nakonec se to ale stočilo zpět k zábavě, takže cajk. Ve finále nic, co bych musela vidět znovu, Atkinson ale pořád umí a trocha devadesátkového beanovského humoru opravdu neuškodila. :-) ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Neskutečný MASAKR !! :D Na jednu stranu tradiční Mr.Bean a očekávaná komediální jízda plná absurdit a neskutečných náhod, na stranu druhou v tom vidím toho víc než jen komickou kravinu. Rozhodně musím vychválit nejvíc High-Tech barák, co jsem kdy ve filmu ( možná i v životě) viděl- Těžká futuristická modernizace úplně všeho, kde bez manuálu se v něm člověk ani nepohne ( explorovat celý ten dům mě neskutečně bavilo i fascinovalo). Dále je to 2 hodinový intenzivní duel člověka se zvířetem ( zde s hmyzem) což z toho dělá nejzábavnější Animal Attack vůbec, je tu místy až absurdně intenzivní hudba, která z toho dělá vyloženě Thriller napínák s pár jumpscary, dále je to samozřejmě ukrutný Survival a také Home Invasion s nádechem Nezvratného Osudu .. Fuck Yea, tak to jsem nečekal. Včela/Čmelák zde představuje velmi inteligentního a vypočítavého tvora! Scéna v koupelně, s klavírem a prvotní návštěva policisty - tam jsem regulérně zemřel a znova ožil.  Velmi mě potěšilo, že se zde vyskytují i ikonické scény Mr. Beana, tedy všechny které jej proslavily, jelikož jsem na něm vyrůstal, takže milé překvapení. 8/10. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

[75%] Ale jo, nebylo to nic světoborného, ale já se prostě bavil. Ne, že bych se vyloženě smál jako za starých dobrých časů klasických epizod Mr. Beana, ale už jen to vidět Atkinsonův vtipný xichtík a jeho grimasy – to je prostě k nezaplacení. Takže jsem se zasmál a hlavně jsem měl po celou dobu sledování příjemné pocity vzpomínek a odkazů na některé scénky s Beanem. Dějově to není nijak zázračné, ale o to nejde. Spíš mě trochu iritovalo, že to bylo pitomě rozdělené na cca 10 minutové díly, což nechápu, kdyby z toho udělali film, bylo by to lepší, ale co. Vždy se mi to po další epizodě přepnulo na další, tak už mlčím. Dal jsem to na 1 zátah, Atkinson mě nezklamal, sice je Bean top a hned po té Johnny English, ale ani tohle nebylo k zahození. Víc kritiky není třeba. ()

Galerie (45)

Zajímavosti (5)

  • Epizoda obsahuje potitulkové scény. (Duoscop)
  • Během sprchování hraje píseň „Just An Illusion“ od Imagination. (Duoscop)
  • Na konci epizody hraje píseň „Keep Moving“ od Jungle. (SONY_)

Související novinky

Netflix odhalil nové britské projekty

Netflix odhalil nové britské projekty

13.12.2020

Streamovací gigant Netflix zveřejnil své plány pro tvorbu celkem sedmi nových a rozmanitých originálních sérií, které hodlá realizovat v rámci britské odnože své produkce, do níž investuje stále víc…

Reklama

Reklama