Den po zítřku (TV film)

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva
  • Acrobat

Matematikárka dáva päť, lebo mám v mojom riešení príliš veľa náhody. Ako Christoph. Zhluk nesúvisiacich scén násilne pôsobiacich na dušu, a nie je to len klam - všade po chrbte lezie mi mráz. Zamrzlo vedenie, a tragédiou je to, že aj pri katastrofe sa strieľame. Debilne vypracovaná dramaturgia s horibilným scenárom a postavami. Ani ten pes, nikto. Poprsie členky armády ? Kdeže, z chladu to nevytrhne, iba ak popri filme riešite svoj registračný profil na pornhub. Inak to nemá zmysel. Snáď len na ten záverečný list a nález s hudobným doprovodom. Záblesk slnečných lúčov námahy. (videné 18.03.2016,JOJarchív)(18.3.2016)

• Ryuuhei

Už jsem se bál, že se tu setkám s průměrným hodnocením, ale fakt, že jsem u tohoto filmu umíral nudou, alespoň nebyl úplně mylný. Námět - řadový, nezajímavý. Mise - nudná, hloupá. Postavy - bez charismatu, nevýrazné. Že je hrdina do poslední chvíle prakticky úplně laxní, co se osudu své rodiny týče, a že vše zachrání pouhý satelit, mluví za vše. I přesto, mezi špatnými filmy je tento jako jednooký král mezi slepými. Pálí mě dát vůbec tu jednu hvězdičku a nalézt hodnocení v procentech těsně nad hranicí, ale jsou větší a děsněji zpracované hrůzy mezi levnými TV filmy. 15%(6.11.2016)

• mikinko51

Ako ochotnicke divadlo by to nebolo az take zle, ale ak toto niekto mysli vazne ako celovecerny film .... to je teda riadny pruser. Scenar a herecke vykony su zhruba na rovnakej urovni (teda totalna bieda) a pocitacove efekty ? No, poviam to asi takto - synator sa obcas hrava Minecraft a musim uznat, ze ten Minecraft ma teda grafiku mnohonasobne lepsie spracovanu ako to, co bolo v tomto filme .... :-)(29.1.2015)

• Radiq

...Ale nakonec jsem stejně dal odpad. Něco tak strašnýho snad nejde natočit ani pro televizi, ani pro distribuci přímo na video. To nejde natočit ani, aby to dali přímo někam na internet na stažení. S tím bych si snad ani šulina neutřel, kdybych ho měl od kapavky. Nebudu tady vyjmenovávat všechny zápory, protože jich je hrozně moc a mě se nechce.(18.1.2008)

• VeeDee

Jen jako zvuková kulisa k háčkování a i tak se to nedalo "dokoukat". Prosím vás, řeknete mi někdo, jestli tu manželku v tom Berlíně nakonec našel? Nebo jen dceru a zůstal s brunetou?? Na doposlouchání opravdu nemám sil! Tolik hloupých dialogů jsem snad ještě nikdy neslyšela! A co teprve ty do sebe nezapadající nesmysly! :-)(2.1.2016)