Den po zítřku (TV film)

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva
  • Acrobat

Matematikárka dáva päť, lebo mám v mojom riešení príliš veľa náhody. Ako Christoph. Zhluk nesúvisiacich scén násilne pôsobiacich na dušu, a nie je to len klam - všade po chrbte lezie mi mráz. Zamrzlo vedenie, a tragédiou je to, že aj pri katastrofe sa strieľame. Debilne vypracovaná dramaturgia s horibilným scenárom a postavami. Ani ten pes, nikto. Poprsie členky armády ? Kdeže, z chladu to nevytrhne, iba ak popri filme riešite svoj registračný profil na pornhub. Inak to nemá zmysel. Snáď len na ten záverečný list a nález s hudobným doprovodom. Záblesk slnečných lúčov námahy. (videné 18.03.2016,JOJarchív)(18.3.2016)

• Djkoma

Vykrádačka Day after tomorrow jako levná televizní verze, v které hlavní roli hraje Dean Cain(malá vyhaslá hvězdička, která hrála Supermana a skrz brutální hry jako byl Futuresport se dostala k televizi a z jejich pařátů pravděpodobně nikdy neunikne... )?Na Evropu spadne meteorit, který změní planetární klima a způsobí malou změnu v globálním rozdělení. Dean Cain jako manžel a otec se snaží dostat zpět do srdce Evropy(Berlína), aby se pokusil najít svou dceru a manželku, které byl nucen zanechat na místě dopadu a sám odletěl společně se svou vojenskou jednotkou do bezpečí. Naneštěstí někdo z Berlína ovládá satelit na oběžné dráze, který by mohl zničit vše na co si vzpomene... Tak se Dean vrací do služeb US Army a pomáhá vyřešit tento zapeklitý problém(kdo jiný než muž z ocele může pomoci?). Jde o další smutný příklad, kdy se televize snaží vykrást příběh nějakého trháku(nebo aspoň jeho pozadí) a opět se to televizním odborníkům nepodařilo a podle mě ani nikdy nepodaří. Pár slušných nápadů nestačí na udržení jednoho 98 minutového filmu a v tom by jim nepomohl ani skutečný superman.(8.11.2006)

• mikinko51

Ako ochotnicke divadlo by to nebolo az take zle, ale ak toto niekto mysli vazne ako celovecerny film .... to je teda riadny pruser. Scenar a herecke vykony su zhruba na rovnakej urovni (teda totalna bieda) a pocitacove efekty ? No, poviam to asi takto - synator sa obcas hrava Minecraft a musim uznat, ze ten Minecraft ma teda grafiku mnohonasobne lepsie spracovanu ako to, co bolo v tomto filme .... :-)(29.1.2015)

• RadushM

Tragédie ve všech ohledech. Něco tak trapně připomínající Den poté, což teda byla taky krávovina jak vyšitá, ale tohle je ještě 125 krát tragičtější a to jak ve zpracování, tak v obšlehnutým scénáři. O logičnosti některých scén snad ani nemluvit, leda že by diváci byli po lobotomii a přišlo by jim celé dílo alespoň trochu v normě. Jinak zpracování po grafické stránce, hmmm, těžká konkurence tetrisu z roku 1982.(14.7.2016)

• Rex Mundi

Áno, áno, "akožeakčné" scény, ktoré spomína Ripo, skutočne človeka dostanú do kolien :-) No ešte lepšie sú snehové tunely, ktoré vyzerajú ako z rozprávky o permoníkoch z produkcie Košického štúdia Československej televízie. No, príliš to netreba rozoberať, odpad ako vyšitý. Začala som pozerať z masochistickej zvedavosti a dopozerala len preto, aby som tu mohla tento film rozniesť na kopytách. Deana Caina som ani doteraz medzi skutočných hercov vážne nerátala, ale týmto sa pochoval ešte hlbšie. Bradatý síce pri slabšom osvetlení a z istého uhla pripomínal Christiana Balea, no to je asi jediný pozitívny zážitok z celého filmu.(26.7.2006)